Lietotājvārds
Parole
Ārprāts! Ceru, ka tā jocīgā moduļu sistēma netiks ieviesta! Pārsvarā jau cilvēki, kas mācās autoskolā arī strādā un/vai mācās, turklāt dažādos laikos un maiņās. Nekādi nesaprotu kāda jēga noteikt šādas regulas, cik stundas un kā tieši jāpasniedz teorijas daļa. :D Kāda starpība? Un kā tas uzlabotu apmācību kvalitāti arī nav saprotams. Domāju gan, ka šo moduļu sistēmu neapstiprinās, bet pārsteidz, ka kaut kas tāds tiek apspriests, kā liela iespējamība. Šobrīd mācos skolā www.autoskola-eksperts.com un esmu apmierināta ar piedāvātajiem teorijas laikiem (sanāk gan garākas nodarbības kopumā nekā 5 akadēmiskās stundas!), bet tāpat uzskatu, ka nodarbību garumu, laiku un veidu autoskola pati var izvēlēties, ideālā gadījumā konsultējoties ar audzēkņiem/klientiem.
Paldies Dievam - mums ir Konkurences Padome! Citādi visādus stulbus likumus ieviestu dzīvē!!!
Braucu prom. Apriebies uztureet shos gudriishus.
lētāk...hmm autoskolas instruktors pieprasīja 800eiro, lai pielaistu pie eksāmenu.
kad aiziešu pensijā
Hm. Man liekas daudz būtiskāks ir viens cits aspekts. Drošības. Auto vadītāju eksāmeni nav nekādi vācu valodas vārdu krājuma kontroldarbiņi - iezubri - uzraksti - aizmirsti. Tie ir jāsaprot un jāiemācās visam mūžam, tieši tā'dēļ to nedrīkst kaut mazliet sasteigt vai mākslīgi paātrināt. Drīzāk jau otrādi. Vai tiešām riskēsim, ka auto vadītāji sazubrās uz eksāmenu un tad visus noteikumus visticamāk aizmirst? Kur tālāk?
Piekrītu, daudziem jau teoriju nākas kārtot n tās reizes - zināšanas nevar tik pēkšņi "nosēsties" - tam vajag laiku.
Galīgi garām 05.04.2016. 10:12:27
Auto mācības jau tā ir stresains izglītības pasākums, kā to var mēģināt vēl saspiest intensīvākā modelī?!?!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.