Lietotājvārds
Parole
Jautājums - kas ir tikumība? Klusēšana par netikumīgo vai tā atklāšana īstajā gaismā? Arī Bībele neklusē par grēkiem, bet sauc tos vārdā, tai skaitā baušļos. Tev nebūs zagt, tev nebūs laulību pārkāpt, tev nebūs iekārot... Pret netikumīgo ir jāveido negatīva attieksme, bet kā to darīt, ja nepiemin? Ko darīt literatūras stundās, ja daudzos daiļdarbos autori atmaskojuši cilvēka grēcīgo dabu ar domu rādīt to nepievilcīgā gaismā, lai veidotu lasītājā konkrētu emocionāli vērtējošo attieksmi? Tad jau paliek tikai Vecais Stenders ar saviem klaji didaktiskajiem stāstiņiem.
nez kas izvērtēs, vai konkrētajā klasē latviešu gramatikā var mācīt par dubultlocekļiem?! un vēsturē laikam viss saturs jāņem ārā, atstās tikai pasaku par Labo Ulmaņkārli un Bermontiādi "Rīgas sargu" interpretācijā. A to vēl šīs netikumīgās interpretācijas, kāds vēl ko līdzīgu ar mūsdienām saskatīs, priekš kam vajag domājošus cilvēkus šajā valstī?!
Grieķijā minimālā alga 500 eiro,pensija 800 eiro,Latvijā skolotājam par šādu pensiju pat sapņot nav iespējams,nu minimālo mēs saņemam,tā kā Grieķijā sētnieki,tikai viņiem neprasa tikumisko audzināšanu.
За ту зарплату, что платят учителям, достаточно и ничего не натворили. А власти хотят, чтобы учителя за эти гроши еще и учили, да хорошо учили. Смешно - полный идиотизм.
Interesanti, cik šī Catlaka&Co izklaide izmaksājusi nodokļu maksātājiem?
Kādas vēl papardes vai segsēkļi..... pupu mizas. Kas notiks, kad būs par cilvēka organismu jāmāca? Un kad jāskar tēmas par atkarībām, piemēram. Jau tā katrs, kam ienāk prātā, uzskata sevi par tiesīgu regulēt skolotāja darbu - saturu, metodes, vērtēšanu, visu. Tagad būs vēl viena iespēja piekasīties, sūdzības rakstīt un skandālus taisīt.
Fizikā par virzuļdzinējiem pat nemēģiniet ierunāties - tas būs tik provokatīvi....bioloģijā par segsēkļu nodalījumu un paparžaugu dzīvesciklu (olšūnas un spermatozoīdi) arī ne...
ppar tikumību! 26.12.2015. 12:38:14
Viss ir OK! Bet steidzami nepieciešama darba grupa vai komisija, kas 1. definē jēdzienu "provokatīvs materiāls", 2. izstrādā vadlīnijas šo materiālu lietošanai.
Cilindrā ievilkts konuss manī izraisa domas par dzimumaktu, kvadrātfunkcijas grafiks man atgādina dzimumlocekli, skaitlis pī man liek aizdomāties par sievietes intīmāko vietińu. Viss skolā notiekošais ir ar maucības piesitienu, ja tā labi ieskatās. Veiksmi viedajiem ierēdńiem šajā skarbajā cīńā par latvju debilizāciju!
No kā diez izriet šīs tikumiskās vadlīnijas? Vai nav tā, ka miljonam tiks mācīta dažu cilvēku uzspiestā izpratne par tikumību. Brīžiem šķiet, ka apzināti tiek piespiests veidot jaunu sabiedrību ar šauru redzesloku, bez spējām patstāvīgi spriest un veidot savus uzskatus. Kam šāda jaunatne ir izdevīga un kālab?
........tikumiskās audzināšanas vadlīnijas....Vai mums jau 25 gadus nav bijušas nebeidzamas vadlīnijas izglītībā, kas ir novedis pie pilnīga absurda, ka bērni vispār vairs negrib mācīties, jo "dumjie" skolotāji taču nesaprot viņu tiesības uz brīvu viedokli, tas nekas, ka tas tiek pateikts ar daudziem lamuvārdiem, uz brīvu sēdēšanu un pārvietošanos pa klasi, kaut sēž gan zēni, gan meitenes atgāzušies, garlaikoti, košļājot košļājamo gumiju, bet skolotājiem taču viņi jāsaprot, ir jābūt pedagoģiski taktiskiem, jo tiek nepārtraukti atgādināts, cik mēs esam veci savā domāšanā un rīcībā!
Kārtējie murgi,kur jāpatērē naudiņa ministrijas darboņiem
Mīļie vidusskolas skolotāji, lūdzu aizpildiet aptauju - www.visidati.lv/aptauja/1137495179/ - par diskusijas metodes priekšrocībām un trūkumiem. Palīdziet man uzrakstīt diplomdarbu! Aptauja aizņems 5-10 minūtes, tā ir anonīma.
Sākās, vislabāk izmantot tikai vadlīnijas un vienīgo patiesības avotu-vienu vienīgo mācību grāmatu!!!!
Prezervatīva uzvilkšanas procesa demonstracija ir provokatīva?
A ja nu mani aizskar tas, kādas ģeomteriskās figūras jāzīmē matemātikā? es varu to nedarīt? Neapmeklēt matemātiku, varbūt? Jo man taču tas liekas godu un cieņu aizskaroši??
"Mēs esam informācijas laikmetā, un nav vairs tie laiki, kad tikai mācību grāmata satur pieejamo informāciju" - diemžēl padomju laika "produkti" - pie varas esošie un tikumības likuma un vadlīniju izstrādātāji to nespēj saprast.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.