Lietotājvārds
Parole
Manuprāt VSIC ir pārstrādājies!
Pretīgs raksts. Ietērpts gludos vārdos, bet tas arī viss. Kārtējo reizi pārliecinos, ka izglītība Latvijā vajadzīga tikai normāliem cilvēkiem. Pārējiem vajag .. jaunas metodes,..., reformas un vēl sazin ko.
kā var tā muldēt 21.12.2015. 21:34:48
Runājot par visu to muldēšanu, ko aktīvi kultivē šis sistēmas "speciālisti", šermuļi iet caur kauliem . Teksti kā uzpucēti, bet jaunu skolotāju- kokapstrādes speciālistu, ja nemaldos, kas ir pārkāpis savām jaunības kļūdām, zina, ko tas nozīmē, prot to paskaidrot, taču no skolas padzina, jo viņš nevar būt par paraugu. Tajā pašā laikā skolas pilnas ar skolotājām, kam nav normālas ģimenes, vai šķiras un precas ar katru pretīmnācēju, tās ir paraugs?! Pldies dievam - pavīdējusi doma - skolotājam jābūt personībai..... Nevis paraugam, bet gribas, prasmju, attieksmju, ar dzīves p[ieredzi(gan pozitīvu, gan relatīvinegatīvu), kas prot mācīt sistēmiski domāt, sakārtot lietas, apgūstamās zināšanas, nododamo pieredzi noteiktā sistēmā, kas veido domāšanu, attieksmes, spēju pārvērst zināšanas noteiktās prasmēs, savā dzīves kvalitātē, kas liek skolēnam saprast, ka laba izglītība ir šīs pietiekami augstās dzīves kvalitātes pamats. bet nekas jau nemainīsies "Šļura var producēt tikai šļuru" Rens nobarojies vepris nevar stāstīt, ka viņa izglītība ļauj dzīvot pilnvērtīgi. sabalansējot vēlmes ar pietiekamību....
Kādēļ tikai audzināšanu miniet? Morāle, ētika, disciplīna, tikumība tagad tikai uz audzināšanas stundām attiecas??
smaidīsim! 21.12.2015. 10:24:57
Klases audzinātājam par klases audzināšanu apmaksā 2 stundas nedēļā, tas ir 24 minūtes dienā!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.