Lietotājvārds
Parole
Tam, kurš nesaprata... 31.maijs būs brīvs. Un tas ir ļoti muļķīgi, jo... 30.05. ir pirmdiena. Vai tiešām nevarēja mācību gads beigties 27.05.? Pilnīgi neloģiski ir pirmdien doties pēc liecībām. Bet 31.05. nav tāpēc, ka ziemas brīvlaiks tāpat nemaz īsti nav brīvlaiks. Brīvas tikai 6 dienas. Pārējās tāpat "sarkanas" kā visiem...:( Varēja arī 30.05. "atlaist".
Aptauja atrodama šeit - www.visidati.lv/aptauja/1137495179/
Mīļie vidusskolas skolotāji! Lūdzu aizpildiet anonīmu aptauju par diskusijas metodes +/-. Tās aizpildīšana aizņems 5-10 minūtes jūsu laika un palīdzēs man uzrakstīt diplomdarbu. Paldies jau iepriekš.
kāpēc mācību gads beidzas 30. maijā? 31. maijs jau būs brīvs?
Ceru, ka lasīšana nav smags mājas darbs, jo ieteicu satikt grāmatu brīvdienās
GUDRAJAI skolotājai 21.12.2015. 11:28:53
Nu, jūsu skolā varbūt neuzdod! MŪSU skolā visos smagajos preikšmetos sadoti mājasdarbi un projekti!!!
Ē, nesapratu īsti, par ko uzbrauciens. Man nav jāmāca skolotājus mācīt. Jūsu arguments ir bez seguma viena iemesla dēļ - skolotājiem brīvlaikā NAV jāmāca! :) Tādēļ man arī pēc būtības nav, ko aizrādīt par to, kā būtu vai nebūtu JĀMĀCA. :) Ziemassvētku brīvlaikā skolēniem ir JĀATPŪŠAS un JĀSVIN svētki, nevis jāstrādā pie galda. :)
Atbilde Maijai. Šādus komentārus parasti raksta tie, kuri gudri spriež par to, kā jāstrādā skolotājam, bet paši nebūtu spējīgi dienu skolā izturēt. Mani tracina, ka vislabāk, kā jāstrādā, zina tie, kas par šo profesiju neko nejēdz. Pareizi Juris raksta, ka brīvlaikā bērniem mājasdarbus neuzdod. Starp citu, ""tik tiešām"" raksta šķirti.
Mūsu skolā mājas darbus brīvlaikā nekad neuzdod. E-klasē arī tādus nedrīkst reģistrēt. Tas ir brīvlaiks un bērniem brīvlaikā ir jāatpūšas, ne jāmācās.
Lai laba atpūta! Ceru, ka skolēni tiktiešām varēs atpūsties un skolotāji nebūs sadevuši kaudzi ar mājasdarbiem, ko Ziemassvētkos pildīt.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.