Lietotājvārds
Parole
trallallaaa 21.02.2017. 16:51:47
mani neapmierina tas >:-(
trolololololololol 21.02.2017. 16:49:44
ispār bērnini ir paši vainīgi :-( (@) (@) ^ (______,_____)
man liekas ka bērniem vajadzētu uzlaboties
Manuprāt tas ir bezjēdzīgi-no malas tavas problēmas neviens nespēj atrisināt,pašiem jācīnās par savu pastāvēšanu.Parunāsies ar to pedagogu par savām problēmām un viss.Klases biedriem par to pasmieties,un vēl vairāk,ja zinās,ka tu esi tur bijis.Vajag bērnus audzināt,lai viņiem būtu mugurkauls no agras bērnības,nevis izaugtu siltumnīcas stādiņš,kuru visi vēji salieks.tā ir galvenā problēma,arī visatļautība,nepieradināšana pie grūtībām.Šī modernā profesija tikai paņem nodokļu maksātāju naudu,bet neko patiesībā nerisina,jo nav viena formula un nav vienādi bērni.
->Evija @... tas bija pirms vairāk kā 20 gadiem:)
Atceros, kad gāju skolā, tad parasti biedēja ar sociālo pedagogu. It kā no tā būtu jākaunas un tas skolēnam būtu negods. Ļoti nepareizi. Sociālais pedagogs var kļūt par palīgu, atvieglojumu. Skolēni, nebaidieties no sociālajiem pedagogiem!
Nē, klases audzinātāji nekad nav pildījuši soc.ped. lomu. Cik atceros, skolās tie ir bijuši vienmēr. Klases audzinātājiem, priekšmetu skolotājiem nav ne laika, ne pieredzes, ne kvalifikācijas, lai pidlītu sociālā pedagoga lomu. Tāpēc arī ir šāds atsevišķs amats. Katrs dara savu darbu un nevajag visu jaukt kopā.
Agrākos laikos sociāla pedagoga darbu veica klases audzinātāji. Tagad kā ti klases audzinātājam problēma, tā pie sociālā pedagoga... Vienkārši nespējīgāki tagad ir skolotāji ....
Diemžēl skolas mēģina vecākus iebiedēt ar sociālo pedagogu, neviss veicināt sadarbību. Ja vecāks ir adekvāts un gatavs pieņemt skolas personāla palīdzību, viņš tiek ātri atšūts, pat tad, ja bērnam ir problēmas ar mācībām. Skolās pastāv "iebiedēšanas mehānisms", neviss uz sadarbību vērsts...cerams, ka šī tendence mainīsies.
Diemžēl pie mums iešana pie sociālā pedagoga netiek uzskatīta par īsti normālu - uzreiz skatās šķībi, it kā cilvēks nebūtu normāls. Lai arī tieši otrādi! dažreiz jāaprunājas ar kādu pieaugušo, kuram ir "dzirdīgas" ausis.
Skolēni būtu jāiedrošina biežāk apmeklēt sociālo pedagogu. Tas ir produktīvāk un veselīgāk nekā mēģināt pašiem cīnīties ar saviem iekšējiem konfliktiem un nonākt lielākā nesaprašanā.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.