Lietotājvārds
Parole
Ko nozīmē - "ja vajadzēs" un "nepieciešamības gadījumā..."...vai tikai tas nav skaidrs mājiens, ka jāstreiko? Tikai tad būs tā nepieciešamība? Jebšu pēc jaunā atalgojuma modeļa ieviešanas varbūt tak to naudu nemaz nevajadzēs, pietiks un pāri paliks pat jau ar esošo finansējumu, jo būs "taisnīgs" modelis naudas sadalei par padarīto darbu.
Pagājušā mācību gadā eksāmenu laikā arodb-ba tā pieklusa! Domā, ka tagad nebūs tas pats?
Streiks-un tieši eksāmenu lakā.Tas vienīgais varētu valdību ietekmēt meklēt līdzekļus mūsu algu paaugstināšanai.
ja vajadzes, premjeri varēs atlaist ātrāk neka €
Kādu 1.septembri!!!!??? Ar 1. janvāri 2015.g
kādu 1, septembri!!! tad jau par elektrību un ūdeni arī maksāšu septembrī!? Straujuma, vai Tev nelieksa , ka 420 par slodzi uz "papīra "ir tākā par maz ???
Un arī vajag!
Ar ko skolotājs atšķiras no citiem darbiniekiem? Kāpāc vienmēr pastāv jautājums tieši par skolotāju algu? Tautai jāsak pieprasīt no valdības atskaiti par padarīto darbu. Par ko mūsu valdība saņem naudu? Un nemazu pie tam.
ārprāts!!!! 27.11.2014. 16:54:05
Bet par ko maksa algas musu valdibai, musu deputatiem? No ka veidojas viņu alga? Mes- tauta, arī nesaprotam. Ta tad var ari nemaksat. Kapēc ne?
Atdot, pacelt... 27.11.2014. 13:02:51
1) atdot ietaupīto (mūs cirpa 2-reiz- un uz pusi nogrieza-)- citur visur jau sen ir atgriezušies un vēl nedaudz piemests; 2) par uzdoto pienākumu izpildi paredzēt arī finansējumu Man Par V+atvaļinājuma nauda latos bija 1280, palika 630; nu jau par 1/4 slodzi uz rokas ir 460eiro, t.i 320 lati. Man par obligāti veicamiem darbiem uz kontaktstundu par labošanu apmaksā 2,286:21=0,10885 h darba; par sagatavošanu uz mācību stundu +1,998:21=0,0951429 h (= 1,06027 par visu ārpus kontaktstundas), klases audzināšana maksā 2 st nedēļā! Ir jāpieliek, protams minimālā, taču- ja es savas darba stundas nostādītu iepretī samaksai - noteikti stundā es reāli nopelnu mazāk kā minimālās algas saēmējs! Neparedzēts vai paredzēts gadījums?
Tas ta pat ka skolotaj skolniekam,es tev varetu ielikt 5,bet man zel likt, tapec liksu 4,tapat valdiba,es jums varetu pielikt algas,bet man zel, tomer nepieliksu,gan jau kautka iztiksiet.°
Ļoti fascinē formulējums: palielināt skolotājiem algas! It kā ne no šā, ne no tā. Aizmirsuši, ka krīzē skolotāji bija pirmie, kam noņēma un visvairāk. Jāsaka: atdot skolotājiem krīzē atņemto vismaz līdz iepriekšējam līmenim.
man ir apriebies. cik var raudāt. Tad celiet vispār minimālo augstāk... Ar ko piemēram skolotājs atšķiras no citu iestāžu darbiniekiem? Tāpat ja skolotājam nav pilnas atdeves darbam, tad arī nebūs, lai vai cik tā alga nebūtu liela. tikai raudāšana...
tradicionāli 26.11.2014. 22:36:01
Bēgļi Latvijā saņem 256 eiro ikmēneša pabalstu, par katru bērnu - 76 (mūsējais -12). Par mājokli ... nav jāmaksā. Bēgle ar 2 bērniem saņem 256+152 - 308. Man, strādājot slodzi (uz papīra), bet realitātē 1,5 un vairāk ir 320 +12 = 344! Cik tradicionāli! Neparedzēts gadījims!
