Lietotājvārds
Parole
Ja kārtīgi izkratītu visus pašvaldību un valdību darījumus, ierēdņus un amatpersonas, sanāktu gan lauku skolām, gan lielajām....gan kultūrai, gan sportam. MUMS NAV LATVIJĀ MAZĀK NAUDAS KĀ PIRMS OKUPĀCIJAS!!!!!!!
Ir skumja patiesība, ka ir viegli apsaukāt un kritizēt vadību un valdību, bet tad, kad kāds nonāk pašvaldībā vai valdībā, tad sāk darīt to pašu, ko pārējie- komunistiskā stiliņā rosīties tikai sava privātuma labā!!!!!
Tie nav pāris skolotāji, tie ir daudz skolotāji... Pirms kāda laika arī šeit brīnījos, kādēļ gan lauku skolotājs nevarētu darīt vēl kaut ko bez skološanas, varbūt pašvaldībā, varbūt savā zemnieku saimniecībā. Man likās ideāli - Tu dzīvo laukos, algots darbs pārsvarā ziemā, vasarā vari izvērst tādu bioloģisko saimniecību, ka pašam un citiem prieks. Un dabūju pa mici, ko gan es iedomājos skolotājs ir skolotājs un neko citu viņi nedarīs, tikai brēks, ka algu vajag lielu. Nu tad arī dabrēcās.
Vai tiešām tie pāris skolotāji spēj apēst visu izglītības budžetu. Nu, līdz tādam līmenim, ka valstij pat bankrots draudot ja mazās skolas neslēgšot...
Dārgi tāpēc, ka vienā skolā skolotājs māca 10 skolēnus, saņemot par to algu, un otrā tāpat. Apvienojot algu jāmaksā vienam skolotājam.
Īsti nesapratu, kas tik dārgs iznāk tajās mazajās skolās? Telpas nevar noslogot? Tiešām neko nevar izdomāt? Neesmu gan dzirdējis ka lielās skolas strādātu trijās maiņās... Skolotājus nevar pilnīgi nodarbināt? Nu, izglītības ministrijas sadarbība ar NVA, un skolotājiem tiek piedāvāta papildus nodarbošanās... lieta darīta? Ministriju nespēja sadarboties?...
Slimnīcas nolikvidējām. Tagad jāķeras pie skolām. Nez ko vēl varētu likvidēt?
Vaiiii...kaa te vienam ieliktenim patiik visiem protesteetaajiem pa vienam miinusinjam ielikt? Cik tev par to maksaa,valdiibas pakalpinj, ko, a? :-DDDDDD
normāli esat?! 11.02.2016. 22:54:53
jūs, ministri, esat pilnīgi nejēgas
E.Grupuppupunieks. Adata 11.02.2016. 21:12:18
Reiz adata bija cietuma kaste.Cik tur slikti!Beidzot vajadzeja saut kreklu un adatu izņema kad mammai beidzas diegi viņa aizskreja uz veikalu pec diegiem.Adata nokrita uz gridu un skatijas pasauli nu kaut mazu.Kas tas?''Es?Es esmu liela puzzle.Mani tikko gribeja salasit puika Jānis bet viņš aizmidzis. Ja gribat uzzinat kas bij talak spiediet smaidu un jau parrīt bus ta pasaka
Tā ir kaitnieciska politika ! Uzskatu, ka divi čakli skolotāji droši var apmācīt~40 bērnus līdz 4.klasei visos priekšmetos! Galvenais, lai bērniem mācības ir tuvāk mājām. Vienkārši "GLOBALIZĀCIJA" nosaka, ka mazās skolas nedrīkst saņemt Eiropas finansējumu.......
Sabiedrībai un skolotājiem jau jo sevišķi...
fui at Vītalka vanaiet durasto
Vitalka idi kakats
Kādēļ aizvien par slavējamiem uzdod darbus, kas tautai nāk par postu?!
Labi?????????Kas to daris uzpiediet uz smaida kas nedaris uzpied uz skumja.
Rit visi paliekam majas un zimejam sevi ar puzu(vederu lielu)
Modelis ir acu aizmālēšanai, ka tiks palielinātas algas, bet realitātē tiks slēgtas mazās skolas, samazināsies skolotāju skaits skolās, likvidēs skolu bibliotēkas.
varētu optimizēt MK, un tos kantorisus
Ak, tad Kučinska kungs jau arī ir nozombēts! Tā pati vecā dziesma par mazajām skolām un mistisko kvalitāti! Vai naivie cilvēki cer panāķt algu pieaugumu uz mazo skolu slēgšanas rēķina? Cik miljonus cerat iegūt? Esat padomājuši par to , ko zaudēsiet?Papētiet lielo skolu audzēkņu zināšanu kvalitāti!Pat neskatoties uz atlasi un skolēnu sociālajiem apstākļiem lauku skolotājs nevar ieraudzīt ''izcilo'' Rīgas radu zināšanu kvalitāti. Skolotājam tur jādarbojas ar milzīgo bērnu skaitu un nav reāli ar katru pastrādāt. Valdība .šķiet, turpinās lauku iztukšošanas politiku.
Vai tad tad nesanāk, ka 60skolēni:9.klases=6, ... bērnu klasē? Ja tā, kāpēc līdz šim 6 bērnu klasi neatvēra, bet pievienoja kaādai citai. Pēc šīm runām varu secināt, ka man nākošgad ar 6-7 bērnu sastāvu klase būs?Cik klašu komplektus aršiem bērniem būs iespējams atvērt? Arī uz šiem jautājumiem vēlos atbildi!
Protams, ka viņiem ir Viens Pīpis, kā Jūs sakāt un tieši šī iemesla dēļ arī cilvēki aizbrauc. Jo cilvēkiem arī ir VIENS PĪPIS! Dzīvojam šodien! Parastajiem palicējiem nav jāuztur šie liekēži un smirdīgie deputāteļi, kuri nezina, kā vein sev atkal nodrošināt siltu vietiņu jaunajā valdībā!
mamma un skolotāja 11.02.2016. 11:44:01
Kur esam novesti! K.Umanis skolas cēla,šitie slēdz...Gribot negribot galvā rodas domas par sūdaino mietu vai mēsludakšām...Nu cik ilgu mēs to cietīsim!
Man pie vienas vietas. Strādāsim uz dzīvosim Austrālijā! Bērni ies latviešu skolā. Radi tur jau dzīvo un brauksim arī mēs! Punkts. Tā kā ieriebēji paši ir sev palicēji|! Sēžat un brēcat vēl 25-us gadiņus !!!! :-DDDD
kāpēc nevar skolotājiem cilvēcīgas algas iedot bez kaut kādām reformām ,nesaistot to kopā,nevienai citai profesijai nesaista algas ar reformām, paši sev arī, vienalga vai ministru darbā ir brāķis vai nav,kaut nezinu neko kas ir izdarīts labi.
Skolotājs @es 11.02.2016. 10:34:17
Kas tad Kučinskim? Ar aizbraukšanu ieriebt varat tikai sev un sāpināt tikai savu ģimeni... Ticiet man, citiem pat to ir viens pīpis. :)
HA! Ar ko tik man nav jārēķinās! PROM! Es tinos prom! Tā kā dārgais Kučinski, rēķinies, ka aizbrauc vēl viena LV ģimene! Uzneredzēšanos! Varat sākt noriet!
Pateikt jau nav grūti. Bet, ja slēdz skolu, kurā esi strādājis 27 gadus un kuru ir beiguši tavi bērni, tad ar to "rēķināties" ir dikti grūtāk...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.