Lietotājvārds
Parole
Tūlīt mēs būsim E galvaspilsēta! Ceru, ka šis jautājums arī izskanēs komplektā ar PAŠU algām!
Kārli, apšaubāma informācija,jo gan avots nevieš nekādu uzticību,ne pareizrakstība,ne viedoklis ,ka misija nostiprina izglītību kā vērtību.SMIEKLĪGI .
Smieklīgi lasīt komentāru par to,ka ministrs PĒKŠŅI IEMESTS kaut kur. LABPRĀTĪGI PIEKRITIS. Kas bija studiju laikos pirms 100 gadiem-tiešām ir mazsvarīgi,jo cilvēki mainās.
lasu un domāju.. 20.11.2014. 20:15:41
Protams, jāļauj ministrei kaut mazliet sevi parādīt. Kritizēsim tad. Nezinu, kā mēs jebkurš justos viņas vietā - iemesti vilku barā.. Apkārt vieni vienīgi solītāji. IM taču neviens no veco partiju deputātiem netīkoja, gluži otrādi- kratījās nost! Arī IM iekšienē sēdošie visvarenie . Kaut ministrei izdotos savākt SAVU komandu un pirmkārt reformēt IM. Arī samaksiņas lietā, pieskaņojot algas skolotāju algām sākot no slodzes! Vēlu veiksmi!
Zināju, protams! ;)
Tad kāpēc politikā iet cilvēks, kurš nespēj neko panākt? Ar gudrību vien ir par maz...diemžēl...vismaz mūsu valstī...:-(((( ja nebūsi nekaunīgs-neko nepanāksi..
Mārītei studiju gados LU Fiz- mat fakultātē bija izcilas zināšanas un darba spējas. Mēs pārējie studenti viņu varējām tikai apbrīnot. Tajā pašā laikā - vienkārša, sirsnīga un nevienam neatteica palīdzību. Nevajag kritizēt talantīgu, spējīgu cilvēku tikai tāpēc, ka viņš pēķ'šņi iemests drausmīgajā politikas žampā.
:) Nu, bet acīmredzot to nezināji, ja tik tendeciozi jautāji, kādas specialitātes speciāliste. Lai maksimāli skaidri parādītu, iekopēju no Vikipēdijas.
Kārli, Vikipēdiju es arī māku apskatīties, bet man patīk Tavs viedoklis.
OK, speciāli priekš tevis: Tventes universitātē Nīderlandē iegūts maģistra grāds; apgūta izglītības un apmācības sistēmu veidošanas zinātne. Strādājusi A. Liepas Neklātienes matemātikas skolā.Laikā no 1992. līdz 1996. gadam strādājusi Preiļu 1. vidusskolā par matemātikas skolotāju un direktora vietnieci.Pēc tam līdz 1998. gadam vadījusi projektus "Sorosa fondā". No 1998. līdz 2004. gadam Seila bija direktore "Skolu atbalsta centrā". Vēlāk kļuvusi par "Iespējamās misijas" (izglītības programma, kas pastāv, lai nostiprinātu izglītību kā vērtību Latvijā) vadītāju.
izglītības!! Viņa ir vadījusi Iespējamo Misiju!
kādas nozares speciāliste? Kas to pierāda?
Bet, kādēļ tu domā, ka vari citus mācīt?
Gosh, taču ļaujiet viņai strādāt!!!!! Viņa tikko tikai ir sākusi! Kāpēc jāsteidzas un jāspriež par viņu, pirms viņa vispār paspēju ko bilst vai izdarīt?! Sēdiet taču biksēs un izturieties ar cieņu!
Es arī piekrītu. No šīs ministres nevar neko pēkšņi prasīt, kur nu vēl atbildību. Viņa pat vēl gaisu nav apošņājusi. un, jā, viņa atstāj ļoti zinoša, inteliģenta cilvēka iespaidu, tas tiesa. BET. no otras puses - jāsaka, ka diemžēl, bet tomēr ir redzams, ka viņa nespēj cīnīties par skolotāju interesēm, viņa nav cīnītāja.... Viņa ir nozares speciāliste, bet vai ministre?! Šaubos.