Minimālo algu saņēmējus, kuriem darba devējs negribēs pielikumu maksāt un samazinās slodzi, pieprasot pildīt iepriekšējo (daļiņu par zilām actiņām), aicina vērsties Valsts Darba Inspekcijā! ... Ko mēs 7 gadus esam marinējušies? IM, , I Pāvaldes un ... prasa tik un tik kontroldarbus pusgadā, to un vēl šito, bet finanājums tam neseko ...
IR Jāstreiko! Tālāk jau vairs nav kur!!! Neparedzēts gadījums IR izglītība un tās devēji Latvijas nākotnei?!!
Dārgie kolēģi 26.11.2014. 21:31:07
Streiks un tikai streiks!!!! Cik ilgi mēs kā padevīgs aitu bars cietīsim šo pazemojošo situāciju??? Un -pirmais, tuvākais ir centralizētais angļu valodas eksāmens, kuru derētu par brīdinājumu''noraut'', tad varbūt tie pīpīpī sāks kustināt smadzenes, nevis tukši muldēt!
Netīrie krupji, vācieties atpakaļ uz savu purvu, kur jums un tādiem kā jūs ir vieta. Nav jābūt apdāvinātam, lai saprastu, ka tas nav lietus, kas tek uz skolotāju galvām, bet gan jūsu mīzeli!
Super! Skolotāji ir "neparedzēts gadījums"? Nu, kur vēl tālāk?
############ 26.11.2014. 18:18:53
Papildus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Puse par velti un tad PAPILDUS!
Vai vēl pastāv jautājums -vai vajag paaugstināt algu?!!! 80 darbības, lai aprēķinātu algu.... Bet tas ir tapēc, ka skolotāja darbs līdz šim nekad nav ticis pienācīgi apmaksāts!!! Un nu tagad kādam lielie brīnumi - tie skolotāji nu gan strādā :))
Ja valsts galva izsakās "tirgus tantes" līmeni, kādu līmeni gaida no" mazkvalificēta" darbinieka- skolotāja?
pedagogi pārticība straujuma- izsvītro lieko 01.01.15. NB un izmanto savas tiesības
Cik liela tā '"neparedzēto gadījumu" kule ir? Laikam jau gana liela! Bet.... vai vajadzēs ... visdrīzāk jau " piestrādās" un tad jau vēl izdosies ietaupīt!
Tik ļoti pazemoti pedagogi vēl nav līdz šim tikuši. Valdība un tās vadītāja neizprot izglītības nozīmi valsts attīstībā. Te nu redzams, ka eksakto zinātņu pārstāvji ved uz valsts nākotnes iznīcināšanu. Humanitāro zinātņu pārstāvju trūkums ir jūtams.
Pilnīgi piekrītu iepriekšējam, tikai streiks. Pikets - tā ir sevis pazemošana, kā klaunam stāvēt, lai pa logu uz tevi noskatās un pajautrinās, sak', padziedās, pabļaus, aizvāksies un viss - lecam pa vecam. Arodbiedrībām taču to beidzot vajadzētu saprast, vai arī jāskaidro kā īpaši?
kalašņikovs 26.11.2014. 16:10:24
Cik var klausīties valdības pazemojumos!!! Jāstreiko eksāmenu laikā!!! Jāstreiko eksāmenu laikā!!! Jāstreiko eksāmenu laikā!!!
