Lietotājvārds
Parole

Pētīs Latvijas izglītību

11.08.2016. 13:19
Vīrs vārdā Uve 18.08.2016. 13:35:15
Čigāns arī uzsāka pētijumu - nedeva zirgam ēst, tikai dzert. Zirgs dzīvs! Mēģināja nedot dzet. Zirgs maita nosprāga!
Skolas administrācijai jau nu gan nebūtu jārūpējas par meiteņu matiem un dvēseles sakoptību. Tas tā kā būtu ģimenes pienākums. Statistika - tas jau ir cits jautājums.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 15.08.2016. 15:12:50
Vienkārši- kādai grupiņai jānotērē nauda! Pētījumiem vajadzīgās ziņas būs jāsalasa skolotājiem- bez samaksas! Kā jau vienmēr!
no ,,sarkandaugavas,, 14.08.2016. 13:09:42
Vēlēšanām ......vajag. Vēl sponsoriem jāatdod par neizpildītiem solījumiem. Šadurskim par formulu rakstīšanu arī pienākas, viss taisnīgi!
Nav nekā melīgāka par statistiku izglītībā. Administrācija savās skolās var darīt ko un kā grib, un nesodīti sūtīt "statistiku" uz augšu. Arī tur zina, ko viņiem sūta. Un tagad tiks tērēti miljoni, lai pārgrupētu un "gudri" apcerētu nepatiesos skaitļus un izliktu tos Eiropai. Iespējams, ka Eiropā šiem skaitļiem notic , un tā jau ir veselas paaudzes traģēdija. Starp citu šajā fotogrāfijā ir zīmīga detaļa - visām jaunietēm ir izlaisti, nesakopti mati. Tā ir iekšējās nesakoptības (izlaidības) ārēja izpausme. Lūk, par ko vajadzētu vispirms rūpēties skolu administrācijai, nevis gatavot kārtējos melus par audzināšanas darbu atbilstoši MK noteikumiem TA-1504. Un arī ministram Šadurskim savā kantorī
Tā vietā,lai reāli palīdzētu cilvēkiem izdzīvot,izgrūž naudu pētījumos un vēl par tādu summu,kas tur ko pētīt-paņem rezultātus un dators iztaisa atbildes, kam par ko jāmaksā tie miljoni,lai pogas paklikšķinātu!!!!???
30 gadiņus jau pēta! Atkal klāt kārtējā zagšana! Maitas!
Kārtējā iztērētā nauda un rezultāts - čiks. Tā būs, ka rezultāti būs tieši tādi, kā IZM gribēs - ne jau izdevīgi pedagogiem.
cienījamais vecāks, 12.08.2016. 10:47:49
skolotājiem mācību gads beidzas jūnija vidū un sākas augusta vidū. Pārbaudiet faktus!
Atkal Eiropas nauda jāapgūst? Šoreiz izskatās, ka tam varētu būt arī kāda jēga. Tikai ar to jauno standartu varētu nesteigties. Ka nesanāk, ka tas galīgi neatbilst reālajai situācijai un vajadzībām.
Mācīties vajag un eksāmenus nokārtos. Sēž tik tagad skolas skolā un gaida, lai labas atzīmes uzliek, bet paši neko nedara.
Patiešām, kāpēc skolotājiem gads sākas 1.septembrī? Mācību gadu vajag ilgāku (jo, re cik slikti matemātikas eksāmenu rezultāti!). Skolotājiem tik ilgu atvaļinājumu nevajag. Kāpēc tas tā ir? Tāpēc, ka sen atpakaļ strādāja arī sestdienās, sen bija laiks atcelt to atvaļinājumu!
Sajūsmina pārdomātie un nopietnie pētījumi mūsu valstī, kuri attaisno tiem izlietotos līdzekļus!!! Pētīja, kāpēc latvieši migrē uz citām valstīm un atsakās reemigrēt, secināja, ka algas par zemu, un algas reāli nemainās! Pētīja, vai būs attaisnojoši dalīt vēstures pamatskolā, secināja, ka - nē un sadalīja! utt. Tagad nu būs kārtējais pētījums, bet - tā jēga? Viss plūst un mainās, tikai ne valdības un ministriju tieksme šķērdēt naudu saviem pētījumiem, kuru atbildes tāpat ir zināmas. ierosinu: nākošo pētījumu vajadzētu šādu: Izpētīt, vai gads visiem Latvijas iedzīvotājiem sākas 1. janvārī, vai visiem, izņemot skolotājus? Un kāpēc skolotājiem sākas no 1. septembra?
Katru projektu /pētījumu var pagriezt , kā vajag, tāpēc tie tikai iztērē naudu
par IZM pētījumiem (1.aprīļa joks) 11.08.2016. 17:03:11
PĀRKOPĒTS NO PORTĀLA DIENA.LV "Šogad nav iespēju iegūt vēl papildu līdzekļus pedagogu algām un uz piemaksām skolotāji nevar cerēt, taču, lai katrs skolotājs justos novērtēts, nākamā gada 1. septembrī katrs pedagogs saņems labsajūtas kasti," portālu Diena.lv informēja izglītības ministrijā. "Mums ir Saeimas piešķirtais budžeta palielinājums mērķdotācijai. Šajā gadā citu iespēju nav," uzsvēra ministrijā norādot, ka līdzekļu ir tik, cik ir, tāpēc tiks ieviesti papildu labumi, kas nav mērāmi naudā. Labsajūtas kastes ir pilotprojekts, kam valdība piešķīrusi 92 tūkstošus eiro. Labsajūtas kastē ikvienam pedagogam būs piparmētru tēja (60 grami), divas pildspalvas, krūzīte ar uzrakstu "Tu esi labākā skolotāja pasaulē!" (budžeta taupības nolūkos uzraksts būs tikai sieviešu dzimtē, taču, ja kādam pedagogam pret to būs iebildumi, viņš varēs vērsties Eiropas cilvēktiesību tiesā. Ministrija šādam scenārijam esot gatava) un 32 lappušu biezs pierakstu blociņš no otrreiz pārstrādāta papīra. Labsajūtas kaste nav dārga (2,79 eiro), tāpēc tai esot simboliska nozīme, un tā tiks dotēta no valsts budžeta. To, vai labsajūtas kastes būs arī 2018. gada plānos, ministrijā neapstiprina. "Šis ir tikai pilotprojekts, lai iepriecinātu pedagogus, un nav zināms, vai mērķis attaisnos līdzekļus," portālam norādīja ministrijā. Lai noskaidrotu, vai mērķis ir attaisnojis līdzekļus, tiks veikts arī īpašs pētījums un veidota darba grupa, kura mērīs skolotāju noskaņojumu pirms un pēc labsajūtas kastes saņemšanas. Mērījumi gan nebūs lēts prieks - tam plānots atvēlēt vēl 1,2 miljonus eiro, no kuriem daļu ministrija cer gūt no Eiropas līdzekļiem, bet atlikušo ņemt no valsts budžeta līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem. Līdz ar to kopumā pilotprojekta ieviešana izmaksās aptuveni 1,3 miljonus eiro. *Šī ir 1.aprīļa ziņa!
IZM ejat bekot Šadurski ej bekot Tagad vel sēņu maz
Savairojušies pētnieki un dažādu komisiju darboņi. Kāds no tā visa labums?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.