Lietotājvārds
Parole
tur vajag kontroli 12.11.2014. 11:37:21
Nu cik sliktā latviešu valodā vakar pa tv taisnojās slavenā 40 skolas skolotāja ,ka neko nav sapratusi par pretvalstisku plakātu. Tirgus sievas runā daudz labāk.
Tik vien? Īstenībā tādus varētu atrast simtiem.
Tas ir labi! Vajadzētu biežāk un atkārtoti veikt šādas pārbaudes.Tāpat vajadzētu aiziet un pārbaudīt klases stundas.
Tad tajās pārbaudāmajās skolās pat palīgi ir? Latviešu lielajās skolās, kur klasēs pāri trīsdesmit un bērni ar dažādām veselības un uzvedības problēmām, tur gan nav... Tur vienam skolotājam viss jāpaspēj.
Гордитесь. Не думал, что Вы будете наговаривать на своих коллег - это мерзко и подло.
Злые вы... 10.11.2014. 21:44:10
А кто ж учить будет???
Ziniet, es pāris gadus veicu eksperimentu - pa ielu pretīm nākošajiem vaboļkras lenteņiem latviešu valodā teicu īsas frāzes par tēmu - ko domāju par viņu lentītēm. Izrādās ka pēkšņi viņi visi ne tikai saprata, bet pat ļoti labi man atbildēja latviski... Pat ja kāds no tiem skolotājiem neprot latviski, kas mainīsies viņa attieksmē tad, ja viņš iemācīsies. Atļaušos prognozēt - nekas. Mazliet pamācīsies, lai nevajadz;ētu zaudēt darbu, un turpinās mācīt jaunos Jaunkrievijas projekta atbalstītājus....
Ne tikai skolās, vajadzētu arī citās valsts iestādēs!
Kāpēc skolotāju palīgiem ir sliktāka statistika?
Nu, man šķiet, tas nenozīmē, ka pieaudzis nepratēju - skolotāju skaits. Vienkarši palielinājies pārbaužu skaits, līdz ar to arī vairāk nepratēju var pieķert.
Par godu Latvijas nedēļai 10.11.2014. 10:41:59
Patriotu nedēļā varētu īstu reidu uztaisīt skolās, pārbaudot valodas zināšanas. :D

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.