Lietotājvārds
Parole
Ja jūs redzētu, cik daudz no garšīgajām pusdienām aiziet atkritumos! Bērni neēd. Vecāki nav iemācījuši ēst daudzveidīgu ēdienu. Tāpēc vecākiem būtu jāmaksā atkal pašiem. Kuri nevar, tiem piešķir brīvpusdienas. To zinu, jo pati strādāju skolā. Sirds sāp, kad neapēstās porcijas tiek izmestas !! Vecāki paši izteikuši vēlmi, lai bērni stāv rindā un pērk to, ko vēlas. Un vēderi būs pilni.
Vai tiešām ministrs vēlas vēl rīdīt virsū bērnus pret skolotājiem, es domāju ka bērniem jābūt brīvpusdienām. Kauns risināt uz bērnu rēķina.
Izlabojiet lūdzu kļūdu virsrakstā!
Tāpat neatradīs ,jau 25 gadu to dzirdu pavasarī ,bet rudenī nav tā nav naudas vairāk manā makā.... visiem ir ... bet skolotājiem nav
Vai tiešām ministram jārisina skolu rīšanas problēmas. Izskatā, ka nav saprāta risināt patiešām svarīgas problēmas.
Tik labi uzsākts projekts. Veselīgs uzturs un dzīves veids!?! VALDĪBA, neejiet trīs soļus atpakaļ! Naudu var atrast, vajag tikai vēlēties strādāt tautas interesēs ne savējās. Kur naudu, 17 000 EUR mēnesī atrast lielajām pašvaldībām (norādītā summa ir reāla), kurām jāpadalās ar mazākajām?
Visi, kas jūsmo par jauno piedāvājumu, laikam nekad nav dzirdējuši, kā veidojas pašvaldību un valsts budžeti... Ir zināms princips, ja valsts kādam kaut ko deleģē, tad tam līdzi ir jānāk arī finansējumam. Kur ņems finansējumu? No iedzīvotājiem, citur nav kur...
It īpaši, ja "pašvaldības nodrošinātu brīvpusdienas, valsts - pirmsskolas pedagogiem algas, un vairs nebūtu šī jauktā modeļa", tas būtu risinājums. Brīvpusdienas tiešām būtu pašvaldības vai labklājības ministrijas, ne IZM kompetence. Kā arī normāli, ja beidzot visiem skolotājiem algas maksātu no viena "katliņa".
Domāju, ka pirmais variants "Skaidrojot, kur minētajam mērķim varētu ņemt naudu nākamā gada budžetā, K.Šadurskis kā vienu no iespējamiem variantiem min proporcijas mainīšanu iedzīvotāju ienākuma nodokļa sadalē, lai pašvaldība saņemtu lielāku daļu no šiem ieņēmumiem" varētu būt piemērotākais. Skaidrs, ka tāpat vien budžetā neatradīs līdzekļus, kurus tur neatrod jau vairākus gadus! Tādēļ esošo resursu optimizēšana, manuprāt, ir vienīgais variants.
Pašvaldības tam nepiekritīs. Un tas ir tikai loģiski.
Uzskatu, ka tas būtu tikai normāli, ja mazliet pārdalītu ietekmes sfēras - valsts/ pašvaldības. Protams, bezmaksas pusdienām jābūt, bet tas varētu būt uz pašvaldību ietekmē, ja tādējādi palielinātu skolotāju algas.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.