Lietotājvārds
Parole
Sadarbības virziena uzstādījums ir pilnīgi skaidrs - gaidiet, kamēr izveidos jauno algu aprēķina modeli, kas "globāli" paredz tikai pārdalīt jau esošo naudu tā, lai nekas reāli nav jāpieliek (no nepieciešamajiem 36 ...tikai 3...), bet modelis ir, samaksa par darbu ir...Ko tālāk?
Jāstreiko tūlīt. Janvāri (kā valdība vēlas) jau atkal būs par vēlu. Viss jau atkal būs SAPLĀNOTS. Jāapvienojas arī ar pārējiem valsts iestāžu apcirptajiem. Algām jābūt daudzmaz sabalansētām! Ceļoties iztikas minimumam, jāceļas (ne jākrītas)arī pārējām algām. Deputāti un ministri arī ir šajā kategorijā iekļaujami. Kā sauc cilvēku, kas melo.? Nu tā kārtīgi un ilgstoši melo!
............................... 14.11.2014. 16:55:13
par deputātu solījumu nepildīšanu draud kriminālatbildība un aizliegums turpmāk kandidēt. Ja tā, vai ir kaut viens deputāts, kas būtu tiesīgs turpināt savu darbu?
Reģionālās organizācijas... Vai tās, kuras cer, ka pēc "jaunā modeļa" saule sāks spožāk spīdēt?;) Pilnīgi skaidrs ir tas, ka skolās, kurās jau tā skolotāji ir uz izdegšanas robežas, strādājot ar milzīgu skolēnu skaitu, algas samazināsies. Vai par to vajadzētu vēl cīnīties?:(
tāds ir jautājums 13.11.2014. 22:15:24
LLEMS, bet vai kaut ko IZLEMS....................................................................................................................................?!
EH--Precīzi-"Administrācijas attieksme pret skolotājiem = klaji noniecinoša. Uz mums var kliegt, ietekmēt, pazemot, ņirgāties, iebiedēt, radīt vainas apziņu utt., CIK VAR!!!
rrrrrrrrrrrr 13.11.2014. 21:38:23
Galīgā - - - - - - !
:D sākat streikot :D uz trim mēnešiem bet no kā pārtiksiet? Skolotājas ta var ja viņām vīri turīgi, bet ko darīt skolotājiem vīriešu dzimtē, kur viņi ģimenes galva? :)
..ja skolotājs ir LIZDA biedris streika dienas tiek apmaksātas no īpaša LIZDA sterika fonda.
jādomā reāli 13.11.2014. 20:16:28
Te līdzētu tikai beztermiņa streiks līdz laikam, kad reāli ir izmaiņas, ne tikai atkal kaut kādi solījumi, kuri ir bijuši gana. lasīju, ka par deputātu solījumu nepildīšanu draud kriminālatbildība un aizliegums turpmāk kandidēt. Ja tā, vai ir kaut viens deputāts, kas būtu tiesīgs turpināt savu darbu?
Vai varam atļauties striekot? par strieka dienām nemaksā, tātad jau tagad jāsvelk josta vēl ciešāk,lai var ietaupīt pavisam nebaltajām dienām.
hmm. Es no laukiem. 13.11.2014. 18:31:43
Izskatās, ka šobrīd ir pamatīgi iekosts dibenā tieši pilsētu skolotāju armijai, kas līdz šim, kā lasu komentāros, saņēma tuvu 1000 Eiro. Lauku skolotāji kā saņēma minimālos grašusa, tā saņems. Tad, kad pilsētu skolotājiem bija labi, viņi nesolidarizējās streikam, lai lauku skolotāju dzīve kaut nedaudz būtu "inteliģenta cilvēka algas" cienīga. Nu streikos. Es gan ne.
Un skolotājus atkal apčakarēja. Esmu beidzot saņēmusies - eju prom! Administrācijas attieksme pret skolotājiem = klaji noniecinoša. Uz mums var kliegt, ietekmēt, pazemot, ņirgāties, iebiedēt, radīt vainas apziņu utt., tieši tas pats, ko dara valdība!
Es gan streiku neuzskatītu par nostāšanos "pret", bet par nostāšanos "par". Nevis "pret" administrāciju vai skolēniem, bet "par" cilvēka cienīgu dzīvi. Tā būtu, starp citu, nostāšanās "par" administrāciju un skolēniem, jo par adekvātu atalgojumu būtu arī labāki skolotāji, un tas būtu izdevīgi gan administrācijai, gan skolēniem, gan viņu vecākiem.
Nosodīsim gan. Tieši tādu bezmugurkaulnieku dēļ esam pilnīgā p****ā!
vakar izlasīju 13.11.2014. 12:08:57
Kā Im.Ziedoņa pasakā - suns Funs padomāja, padomāja un izdomāja, ka vēl vajag padomāt
Jāsāk atkārtot dziesmu repertuāru? Jaunā valdība pasūtīja kori, kas diedās bezmaksas Liku bēdu zem akmeņa. Koncerts beigsies, applausu nebūs un algas pielikuma arī, toties 100 gab. būs apmierināti par bezmaksas koncertu :)
Jālemj, kurš būs tas, kurš pēdējais nodzēsīs lampiņu, kad skolotāji masveidā sāks braukt projām! Minimālā alga no 1.janvāra = 360 €, minimālā skolotāju alga = 405€
Taču visus skolotājus, kuri protestē, es atbalstu. Katrs ir citādāks - viens ir dzimis cīnītājs, otrs - labāks klusiņām pastāvēs maliņā un samierināsies.
Es savā skolā esmu nostrādājusi 30 gadus. tas ir bijis grūts, taču gandarījuma pilns gads. Es mīlu savu skolu, savus skolēnus, kuri nu jau ir pieauguši, mīlu savus kolēģus. Tādēļ nostāties kaut kādā mērā pret vadību, pret direktoru, kuru tik ļoti cienu, pret saviem skolēniem... Tas ļoti lauž. Ziniet, streikot nemaz nav tik viegli.. Uzskatu, ka skolēniem esmu vajadzīga, tā būtu nostāšanās arī pret viņiem - vienkārši neatnākt uz stundām. Lai cik skumīgs nebūtu mūsu atalgojums, lai cik pazemojošs tas nebūtu, es nezinu, vai es spētu streikot. Pagaidām ne reizi neesmu piedalījusies streikā... Es vienkārši vēlējos izteikt savas sajūtas, lai arī citi saprastu, ka šis solis nav tik elementārs, tas nav tik viegli kā pavicināt burvju nūjiņu. Man kaut kas nepatīj - hops! Aiziet uz streiku... Tas prasa iekšējos resursus, mugurkaulu, stingrību, revolucionāra garu, spēju nostāties pret sistēmu... Visiem tas tomēr nepiemīt. Nenosodiet mūs.
Vai tad tur vēl ir ko lemt?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.