Lietotājvārds
Parole
Piekrītu, tādām konferencēm vajadzētu citu ēku. Jo nav normāli, ka tikko atvērtā Gaismas pils, kas ir domāta tautai, allaž ir ciet, vismaz parastiem apmeklētājiem slēgta. Cik reižu jau neesmu atdūrusies pie slēgtām durvīm. :/
Viens no miljards pasākumiem, kas tiek rīkots Gaismas pilī. Viss jau būtu forši, bet bibliotēku taču būvē tautai? Tagad visas bibliotēkas sastūma zem viena jumta, uztaisīja mega bilbiotēku, kura vienmēr ir ciet, jo visādas delegācijas taisa tur savas konferences. Tas ir normāli?
Vērtīga lekcija, lai iepazītu Latvijas vēsturi, taču uz tādām vajadzētu skolēnus vest ekskursijās. Vai skolotāji ir tik uzņēmīgi?
Man vienmēr šķita, ka Dainu skapis ir tikai kas abstrakts, nevarēju pat iedomāties, ka tas ir reāls, fizisks SKAPIS. :) :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.