Lietotājvārds
Parole
Padomā, tik! Un pat bez MP atgādinājuma. Tad jau mūsu starpā ir arī kāds gudrāks!
jau gadus 10 tieši mani paaicina klašu audzinātāji runāt par to laiku. Lauku cilvēki nav tādi stāstītāji, lai aizrautu bērnus, bet es tajā laikā strādāju Rīgā, Vecrīgā un mans dēls un vīrs bija barikāžu dalībnieki. Skolēniem jāstāsta ir gan par priekšvēsturi, gan par upuriem. Labi, ka tagad var atrast labus video no tiem laikiem, lai viņi labāk saprot kā tas bija
Labs
тема для раздумий 18.12.2015. 10:32:14
Так может пришло время подумать о возвращении к предыдущему пенсионному возрасту?Причём, ушёл на пенсию и отдыхай! Не дай Бог, лет так через пять, каждый второй будет вот таким умником. В данном, конкретном случае СТАРОСТЬ = МАРАЗМАТИК + СКЛЕРОЗ!
pareģojums 18.12.2015. 10:12:28
Ar pašreizējo situāciju, ka tik nesagaidiet jaunas barikādes, par īsto neatkarību! Pašlaik no cerētas neatkarības pat kripatiņas nepalika! Kaut Dievs dotu jaunai valdībai lielāku situācijas sapratni!
Nevar būt, normāli klases audzinātāji to jau dara 24 gadus,kad runā par šo dienu! Domā, ka skolā strādā muļķi,vai?
Mēs, tie muļķa skolotāji šo dienu visu laiku esam pieminējuši. Un bez atgādinājuma. No sevis atļaušos pateikt, ka cilvēkiem uz barikādēm šitie murgi, kas tagad notiek, pat drūmākos sapņos nerādījās.
ko Jūs, viņa tak Ķīnā visu laiku atrodas...kā tad tam visam lai spēj izsekot...:-DDDDDDDDDDDDDDDDD
es domāju, Jūs sapratāt to manu domu... :-)
kuŗā vietā barikažu laikā atradās straujums kundze?
Nebūt ne visās skolās!
LAIMDOTAI !!! 17.12.2015. 16:04:25
AIZVERIES !!!
Savādi gan 17.12.2015. 15:58:00
Diemžēl tie cilvēki, kuri bija gatavi atdot savu dzīvību, nebija gatavi , ka ierēdņi spēs pārdot savu tēvu un māti par lieku eiro. Mēs esam pat ĻOTI ATKARĪGI.
Cien. Laimdota! Jūs esat vakar piedzimusi, vai kā??? :-DD barikādes regulāri skolotāji skolās atceras un par tām stāsta jauniešiem!
4.-18.janvārī Jūs vairs nebūsiet Premjere, tā ka paturiet savus ieteikumus šauram draugu lokam. Ko Pašas pieredze rāda - sadzirdējāt skolotāju "barikādes"-klauvējienus pie Jūsu durvīm un sirdsapziņas?
Varētu taču vienreiz painteresēties,ko skolās apgūst,par ko runā klases stundās,tad arī zinātu,ka par valstij tik nozīmīgiem notikumiem runā,tos piemin.Aicina uz tikšanos ar skolēniem barikāžu dalībniekus.
Un šo 25 gadu laikā ļauts valsti tā iztukšot un pazemot tās iedzīvotājus. Cik lielā vērtē pašai valdībai ir barikādes?
VĒRTĪGS PRIEKŠLIKUMS... ceru, ka JAUNAIS PREMJERS to nopietni izvērtēs
Saviem bērniem es iedošu izlasīt M. Ziemiņa "Trešā atmoda" Tas ļaus paskatīties uz notikumiem ne tikai no oficiālā viedokļa skatu punkta... Starp citu - varu iedot izlasīšanai, ja kādam rodas vēlme. [email protected]
Īpašas dienas ir piemiņu un atceres dienas, bez šaubām ieplānojam sarunas un atceres stundas, tam jāiet no sirds, mums jāaudzinā bērnos patriotismu, lepnuma sajūtu, kāpēc vienmēr cenšas par to, kas vispārībā nav apspriežams, atgadināt, kāpēc necien skolotāju kā personību..............
PRtoams, nedomāju, ka tas jebkādā veidā izslēdz barikāžu atceres laiku. Tikai norādu, ka nevajadzētu aizmirst par šīs nedēļas patīkāmu noskaņu skolās. Sviniet. :)
Es drīzāk aicinātu šajā laikā skolotājiem mēģināt satuvināties ar skolēniem. Ir svētki, Ziemassvētki. Tas, kādi jūs būsiet klasē, notiek to, kādi būs skolēni.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.