Lietotājvārds
Parole
Godīgi sakot, sasmējos.
Dzīve ir krāsaina 19.11.2014. 20:30:36
Daži skolātāi pat to 1 eiro nav pelnijuši!
Edijs Bucis 19.11.2014. 15:41:28
Es milu skolotajas !:* Un dažas labas skolotājas saņem lielāku samaksu no manis. o jeah.
resnaisRoberts 19.11.2014. 15:40:00
skolotajas neko nejedz !
Skolotājas pašas izvēlējās tādu profesiju un tagad vēl raud par atalgojumu. Pilnīgs apsmiekls. Manis pēc viņas var streikot bet algas vinām neredzēt.
Labāk palielinājums par vienu eiro. Pilsētu skolotājiem tas varētu nozīmēt, ka algas netiks samazinātas, jo neieviesīs jauno samaksas modeli. Jāpriecājas!
Bet nodokļos 21% un tātad 0,79 eiro. Nesanāk pat kafijas tasīte, būs jāapmierinās ar tēja glāzi. Vēlreiz paldies IZM arodbiebrībai. Bet, bet,bet, ja izstāšos no arodbiedrības-ieguvums vismaz astoņas kafijas tasītes. Vērts padomāt!
Visas Latvijas skolotāju panākums sistēmas sakārtošanā ir 1 eiro. Nu jāāā, pat kafijas krūzītei jāpiemet. IZM arodbiedrībai paldies par nepilno kafijas tasīti.
SOLĪJUMI = MELI !
kura skola 1000 eiro?!
Šoreiz nopietni! 1) Katra skolotāja nostrādātā diena samazina Viņa pensijas lielumu!!! 2) Pilnīgi oficiāli nepieciešams atteikties no 1 Eiro pielikuma, citādi 10 gadus būs iemesls runāt, ka alga tika paaugstināta (tāda situācija jau bija !!!).
HM, pierīgas skolotaji par slodzi saņem 100 eiro vairāk nekā Rīgas skolotāji - pateicoties Ušakova ienaidniekiem, jo nodokļi aiziet uz pierīgu
ak jus nihilistiskie plebeji, naudu gribat, a kad kaut cik naudu iedod tad ar savu lepnumu vienkarsi atsakat.... tiesi sads moralais pagrimums liedz mums but par labako valsti eiropa, mums trukst kapitalisma domasana ta ka igaunija piemeram, esam iegrimusi sava padomju laika lepnuma, , ka, ar svau manticibu vispar vairs nezinam ko ar naudu, darit. kaut kadi laucinieki met naudas monetas, MONETAS akas un cer kaut ko dabut, realitate acimredzot nav jusu sti[ra puse,bet ja, mentalitati, nevarat mainit tad ierikojiet vien to aku pie musu saeimas ekas, lai tie zemnieki met savu naudu bezdibeni...
Un prastākās zeķubikses arī iznāks! Vešiņa gan lai pagaida!
Marta nu bet tagad 70 santīmi :D
Bet atkal visiem teiks, ka ir atrasta iespēja PIELIKT! 1 paciņa cepumu, neliela tualetes papīra paciņa, maizes kukulītis, prastāka zivju konservu kārbiņa, 2-reiz tramvajā pabraukt - ko izvēlēšos? Kafija un končas nesanāks! Oi, kā jutīšos novērtēta!
1 € monologs 13.11.2014. 21:10:44
atdodiet mani učukiem, lai suns zin' , ko ēdis. Izglītības prioritāte paliks nemainīga: jenoti V un mazāk dzert alu, lai vieglāk savilkt jostu ar lepnumu..
Atdotu savu 1 Eiro - ministram!
Beidzot jātaisa masveidīgs streiks.Visi jaunlatvieši jau sen aizbrauktu uz Īriju strādāt. Vai mums vispār ir jēga no IZM, ja tā veic šizofreniskās reformas un garīgi, morāli un tagad arī ar mazajām algām fiziski spīdzina reāli spīdzina savu skolotājus............... Skolotājs ir goda profesija, bet ko prasīt no ciniķiem, augstprātīgajiem birokrātiem un mantkārīgajiem.
Ja valsts man parādā jau ir 13 gadus darba algu, lai labo kļūdu un pensijā esu 50 gados!
Esmu skolotāja daudzus gadus, strādāju no sirds, ir rezultāti. Tagad pēdēja laikā sāku savu darbu darīt pēc principa- kā maksā, tā strādā. Nākas to pagrūti izdarīt, jo pieradums-dari labi!-vajā.Centīšos no tā tikt vaļā, jādomā par sevi, savu brīvo laiku, atpūtu. PIETIEK VERGOT par grašiem.
