Lietotājvārds
Parole
Mūžīgā dabas tēma: lauva aprij stirniņu. Pērtiķu māmiņām sadzimuši sīki pērtiķēni, kas rausta lauvu aiz ūsām. Izskatās, ka lauva tos ša vai tā kaut kad saplosīs, kad panāks...
Gribās rakstīt īsāk ,kodolīgāk, lai nenomocītu pārējos ar lasīšanu. Atvainojos par kļūdām. Mācos visu mūžu.
tai, kas raksta ar niku "streiks" 11.07.2015. 17:07:47
Ja esi skolotāja, Tev vajadzētu sakarīgi veidot teikumus un prast lietot pieturzīmes... Bija jau viens raksts par IZM projektiem, pie kura Tu ar šo pašu niku "streiks" komentēji, un jau toreiz izcēlies ar komentāru, kur burti, vārdi sasviesti juku jukām, nedomājot, ka rakstīt tomēr vajadzētu tā, lai var arī izlasīt. Ja nav zināšanu par rakstību ar datoru, tad paskaidrošu: tikai teikumu sāk ar lielo burtu, aiz palīgteikuma pēdējā vārda uzreiz liek komatu un pēc tā vienu atstarpi, teikuma beigās liek punktu, izglītoti cilvēki pārdomā teikumu saturu, pirms raksta. Un, kad uzrakstīts, vienmēr pārlasa, vai pats saprot sarakstīto.
tikai uz Policiju 11.07.2015. 09:47:45
Mes klase visu fiksi un atri atrisinajam caur policiju. Meitene palaida kajas/rokas. Kamer nav 14g..uz Policiju iesniegumus prom. Lai audzina vecakus,kuri ne par ko nelikas ne zinis. Tagad jau gadu ir uzraudziba no visam pusem un klase beidzot miers. Kamer iesniegumu policija nebus-nekas nemainisies,jo skola to nevar atrisinat. Nav tiesibu. Tiesibas ir tikai sadistiem.
Ir nepareizs pedagogu darbs jeb neiinteresētība jau no b/d jeb jaunie pedagogi nemāk strādāt. Tas jau nav pedagogs, kas nostājās klases priekšā un nomurmina tikai savu vielu. Pedagogi arī audzina.. Vismaz man ir bijuši tādi skolotāji un pret viņiem man cieņa ir saglabājusies visus 20-30 gadus., bet tos, kas vienkārši aizpildīja vietu - pat vārdus neatceros. Pedagogiem jāstrādā ar bērniem, kuri to dara, tur ir rezultāti, kuri tikai uzskata ka vainīgi skolēni rezultātu nav. Ja pedagogs sāk teikt, ka bērni ir slikti, viņš nespēj strādāt. Ir jāapmāca pedagogi strādāt ar visiem bērniem. Runājot par specskolām, ,pēc šobrīdējās interpretācijas, divas trešdaļas tur būtu jāieliek, (varbūt uz reiz atveram specskolas n -tās). Strādājot ar bērniem noraujas visi bērni kā labie, tā grūtāk audzināmie. Ar vien vairāk mātes ir histēriskas un histēriski reaģē uz visu,- rada nākamo nespējnieku un histēriķu paaudzi. Man secinājums arvien vairāk cilvēku nemāk strādāt un nesaprot, ka pamatā visa ir darbs gan skolēnu, gan pedagogu ar pilnu atdevi.
JUMS NEAPNĪK? NU CIK VAR IK PA MĒNESIM MALT VIENU UN TO PAŠU! NEKAS TĀPAT NEMAINĀS!
Kamēr netiks atjaunots skolotāja kā profesionāļa prestižs sabiedrībā, nelīdzēs nekādi VBTAI izstrādātie metodiskie materiāli. Kamēr izlutināta un agresīva bērna vecāki atļaujas nesodīti paziņot, ka skolotājs, kurš netiek galā ar viņu bērnu galā, ir neprofesionāls, nekas nemainīsies.
Skolotājs ar 25g.stāžu.divu bērnu vecāks. Vairāk kā 20g. darīšanas arī ar 1.klasi. Pirmajā klasē nevar nonākt bērns par ātru .Viņš nepilda 1.kl.skolnieka pienākumus,netiek līdzi pārējiem,kavē visus , traucē pārējiem, kas izraisa nepatiku, vardarbību no abām pusēm. TĀDIEM BĒRNIEM JĀPALIEK SEŠGADNIEKOS VĒL,un vēl, VAI JĀDODĀS UZ SPECSKOLĀM. Pārrunā ar bērnu psihologu tika atzīts , ka meitenes vēl izņēmumu kārtā varētu kādu agrāk paņemt 1.klasē, bet zēnus kategoriski ne, tas izraisa haosu un vardarbību. NAUDA SEKO SKOLNIEKAM PIESPIEŽ TĀDUS SKOLNIEKUS IEKĻAUT 1.KLASĒS UN SAGRAUJ KĀRTĪBU KLASĒ UN SKOLĀ! SISTĒMA NAUDA SEKO SKOLNIEKAM AIZSIEN ACIS ,SASIEN ROKAS SKOLOTĀJIEM, MĀCĪBU PĀRZIŅIEM UN DIREKTORIEM!
Sakosta bērna vecāks 10.07.2015. 12:05:13
Pilnīgi piekrītu, ka neiecietīgi un agresīvi bērni pamatā nāk no pārtikušajām ģimenēm... Skolā bērnu agresijas problēmas nebūtu jārisina, jo uz skolu iet disciplinēti un mācīties griboši bērni, bet atsevišķus indivīdus, kuru fiziskās izpausmes, emocionālās novirzes un elementāra nepieklājība traucē pārējiem skolēniem klasē apgūt mācību vielu un skolotājiem to normāli, saskaņā ar mācību grafiku, pasniegt, būtu pēc pirmā mutiskā brīdinājuma un pārrunām ar agresora vecākiem jāizslēdz no mācību iestādes vai vecākiem jāuzliek naudas sodi, par ddministratīva rakstura pārkāpumiem sabiedriskās vietās... Skolotāji nepēj pildīt savus tiešos amata pienākumus klasēs, kurās ir 30 un vairāk izglītojamo, ja viņiem visu savu uzmanību ir jāvelta viena indivīta disciplīnas jautājumiem, lai novērstu fiziskus un emocionālus pāridarījumus citiem... Kas attiecas uz ārstiem, kuri apliecina, ka potenciālais agresors ir gatavs apmeklēt skolā 1.klasi, ierosinu šiem ārstiem anulēt sertifikātu..., jo sekas šai formālai veselības pārbaudei skolā ir graujošas...
Audzināsim vecākus, sāksim beidzot no viņiem prasīt atbildību par savu bērnu rīcību, ja nepieciešams, arī tiesas ceļā.
Jā, es arī uzskatu, ka jārisina no pavisam cita gala. Audžuģimenes - tas ir labi. Bet ar agresiju tur nav nemaz tik liels sakars, šeit VBTAI ir iebraukusi auzās. Agresija bieži sākas pat bērnudārzā! Te vajadzētu strādāt tieši ar vecākiem. Skolotājs ļoti maz var panākt un mainīt bērna uzvedībā (saku no pieredzes). Tas ir vecāku darbs. Arī draugiem ir ļoti liela nozīme, kompānijai.
Agresīvi jau nav tikai bērni bez vecākiem. Tie nežēlīgākie, traucējošākie bieži vien nāk no labām, pārtikušām ģimenēm! Tā ka audžuģimenes utt. var palīdzēt konkrētiem bērniem, bet agresiju skolās tas nelabos.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.