Lietotājvārds
Parole
Tendenciozs raksts un manipulācija ar skaitļiem: piemin finansējumu % no IKP bet salīdzina absolūtos skaitļus ar bagātajām valstīm, lieliem IKP un lielāku nodokļu iekasēšanu. Izglītībai naudas būs (tik cik būs) noteikts procents no valsts budžeta, kas ir % no IKP. Jau tagad mūsu procent ir virs vidējā ES un nav nekādu argumentu, lai šo procentu palielinātu. Nauda pieaugs palielinot IKP un nodokļu iekasējamību. Pamatproblēma ir tā ka mūsu izglītības sistēma ir salīdzinoši dārga, bet skolotāji saņem maz. Kamēr skolotāji ar visu LIZDA to neapjēgs un nesāks reformas pēc būtības, situācija neuzlabosies.
Kas tur ko nesaprast. Statistika tik jāprot pagriezt izdevīgi. Piesauc procentus, jo tā tas izskatās labi un virs vidējā, bet absolūtos skaitļus neskatās, jo par tiem kauns. Var jau bērnam vienā gadā piešķirt 2 eiro uz grāmatām, bet nākamā - 10 eiro un skaļi teikt, ka ir pieckāršs pieaugums. Tas nekas, ka arī ar šo pieckāršo grāmatas gadam nenopirkt... Bet melots par 500% pieaugumu nebūs.
Vai, kā Straujā stostījās Dombura raidījumā! Pat domu reizēm noformulēt bija pagrūti!
У нас везде сидят такие Страюмы - бестолковые и лживые руководители. Им бы коров пасти, а они государством руководят.
Jā, omīt! 24.11.2014. 18:09:06
Pie reizes derētu painteresēties par samaksas attiecībām valsts iestādēs strādājošiem (ministriem, deputātiem, skolotājiem, ierēdņiem KNABOS un VIDOS...).
:D Straujumas kundzei steidzami jābrauc uz Eiropu pieredzes apmaiņā. Tur tad arī noskaidros vidējos Eiropas rādītājus.
Bet kā gribas atļauties nopirkt ģimenei ne tikai lētākos un nocenotos produktus, apģērbties " nehumpalās", justies kā "sevis cienošai sievietei, mātei, skolotājai", normāli ar ģimeni pabaudīt kultūru, paremontēt mitekli. Par 300-400 eiro no tā nekas nesanāk.
Nesaprotu ko tie skolotāji "šūmējas". Viņi taču ēd gandrīz tik pat bieži kā Rietumos, vidēji trīs reizes dienā.....
Artuss Kaimiņ! 24.11.2014. 12:37:04
Labs materiāls tavai SUNUBUDAI!
jo tālāk, jo trakāk 24.11.2014. 12:32:48
Cik liels un dziļš izrādās tas maiss, kurā mūs bāž! Vai nu otra galējība- lielā gudrība tiek tēlota!
Visticamākais, ka LIZDAs nosauktajā summā ir iekļautas ne vien pedagogu algas, bet arī mācību līdzekļi u.tml.
TV neskatītājs 24.11.2014. 10:54:19
Ilona, tik labu realitātes šovu neatļautu rādīt partijas komiteja.
Protams - barojam zirgu ar sapelējušiem salmiem un dauzām ar pātagas kātu par to, ka šis neuzrāda labus rezultātus sacensībās... Finansējums vienam skolēnam zems, skolotājiem algas zemas, bet prasām nez kādu Eiropas līmeņa kvalitāti
Nepilnīgs rakts, jo Eiropā vidēji pamatskola ir līdz no Sagatavošanas klases - 6. klase un viduskkola no 7 - 11/12 klasei. Vaarēja uzrakstīt bērnu vecumu grupas, lai var vieglāk datos orientēties. Šajā gadījumā, pamatskola tiek apdalīta uz pusi, kamēr vidusskolai finansējums ir apmēram vienāds.
Hahā, es gan baidos, ka tur tad izdomās miljons atrunu un amatpersonas nekad nepiekritīs tik tiešai konfrotnācijai. UN pat, ja piekristu, tad tāpat tas viss noklustu, pateiktu, sorry, neko darīt, nav mums naudas! Un tā arī viss atkal - kārtējo gadu - beigtos...
Ziniet, kas būtu labākais UN vērtīgākais šovs? Ja LIZDA, Straujuma, Seile, kādi trīs dažādu skolu skolotāji apsēstos pie viena galda, izdiskutētu visus šos jautājumus un to visu rādītu tiešajā ēterā. :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.