Nu pag........3000000 tiek iedoti, ap 30 000 skolotāju ...man sanāk ap 100 Eiro tiek palielināta alga....varbūt kaut ko nesaprotu.... Un protams, tādu skolotāju,kuri strādā kā maksā, ir vairāk nekā tie, kas strādā no sirds un uzskata šo darbu par sirdsdarbu.....tad man jautājums,kāpēc paaugstināt algu tam,kam pilnīgi vienalga,kā viņš strādā un kur strādā un ar ko,jo tik pat labi var strādāt fabrikā....... savā laikā strādāju izglītības iestādē, kurā pati veicu skolotāju algas apmēra kaukulāciju......ziniet, kauns kur tu rodies......ja skolotājam strādājot 10 stundas nedēļā, maksā mēnesī vairāk kā 150 Ls, un tā nav vienīgā vieta kur viņš strādā.....un darba kvalitāte nevienmēr ir tā labākā........
tā pat nav doma 13.11.2014. 19:38:21
Vienkārši nav vārdu! Un cik ir nesamaksātais par šiem gadiem, kad citiem jau sen krīzē nogrieztais atdots ar uzviju! Un mūsu pensiju fonds! No nesamaksātā pensiju rēķinās? Bet cik reiz bazūnēts, ka atrasta iespēja "pielikt"!
smiekliņš 13.11.2014. 19:30:00
Smieklīgi,ja nebūtu nožēlojami...
VanGogampedagogam 13.11.2014. 19:09:20
Man patīk! Te tas pats, tikai alegorijā: Kāds ceļinieks gāja pa taigu un pēkšņi aizmugurē izdzirdēja troksni. Viņš atskatījās: lieliem lēcieniem tuvojās tīģeris. Cilvēks šausmās metās bēgt. Viņš prata ātri skriet, taču sacensties ar taigas saimnieku nespēja. Tīģeris tūlīt būs klāt! Tad cilvēks pamanīja vienīgo glābiņu: ja ielēks tur tajā krūmājā, lielais zvērs netiks tam cauri! Viņš saņēmās un pēdējiem spēkiem pieskrēja pie biezokņa. Glābts! No krūmāja pretī iznāca otrs tīģeris. Aiz muguras nikni un ļauni ierēcās vajātājs. Cilvēks bezspēkā atslīga zālē un paskatījās apkārt. Viņa tukšais skatiens pārslīdēja plēsoņu baigajiem purniem un atdūrās krūmājā. Tuvākajā krūmājā karājās koši sārta, sulīga oga, likās, tā izgaismota no iekšpuses: saules stari spīdēja cauri tās maigajai miziņai. - Ak, - cilvēks iesaucās, - kāda brīnišķīga oga! Un pastiepa pēc tās roku, nepievērsdams vairs uzmanību plēsoņām. Tīģeri atkāpās un pazuda taigā. *** Alegorijas skaidrojums: Tīģeris, kas ceļinieku vajāja no aizmugures, ir tas, kas plosa cilvēka dvēseli, kad viņš atceras pagātni: zaudējumu sāpes, nožēlu par garām palaistām iespējām, grēku nožēlu par padarīto. Tīģeris, kas iznāca pretī no krūmāja, ir tas, kas nomoka, domājot par nākotni: bailes no iespējamām nelaimēm, bažas par dzīves un darba labvēlīgu ritējumu. Cilvēks, kas sajūsminājās par ogu, atradās šeit un tagad un aizmirsa gan pagātnes, gan nākotnes satraukumus - tīģeri atkāpās. Baudiet dzīvi! Dzīvojiet tagadnē! Esiet laimīgi! /A. Čumaks/
Ja LiIZDAs profsojuzņiki neko nav sajaukuši, tad šis pielikums ir vēl bezkaunīgāks par pensiju indeksāciju.
Tā ņirgāties var tikai par skolotājiem! Paši tak atļaujam!
NOŽĒLOJAMI, CIK N O Ž Ē L O J A M I !!! PAŠI SPIEŽ BRAUKT NO ŠEJIENIES PROJĀM...
Laikam jāsāk gatavoties, ka izkliegtā algu paaugstinājuma rezultātā kārtējo reizi reālie ienākumi samazināsies.
Latvijā pedagogu skaits ir 5 reizes mazāks - nedaudz virs 30 000. Ta nu skaidrs, cik lielu daļu paredzēts izlietot šī procesa organizēšanai...
1 eiro + 40% nodokļiem = 1.40 eiro. 1,40 eiro x 12 mēneši = 16,80 eiro gadā vienam skolotājam. 3'000'000 eiro : 16,80 eiro = 178'571 skolotājs Latvijā? Tiešām tik daudz?
