Lietotājvārds
Parole
Tukša salmu kulšana. Piebalgs!!! Kur Piebalgs? Iznīcināja Latvijā lasītprasmi, tagad Āfrikā piebeigs līdz galam? Skolotāju algu pacelšana! Pārējās tēmas-seksuālās u.t.l. pie kājas. Jūsu problēmas risinās skolotāji. Man lasītprasmes iemācīja māte. Imao toreiz kačājās vienā vietā. Izbeidziet par intīmajām attiecībām. Nenovirziet izglītību no galvenā-algas. Kvalitāti gaidiet vēlāk. Rūpējieties par pedagogu algām. Pa velti pat govs nenosprāgst.
kādi vecāki,tādi bērni.Ja vecākiem negribas neko darīt,tad bērni aug tieši tādi paši sliņķi.Un nevajag atrunāties ,ka viņi noguruši no darba un nespēj komunicēt ar saviem bērniem vakarā.Atvainojiet,vecāki,jūs laidāt pasaulē bērnus, un jums ir jātiek galā ar nebūšanām,nevis jāuzkrauj visa slodze skolām.
Vajag tikai bērniņiem vēl kādus pekstiņus izdomāt,kā,piemēram, mājas darbiņus nedot,nelikt lasīt u.t.t.,tā sakot- netraumēt,tad būs aizvien gudrāka tauta!
Domāju, ka mums nebūtu jāraizējas par situāciju Āfrikā, bet gan Latvijā: pēc jaunā algu modeļa uz 1000 skolēniem paredzēta 1 bibliotekāra amata vienība... Manuprāt, tas nav pieļaujams- tāpat jau jāizdomā visdažādākās "viltībiņas", lai bērnus ieinteresētu lasīšanai (bērnu žūrija, grāmatu draugu kustība, ģimenes lasīšanas, klusās lasīšanas stundas...), un, kad vilciens ir iekustējies- stop!- nebūs,... jo, kurš gan strādās gandrīz bez atalgojuma, pie tam, ja bibliotēka tiks slēgta kādā no dienām, tad citās dienās arī ceļš uz to vairs nebūs iemīts... Ceru, ka šo attiecību vēl ir iespēja mainīt- vismaz 1 vienība uz 500 skolēniem... Mūžīgā optimiste no provinces
Esi bijis Āfrikā? Tur ir n`tās programmas, kas koncentrējas tieši uz izglītību. Tu runā par situāciju 90ajos.
Tad, pirmkārt, būtu jāsaprot, ka labāk ir dot makšķeri nevis zivis. Āfrikā joprojām viss darbojas pēc pretējā principa.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.