Lietotājvārds
Parole
Un ar katru gadu stulbāki skolēni tur ir. Jāpalielina skolēnu skaits, lai būtu konkurss. Nav? Tad ģimnāziju arī nevajaga. Slēgt. Piem. Gulbeni, Alūksni, 'Balvus u. c. . Likvidēt tur augstskolu filiāles.
Ģimnāzijām nekādu atlaižu. SKOLOTĀJIEM VISĀ LATVIJĀ NAUDU-dauņi.
Vai kads man var pastāstīt,kāds reāls labums skolēnam ir no tā, ka viņš ir beidzis ģimnāziju?
IZM aktīvas darbības imitācija. SMIEKLĪGI!
Bet ne par velti sabiedrībā ir uzskats, ka ģimnāzijas ir vērtīgākas, prestižākas, labākas?
Pirms 10 gadiem statusu nepiešķīra un neatņēma par rezultātiem, bet veidoja sistēmu. Ģimnāzijas tikai tās, kur sāk mācīties no 7.klases. Ja skola māca arī 1klasniekus, tad - vidusskola
Kādēļ gadu iepriekš jāinformē?! Skola pat gadu iepriekš to nevar zināt.
Manu bērnu skolā savulaik (pirms gadiem 10) pēkšņi noņēma ģimnāzijas statusu. Neviens neko iepriekš vecākiem nepaziņoja, vienkārši vienā dienā skolas uzraksts granītā bija nomainīts no "ģimnāzijas" uz "vidusskolu". Lūk, tas ir nesmuki. Nezinu, vai pati skola par to iepriekš zināja. Ja zināja, vajadzēja gadu iepriekš informēt visus vecākus, jo es savus bērnus būtu ņēmusi laukā no vidusskolas.
Kādēļ tas ir nepieciešams? Tur jau tā sāls arī ir - lai būtu elitē, jābūt stingriem noteikumiem, lai varētu atsijāt tikai labākos. Samazinot "iekļūšanas" noteikumus, mazināsies ar ģimnāziju kā tādu prestižs.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.