Lietotājvārds
Parole
kas to būtu domājis ka francūži tik tizli, ka nevar savaldīt vienu idiotisku ģimeni.
NORMĀLI!!!!!!
Nesaprotu, kā skolas slēgšana atrisina problēmu ar kādu agresīvu ģimeni. Viņi taču var uzbrukt arī parastiem garāmgājējiem. Piekrītu Yan- lieliski parāda izglītības nozīmi...
privāto un publisko tiesību jautājums nav noregulēts; kaut kur likumdošana ir aplam veidota un nesamērīgi aizstāv vienu, kamēr neaizsargā otru. te nav runa par demokrātiju , bet par likumdošanas kvalitāti un tiesību izpratnes samērojamību.
labāk tā nedarīt!
Kaimiņiene. 11.11.2014. 11:40:24
Pareizi , tagad nevaldāmāki kļūst bērni ...ir daudz tiesību , bet par pienākumiem aizmirst , līdz ar to maz skolotāju , kas ar bērniem netiek galā jeb arī negrib tikt galā un neskatās bērnus ar ko viņi skolā nodarbojas .
Super! Vieglāk un vienkāršāk slēgt skolu, nekā tikt galā ar vienu ģimeni. Lieliski parāda izglītības nozīmi un vietu.
Tā, dārgie, saucas "demokrātija". Visas labajam līdzi nāks arī ļaunais. Kamēr neizdomāsim kaut ko labāku, ar šādām situācijām noteikti būs jārēķinās.
Kā var nespēt kaut ko iesākt ar to ģimeni, nesaprotu?! :O
Normāli... Parasti varbūt šaubas par bērnu drošību nelabvēlīgās ģimenēs, bet skolā?! Nabaga bēni...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.