Lietotājvārds
Parole
7... eiro uz papīra - vai uz rokas sanāks tie 5,... ? 10 minūšu izmelējums ar sonogrāfu maksā 30, ....
no komentāriem e-klasē 11.03.2016. 12:38:10
Nu nepieļaus Šadurskis, ka kaut kāds mazpilsētas skolas direktors var dažu mēnešu laikā (pie tam bez maksas) izdarīt to, ko vesela labi atalgotu ierēdņu armija IZM nespēja divos gados!
Nu redz, skolas direktors, kuram ir pedagoģiskā izglītība visu var aprēķināt labāk nekā bars diplomētu finansistu IZM.Rodas jautājums, kurš prot strādāt kvalitatīvāk? Secinājums: 2/3 IZM ierēdņu nevar strādāt kvalitatīvi, kas tad īsti ir noticis ar viņu izglītības līmeni un praktisko darbību.
trucigais skolotajs 11.03.2016. 10:56:45
Atdodiet krize nogrieztos 50% algas!Kad grieza nost ,tad nevajadzeja neka'dus model'us!Ka'me'r doma's model'us ka' atdot nogriezto, daudzi profesional'i skolas pameti's .Lai izdzi'votu,barotu,g'e'rbtu be'rnus ja'n'em kredi'ts, bet kredi'ts jaatmaksa' jau s'odien ,nevis kaut ka'da' 2017.gada'. Skolas vadi's un komande's apkope'ji,Labie skolnieki pameti's skolas un dosies uz ta'm skola'm ,kur li'menis,visi prieks'meti.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.