Lietotājvārds
Parole
privātskolotāja ar pieredzi 10.11.2014. 23:17:41
Maldās tie, kas domā, ka privātstundas skolotājam ir tāda viegla haltūriņa un ka uz privātstundām skolotājs iet nesagatavojies - sak, nu, ko tad tu te, mīļais, nesaprati ! Katrai, uzsveru - KATRAI, stundai skolotājs gatavojas, izstrādā mācību materiālus atbilstoši KONKRĒTĀ BĒRNA uztveres un atmiņas īpatnībām, meklē saistošus, interesantus tekstus, izdomā spēles, kas palīdz apgūto nostiprināt. Protams, izmanto savu papīru, personisko printeri, līmlapiņas u. c. materiālus. Tas viss prasa LAIKU, dažreiz pat 2-3 reizes pārsniedzot nodarbības ilgumu. Tad vēl jāpieskaita laiks, ko skolotājs pavada ceļā pie skolēna. Nogurums pēc privātstundas reizēm ir lielāks nekā pēc darba klasē, taču to atsver gandarījums. Privātskolēns pārsvarā ir MOTIVĒTS skolēns.
Atbilde v&v. Tad tik nāc strādāt uz skolu un bagātība garantēta.
Un skolotāji vēl kauc par savu mazo aldziņu !!! NORMĀLI PEDAGOGI - privātstundās nopelna tik, ka nemaz nezin cik šiem ir oficiālā alga skolā...!!!
Ha Ha Ha tiešām sasmējos. Un kas mūsu Saemā ir likumīgs???? Tur visi melo ka suņi un ik pēc 20 min ņem pārtraukumu. Privatstundas aizliegs . Varbut ēst un elpot aizliedziet jampapiņi
Ja mācību kvalitāte visos tās līmeņos būtu labāka... nebūtu nepieciešamības pēc privātstundām... un nebūtu ēnu ekonomika skolās jāapkaro. Kāpēc neviens nevēlas risināt problēmas sakni?
Konsutācija un privātstunda ir būtiska atšķirība. Konsultācija ir savas skolas kolēnam par velti. Privātstunda ir citas skolas skolēnam par samaksu.
Bet ārsti savā kabinetā poliklīnikā pieņem par maksu
Privātstundas var dēvēt arī par konsultācijām..., jo bērnam var būt dažādi iemesli, kad mācību stundas nākas daudz kavēt...
Nivar un viss - nav likumiski un viss. Šādās situācijās uz sarunāšanu neizbrauksi. Viens likums, viena taisnība, taču, visiem!
Rīgas Dome, Nu kāpēc neatļaut skolotājiem piepelnīties?! Ka tikai izsūkt pēdējo!
Pelēkā zona, as always

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.