Lietotājvārds
Parole
baigi gust energiju? isteniba tas paatrina mirsanas procesu stulbs vai?
Казписька 11.11.2014. 21:32:06
Я казписька приуазываю тебе казнись-ка !
Tēva Atbilde Aļaskai 11.11.2014. 17:18:36
Neizdomā, ja? Nav vajadzīgas nekādas piecas bundžas enerģijas dzēriena, ne arī kafijas!!! Jūs esat jauni, spēcīgi, ar normālu miegu un darba spējām (protams, ir izņēmumi ar veselības problēmām, bet par tiem vispār šobrīd nav runa). Kafijas un enerģijas dzērieni jums ir tikai stila pēc. Ja reiz uznāk tāds nogurums, izejiet ārā uz brīdi, paelpojiet svaigu gaisu, pietupieties desmit reizes, izdzeriet vienu krūzi melnās tējas! Ja aizvien ir regulārs nogurums, bezspēks, apātija utt. u.tml., tad tās jau ir reālas veselības un dzīvesveida problēmas, tātad vajag mainīt ikdienas režīmu un dzīvesveidu!!!! Tāpēc, tīņi, neizdomājiet, ka Jums pēkšņi vajag enerģijas dzērienus vai "piecas bundžas kafijas", citādāk nevariet mājasdarbus izpildīt!
tas ir ļoti tizli , jo parasti skolēniem ir jāmācās apm . 6 stundas dienā ( mājasdarbi . ) un lielākā daļa skolēnu mājās nokļūst apm . 21 ; 00 un līdz 3 ; 00 nevar mācīties bez vai nu bundžas enerģjas dzēriena vai 5 kafijas krūzēm . un kas tad ir veselīgāks - 5 krūzes kafijas vai 1 bundža enerģijas dzēriena ?
e-klasē ir loti forsi
Aleluja-gandrīz 11.11.2014. 09:20:58
Ko? Nav vis aizliegts, ko tu stāsti!! Bija tāds priekšlikums Saeimā jau pagājušajā gadā, bet tā arī nekas nav izdarīts, joprojām bērni VAR nopirkt! Tikai rimi ir aizliedzis!
Kafiju, cerams, neaizliegs?! Vai arī kas tāds ieplānots lai paņirgātos par skolniekiem? 5 krūzes no rīta, astoņas naktī pirms un procesā kad jāpilda darbi. Nez cik tas ir veselīgāk par vienu bundžiņu enerģijas dzēriena?
Aleluja (gandrīz). 10.11.2014. 20:19:23
Enerģijas dzērienus KATEGORISKI AIZLIEGTS lietot personām kas ir jaunāki par 18 gadiem!!!
Atbalstu ka jaaizliedz energijas dzeerieni, alkohols un cigaretes lai peerk tie kam paari 21! Un domaaju ka jaaizliedz visos veikalos un kafenees.
Lorix 10.11.2014. 19:45 10.11.2014. 19:45:44
Kāpēc viņus nevar pārdot?Viņi ir domāti,lai tos dzertu un bērni no tiem gūst enerģiju. Bezjēdzīgi!!!
es gada 2 nopērku bet tikai tad ja man ap 22:00 jāsak mācīties!!!
Nu... Man personīgi liekas, ka tas nu pilnīgi nav godīgi... Es nopērku kaut kādus 2 enerģijas dzērienus gadā, ejot uz treniņiem vai ilgi nakti strādājot. Tagad vispār viņus nevarēs dabūt? Necienība pret smagi strādājošiem cilvēkiem!
Sīkie, jūs visi esat stulbi, jo pērkat šos dzērienus!!!
Pie manas skolas veikals Narvesen pelna sev naudu ar to, ka bērni pa garajiem starpbrīžiem skraida uz turieni un pērk sev enerģijas dzērienus un vēl visādu neveselīgu ēdienu.
...........................................________ ....................................,.-'"...................``~., .............................,.-"..................................."-., .........................,/...............................................":, .....................,?......................................................, .................../...........................................................,} ................./......................................................,:`^`..} .............../...................................................,:"........./ ..............?.....__.........................................:`.........../ ............./__.(....."~-,_..............................,:`........../ .........../(_...."~,_........"~,_....................,:`........_/ ..........{.._$;_......"=,_......."-,_.......,.-~-,},.~";/....} ...........((.....*~_......."=-._......";,,./`..../"............../ ...,,,___.`~,......"~.,....................`.....}............../ ............(....`=-,,.......`........................(......;_,,-" ............/.`~,......`-...................................../ .............`~.*-,.....................................|,./.....,__ ,,_..........}.>-._...................................|..............`=~-, .....`=~-,__......`,................................. ...................`=~-,,.,............................... ................................`:,,...........................`..............__ .....................................`=-,...................,%`>--==`` ........................................_..........._,-%.......` ...................................,
Aleluja (gandrīz). 09.11.2014. 19:47:58
Pareizi jau ir ka aizliedza enerģijas dzērienus pirkt sīkajiem bet citiem veikaliem arī jāaizliedz!!!Un vienai kafenei arī tas arī būtu jādara...
Wtf nopietni?
