Lietotājvārds
Parole
Mūsu skolā valsts svētkiem tiek pievērsta liela uzmanība - ir gan konkursi par vēsturiskajiem notikumiem, gan tematiskas izstādes, gan skaisti pasākumi zālē ar video materiālu demonstrējumiem un Kara muzeja apmeklējumi. Bet vienmēr jau kāds pamanās glāstīt savu telefoniņu, sūtīt zīmītes klasesbiedriem vai darīt ko citu, viņaprāt, interesantāku. Un tie jau arī pēc tam mētā tās glupības par "Lāčplēša dzimenīti"
Vislabākie vārdi Mitenergam. Es ar saviem uz Kara muzeju eju bieži.
Ši laika tereshana skolas lai pastastitu par likjiem un vinu panukumiem ir veltiga
Nu jā, pirms Latvijas vēsturi neatdalīja no pasaules vēstures, to mācīja jau 5. klasē
Cik mīlīgi, ka tāda maza knīpa jau piektajā klasītē par vēsturi zina vairāk nekā 60% pieaugušo LV iedzīvotāju! :)
Lāčplēša dzimšanas diena - That S** Never Gets Old! :D :D Es arī, kad biju mazs, tā domāju! Pirmo reizi par to dzirdēju Bez Tabu ;D
Njā, tas variants par Lāčplēša dzimšanas dienu dzirdams katru gadu. Laikam ar to jārēķinās vienmēr, mazākie tā domās, kamēr būs mazi. :))

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.