Es tagad vispār neko nesaprotu, jo matemātiku mācījos oi kur sen atpakaļ. Toreiz priekš visas dzīves man tika iemācīts temats - proporcijas. Mēģināšu iemācīto tagad pielietot reāli. Aprobēsim skaitļus. Ja Valdībai iedodot 3 miljonus, skolotājiem algu varētu palielināt par 1 eiro, tad par cik eiro varētu palielināt algu skolotājiem ja valdībai atrastos iespēja piešķirt visus prasītos 36 miljonus. Skat, skat sanāca uzdevums matemātikā 5 vai 6 klasei. Var būt pat vēl mazākiem. Veicot sarežģītus proporcijas aprēķinus piektklasnieks nonāktu pie rezultāta - par 12 eiro, bet tā kā IZM darbiniekiem ir augstāks izglītības un kompetences līmenis, tad droši šo skaitli varam dubultot - iegūstam 24 eiro. Nedaudz refleksēsim rezultāta izraisītās emocijas, velkot paralēles ar pamatskolnieku zināšanām matemātikā - procentu teorijā un mums rodas kārtējais jautājums: no kādas summas 10 % ir vienādi ar 24 eiro ? Rēķināt protoši pamatskolēni šo visnotaļ sarežģīto uzdevumu atrisinās iegūstot rezultātu - 240 eiro. Neticiet viņiem. atrisinājums šādā veidā nav iegūstams, jo skolēni šajā gadījumā nepielietoja ne inovācijas, ne interaktīvās metodes, kādas perfekti pārvalda jau iepriekš pieminētie ierēdņi un mūsu gaišās galvas. Par pareizo aprēķinu varētu teikt tā: ja aprēķinus veicu es, tad veicot aprēķinus Zenta rezultātu voluntāri gandrīz dubultojusi un ieguvusi 405 EUR, bet ja aprēķinus veic "gaišgalvīši" - ierēdnīši, tad aprēķinos tika pielietots izlīdzinoši korelējošais koeficients 1.68, kas arī ļauj nonākt pie valstī noteiktās minimālās skolotāju algas. Atvainojiet un piedodiet, bet ceru ka jūs sapratāt manu sarkasmu. Un tomēr galvenais secinājums ir un paliek, jo mazāk zināsim un pratīsim matemātiku, jo vienkāršāk būs mūs "iebāzt maisā".
VanGogspedagogs 13.11.2014. 14:39:33
Ir divas dienas nedēļā, par kurām mums nevajag domāt: divas dienas, kuras vajadzētu atbrīvot no bažām un bailēm. Viena no tām ir vakardiena ar savām kļūdām un rūpēm, neveiksmēm, sāpēm un bažām. Taču vakardiena ir pagājusi un vienmēr – nesasniedzama. Visas atmiņas visā pasaulē mums nevar atdot vakardienu. Mēs nekādi nevaram vēlreiz atkārtot to, ko darījām vakar. Mēs nevaram izdzēst vārdu, ko teicām vakar. Taču vakardiena ir pagājusi. Otra diena, par kuru mums nevajag bažīties, ir rītdiena. Rītdiena ar jauniem pienākumiem, jaunām grūtībām, lieliem solījumiem un maziem to izpildījumiem. Taču arī rītdiena nav mūsu varā, mēs to nevaram kontrolēt. Rīt saule lēks vai nu spoža, vai aiz mākoņiem, bet lēks. Taču kamēr tā lēks, mums nav nekādas daļas par rītdienu, jo tā vēl nav pienākusi. Mums katram ir tikai viena diena – šodiena. Katrs cilvēks vienas dienas cīniņu ar dzīvi var izturēt. Mēs salūztam tikai tad, kad šodienai pieliekam klāt šo mūžības nastu – vakardienu un rītdienu. Nevis šāsdienas piedzīvojumi ieved cilvēku ārprātā, bet sirdsapziņas pārmetumi un rūgtums par to, kas notika vakardien un bažas par to, kas notiks rīt. Tāpēc dzīvosim tikai šodien!
Lai mūsu deputāti sev palielina algu uz 1 euro un strādā radoši.
Pagājušo mācību gadu sabiedrībai pavēstīja,ka pedagogiem tiek paaustināta alga,tikai kāpēc noklusēja ,ka aprēķina koeficents paaugstinās un nekāds algas pieaugums īsti nesanāk!!
Nemaz nebrīnītos, ja tā tas arī notiktu. Tikai - ticiet man - avīžu pirmajās lappusēs trekniem burtiem būtu virsraksti "Skolotājiem palielina atalgojumu" un "Iespēju robežās valdība pilda solījumus"
ljuhnjihyg
Andris 13.11.2014. 12:54 Nu, ko tad par tādu "naudu" arī izglītosim savus skolēnus, kas atliek? Kā maksā - tā strādāt!!! Vot kas atliek...
Pat kaķim jāsmejas ko par 1 euro var nopirkt? Būtu vismaz 20 euro pielikuši skoklotājām 50 direktoriem...
Martai Nu re, tad jau pielikums ir lielāks, par veseliem 10 santīmiem. Ja vēl pareizi pagroza, tad pieaugums, salīdzinot ar to laiku, ir par 10% lielāks. Tīri statistikai - man toreiz slavenais pielikums izpaudās kā mazāka alga...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.