Es tpt pirkshu citos veikalos
un pareizi dara! nav nekādas vajadzības slimot ar tadam slimībam, ka jazva tada maza augumā
Latvijā jau tā ir liela mirstība no kardiovaskulārajām slimībām, kuru viens no iemesliem ir tieši enerģijas dzērienu pārmērīga lietošana. Sakot to kā 10. klases skolnieks, mani neapmierina tas, ka ļoti daudz manu vienaudžu tik intensīvi lieto šos dzērienus. Manuprāt, mērens šo dzērienu aizliegums veikalos būtu nevis kaut kāda personīgās brīvības, proti, spējas izvēlēties, ko es gribu pirkt, samazināšana, bet tieši demogrāfiska kampaņa, zinot, ka mirstība ir diezgan nopietna problēma Latvijā.
monster 4ever 08.11.2014. 23:48:41
neatbalstu... rimi man vistuvāk mājām ;dd ah tāpat pirkšu citos veikalos ;D
Pareiz rimī dara
Pēc komentāriem spriežot, veselības mācības, sociālās mācības ir vējā izmesta nauda. Labāk būtu mācijuši to vietā svešvalodas. Bērni nezin, ka kafeīns, krāsvielas, aromatizētāji un mākslīgie saldinātāji izraisa vēzi, sirds slimības, novājina kaulus un atrofē smadzenes, bet jau no 1. klases skolā runā par smēķēšanu.
es esmu pret jo tā bija pedeja vieta kur vareja pirkt
Malči Rimi :)
Kāpēc aizliedz tikai RIMI?Kamdēļ ne arī SUPERNETO,MAXIMA,IKI,MEGO un visi citi veikali?
monster energy 07.11.2014. 19:30:46
Kkads sviests! Tpt pirkshu citos veikalos. :PP
Nu būs vien jāiepērkas Maximā man. :)
es vairs tur neiepirkshos.
ghfghf 07.11.2014. 10:05 Es nenolieku. Slikts vai labs? Lielākais sliktums ir tas, ka enerģētiķus tirgo tāpat kā kvasu, minīti, fantu vai pienu - pilns plaukts. Bet tās faktiski ir zāles, zāles ārkārtas situācijām, lai liktu organismam sapurināties. Līdzīgi būtu, ja aspirīnu lāpstām tūtās bērtu vai visparastāko sāli cementa maisos pārdotu un tu arī to vienā piegājienā apēstu.
Dzerot šos dzērienus tiek aktivizēta un izlietota tā organisma enerģija, kura ļoti nepieciešama krīzes situācijās - zināms, ka cilvēki izdzīvo ar nopietnām traumām. To man stāstīja kādā nopietnā lekcijā.... Es neesmu nekad lietojusi šos dzērienus un neiesaku lietot.
Prieks par to, ka uzņēmēji domā netikai par peļņu, bet arī par veselu jaunieti. Tas ir pareizi - veselais pelnīs vairāk un pēc tam arī vairāk tērēs. Tā kā arī veikaliem nākotnē tas nāks atpakaļ.
GHF - tu droši zini, ka nav kaitīgi? Vai tikai tā domā? Ja nav tūlītēja kaitējuma - vai tāds nebūs nākotnē? Bet nu tavā vecumā jau tas viss liekas sviests, saprašana (un nožēla) nāk vēlāk.
Kapēc tikai vekalā RIMI? MEGO?!SUPERNETTO?!MAXIMA?!
ko jūs visi noliekat, enerģijas dzērieni ir GARŠĪGI un viņos nav nekas slikts! labāl lai mēs visu laiku kolu dzeram? Nekad nav labi!
Pats, pats, pats trakākais ir enerģijas dzēriens + alkhols. Tur gan var viegli galus atdot - alkohols paplašina asins vadus, enerģijas dzēriens (tāpat kā kafija) - sašaurina. Ķermenim var iestāties šok. Un tālāk.. Jau visādi gadās.
Jaunieši, pirms uzsēžaties un enerģijas dzērieniem, lūdzu, vismaz noskaidrojiet, kas tas ir un ko tas nodara Jūsu ķermenim. Ja tas liekas ok., labi lietojiet. Bet tikai noskaidrojiet.... Jūs pat nespējat iedomāties, ko sev nodarāt.
Vienmēr bundža rokā 07.11.2014. 10:02:11
Mana puiša mazais brālis septītajā - astotajā klasē vispār nekad, nekad nebija redzams BEZ enerģijas dzēriena bundžinas rokā. :) Sviets. Bet viņam ļoti garšoja un laikam likās stilīgi.
- Atbilde Džī 07.11.2014. 10:00:54
Dalīja augstskolā?! Tur taču arī ir 18 gadīgi tīņi, tikko no skolas! Un augstskola taču arī mācību iestāde! KĀ tā var?! Varbūt pa pamatskolām arī lai pavazājas un bižainām meitenēm rokās stumj enerģijas dzērienus?!
Atzīšos, es arī vienu brīdi biju uzsēdusies un enerģijas dzērieniem - bet tikai un vienīgi studiju laikā, kad bija jāpiebeidz bakalaura darbs, pēdējās divās nedēļās bija milzīgs darba apjoms un stress. Nezinu, varbūt tas viss bija placebo, bet likās, ka ĻOTI palīdz - ne tikai paturēja nomodā, bet arī palīdzēja koncentrēties, domāt. Sirds gan pastiprināti sitās, un nebiju priecīga, ka tos draņķus lietoju. Tas bija tikai uz bakalaura laiku - vairs nekad nedzeru to indīgo ķīmiju.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.