Gribu šoreiz gan aizstāvēt ministri, jo viņā neko nevienam nav solījusi, tāpēc ka nav nevienā partijā. Un zinu viņu kā ļoti radošu, zinošu cilvēku. Diemžēl saprotu arī, ka tajā vilku barā viņa neko nespēs izdarīt. Saprotiet taču, ka runa nav tikai par algu palielināšanu - jāmaina visa struktūra izglītībā un nekur nederīgā izglītības ministrijā! Jābūt reformai! Tad atradīsies nauda arī algām.
Nožēlojama ministre banānrepublikā.
Kārtējā ieliktene,kura pat nav spējīga parunāt,tad nu gan īstā cīnītāja,kārtējā tukšīte. Neko neatrisinās, ja\āstreiko, jādarbojas pašiem.
"Tad samaziniet skolas, brīdinot skolotājus 1-2 gadus iepriekš, lai var paspēt pārorientēties un sameklēt sev jaunu darba vietu. " Te gramatvezi bezdarbniekos tup... kur nu vel skolotaji atradis darbu... kur Jus dzivojat? Attopieties tacu ... :) sakat meklet darbus... :D neviens nebridinas... ja skoleni nak tad macis tos pasus kas nak... Bet ja nenaks tad i slegs ciet :)
Nu jā, valdībai ir nauda tikai dārgiem amatpersonu komandējumiem un izklaidēm. Muļķu tautu vieglāk regulēt pēc sava prāta.
skolotāja palielā skolā 20.11.2014. 13:57:43
Ko Seile PERSONISKI ir darījusi, lai labotu šo netaisnību un bezjēdzību?
illuminati sasveiciens /_\
nikna učene 20.11.2014. 13:04:07
Mums ir pašas zemākās skolotāju algas Eiropā, pat kauns ir runāt par to, jo uz latviešu skolotājiem visi ( pat poļi, lietuvieši, rumāņi, bulgāri) skatās ar nožēlu, kad savstarpējos projektos pārrunājam par algām. likmēm u.t.t. Cik ilgi var ņirgāties par skolotājiem??? Tad samaziniet skolas, brīdinot skolotājus 1-2 gadus iepriekš, lai var paspēt pārorientēties un sameklēt sev jaunu darba vietu.
ko nu vairs par palielinājumu! Runa iet par "samazinājumu", jo "jaunais modelis" paredz algu samazinājumu!!!
arī aizdomājos > paskaidrojiet 20.11.2014. 12:28:28
Vai nu abas sievietes ir kreiles. Vai arī ... varbūt sarokošanās ar kreisajām rokām uzskatāma par zīmi, ka nekādas sadarbības nebūs, solījumi netiks pildīti un vispār -bla, bla, bla - neņemiet mani par pilnu? =)
Ļoti žēl, bet baidos , ka ministre ir "ļoti paklausīga" saviem izbīdītājiem un kļūst ļoti vienota ar tiem.
:D :D :D Nosmējos gandrīz līdz asarām - par Paskaidrojiet komentāru. Patiešām, savdabīga detaļa. Fotošops? :D
paskaidrojiet 20.11.2014. 11:26:22
Kāpēc sievietes attēlā sarokojas ar kreisajām rokām?
Nu, uz solīto palielinājumu cerēt naivi. Vai bažas par gaidāmo s a m a z i n ā j u m u vairākām skolotāju grupām arī ir kliedētas?
Vakar LTV panorāmā Brigmanis teica, ka ministre klusa kā pelīte sēdējusi koalīcijas sanāksmē un nav bildusi nevienu vienu vārdu, ka skolotāju algām nākamgad nepietiks naudas! Kurš te melo???
...jā, sadosimies rokās, gan jau Koelju palīdzēs!
hihihi, cerēsim visi, vai ne? :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.