Lietotājvārds
Parole
Vai tas arī nav terorisms? Nav vaļas paskatīties, kas notiek ar bērniem, jānoņemas pārvsvarā ar Krievijas problēmām. Ko darīt - katram savas prioritātes...
Pirms kritizet,ludzu vecaki piemaksajiet pie bernu edienkartes.
nezināmais 24.11.2014. 08:00:26
mūsu skolā vairs nav lietuvieši un ir labs ēdiens. Par to, ka varbūt nevajag kurnēt, jo par velti...hm man gan liekas, ka nav par velti - par mūsu maksāto nodokļu naudu, tātad tomēr maksājam!:)) Latvijā , vismaz Rīgas 41.vsk. ļoti neveiksmīga ēdienkarte, pusdienās putras un sausās brokastis. Arī ēdienu, kurus zina, ka bērni neēdīs. Porcijas mazas. Bērnudārzi par līdzīgu finansēju daudz kvalitatīvāku un daudzveidīgāku ēdienkarti sagatavu, rēķinoties arī ar alerģisku bērnu vajadzībām VIENA LIETA IR PUSDIENAS PAR BRĪVU, bet viņi tiešam ar laiku sāks barot bērnu kā suņus!!!!!!!!!!!!!!!! Prātam neaptverami! Pie mums taču tas pats. Cik izdevīgi šūmēties par citiem, neskatot, kāda putra pašiem vārās!Vai bardaks nav pašu ieviests? ....nu protams, Lietuvā skolotājiem algas lielākas, slodzes mazākas!!! tad vismaz par ēdienu viņus nopelsim!RAKSTA AUTOR, MŪSU BĒRNUS SKOLĀS BARO LIETUVIEŠU KANTORI!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ir jau vēl arī svarīgi - vai bērns vispār mājās ir redzējis gatavotu ēdienu. Visu laiku dienišķie makaroni, bet nezina, kas ir zupas, kotletes, zivis vai saldais ēdiens. Ir pavisam nedaudz tādu, kam garšo tikai makaroni vai negaršo saldumi, vai ir kaut kādas gremošanas problēmas, kas liek pieturēties pie diētas. Vairums - izbaksta porciju un...pat pie labas kvalitātes ēdiena. cits jautājums - ja mājās ir "restorāna" ēdiens...
mūsu skolā vairs nav lietuvieši un ir labs ēdiens. Par to, ka varbūt nevajag kurnēt, jo par velti...hm man gan liekas, ka nav par velti - par mūsu maksāto nodokļu naudu, tātad tomēr maksājam!:))
Latvijā , vismaz Rīgas 41.vsk. ļoti neveiksmīga ēdienkarte, pusdienās putras un sausās brokastis. Arī ēdienu, kurus zina, ka bērni neēdīs. Porcijas mazas. Bērnudārzi par līdzīgu finansēju daudz kvalitatīvāku un daudzveidīgāku ēdienkarti sagatavu, rēķinoties arī ar alerģisku bērnu vajadzībām
VIENA LIETA IR PUSDIENAS PAR BRĪVU, bet viņi tiešam ar laiku sāks barot bērnu kā suņus!!!!!!!!!!!!!!!!
Prātam neaptverami! Pie mums taču tas pats.
Bijušajā skolā arī ēdienu negatavoja, tikai uzsildīja. Brr...negaršīgi. Piegādātājs - lietuvieši
Cik izdevīgi šūmēties par citiem, neskatot, kāda putra pašiem vārās!Vai bardaks nav pašu ieviests?
....nu protams, Lietuvā skolotājiem algas lielākas, slodzes mazākas!!! tad vismaz par ēdienu viņus nopelsim! RAKSTA AUTOR, MŪSU BĒRNUS SKOLĀS BARO LIETUVIEŠU KANTORI!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tā nav "citu valstu" pieredze, tā ir arī Latvijas pieredze, sevišķi tur, kur baro tie paši "lietuvieši', un ne tikai - lielās skaistās skolās bērnus baro neatbilstoši MK noteikumiem, piemēram: zupa+saldais - tās salikums ir tikai uz taukiem, nekam citam!!! Bet pavērojiet savas ēdienkartes - atradīsiet šādus salikumus!!!
------------- 21.11.2014. 15:17:52
Ir jau vēl arī svarīgi - vai bērns vispār mājās ir redzējis gatavotu ēdienu. Visu laiku dienišķie makaroni, bet nezina, kas ir zupas, kotletes, zivis vai saldais ēdiens. Ir pavisam nedaudz tādu, kam garšo tikai makaroni vai negaršo saldumi, vai ir kaut kādas gremošanas problēmas, kas liek pieturēties pie diētas. Vairums - izbaksta porciju un...pat pie labas kvalitātes ēdiena. cits jautājums - ja mājās ir "restorāna" ēdiens...
Ir gan tiesibas kurnet! Ja par velti, tad var norit vienalga ko? Nepiekritu!
Būsim pateicīgi, nekas traks jau nav! 21.11.2014. 13:03:58
Es nezinu. Ja reiz bērniem par brīvu dod pusdienas (līdz 3.klasei - visur), tad... vai mums tiešām ir tiesības vēl kurnēt, ka kvalitāte nav kā pie Rītiņa? hmmm
Tieši tas pats pie mums notiek gan skolās,gan bērnudārzos.Nevis kvalitatīvākais,bet gan lētākais un tā nav skolas izvēle!
Vai šim rakstam un vēl pāris nebūtu jāatrodas sadaļā "Pasaulē"? Vai tiešām mums nekas nenotiek, ka citu valstu pieredze kļūst par tik aktuālu tēmu, lai ievietotu šajā sadaļā?
Runa taču nav par izvēli! Izvēle jau var būt liela, bet kāda būs tā kvalitāte neviens nezina - kas nav stāvējis klāt gatavošanas procesā!
Mani, piemēram, apmierina skolas ēdnīcas piedāvājums. Jautāju, ko bērns ir ēdis skolā, neko traku nesasaktu. Izvēle arī liela!
Vai Latvijā nav līdzīgi?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.