Ja, vajadzēs 26.11.2014. 16:06:19
Pievērsiet uzmanību Straujumas kundzes izteikumiem "ja vajadzēs". Skolotājiem nepieciešama samaksa par padarīto darbu, nevis .......ja vajadzēs, vai nevajadzēs............ Šādi ir novērtēti skolotāji. Ir pienācis revolucionārs brīdis kad augšas negrib un apakšas vairs nevēlas dzīvot pa vecam! Streiks eksāmenu laikā!!! 11. decembra piketiņš (miketiņš) nav nopietns pasākums, tas ir kārtējais arodbiedrības ķeksītis.
Ja vajadzēs? Solīja jau no janvāra, tagad atkal no septembra, tad atkal solīs no janvāra, tad no septembra ... . Ja Straujuma liek priekšā bioloģijas skolotājiem " piestrādāt" lauku atbalsta dienestā par konsultantu, direktoriem par grāmatvedi, varbūt saemas n-tie sekretāri nāks vadīt bioloģijas stundas un skolu? Vai varbūt skolai durvis ciet, jo attiecīgās personas atrodas citā mājā un strādā citā telpā ar citiem cilvēkiem! Valstiska domāšana! Sola- atkal sola, sola, sola, sola!
no skolas -atbilde 26.11.2014. 15:19:25
Mūsu skolā neviens neraujas kļūt par dir,vietnieku, ne visi vietnieki ir uz pilnu slodzi, varbūt viens vai divi, citiem pa kripatai, kaut darba gandrīz tikpat. Kolēģe atteicās, labāk labos burtnīcas par tiem pašiem eiro.
skolotājs == neparedzēts gadījums! neesat izmiruši? Valdība parūpēsies.
Redziet, cik patiesībā vērta ir augstākā izglītība utt.Tikai nieka 60 eiro.Tas ir minim. skolotāja alga un minimālā alga valstī.Nenoniecinot nevienu, kuram minimālā alga-tas nav notmāli un civilizētas valsts cienīgi.Drīz tās nonivelēsies vispār.Kaut kas nav kārtībā.
Tagad redzam, kas vada mūsu valdību, ja jau premjere nespēj izprast aprēķinu, tad tie tik tiešām ir ļoti sarežģīti, vai arī ...
Sen jau vajag!!!!! Tad, kad "beidzās krīze", jau vajadzēja. Līdz šim brīdim saņemu par 200 EUR mazāk, darot to pašu darbu. Kā "nogrieza" 2009.gadā, tā vēl nav atdevuši. Kur tad mans uzkrājums par šiem gadiem? Kur to varu saņemt?
no skolas > Mairis B 26.11.2014. 13:37:59
Mairi! Paldies par vecāku sapratni un atbalstu skolotājiem. Taču, manuprāt, iekšējas rezerves (es domāju - nauda) valstī ir. Jautājums tikai, vai t.s. varas gaiteņos ir vēlme šīs rezerves meklēt. Izdevīgs vairogs, aiz kura amatpersonām paslēpt savu nekompetenci un laiskumu, ir šis sauklis " Naudas ir tik, cik ir!" Tā pati pieminētā birokrātija - ierēdņu , piedodiet par izteicienu, varza, atskaites, ko prasa dubultā (elektroniski un uz papīra) Tagad pat - cik tur to cilvēku liela komanda teju vai veselu gadu strādās pie mistiska jaunā atalgojuma modeļa! Un visi šie darboņi taču katru mēnesi saņems algu!
->a Kāpēc gan lai neņirgājas, ja reiz Vienotības elektorāts tā arī nav sapratis, ka šai partijai ir "štrunts par bitēm, ka tik medus.."..
Katru gadu aizvien vairāk var redzēt kā palielinās to skolēnu daudzums, kas atklāti ņirgājās par skolotāju un viņu darbu, tas ir IZM un valdības darba rezultāts.Viņi arī lasa un skatās ziņas un zin cik pazemojuši zemas ir skolotāju algas.Tas modulis ir vienkārši naudas izšķērdēšana.Skolotājiem vajag reālu naudas pielikumu.
No pirmā septembra sola, jo 30.jūnijā LR prezidentūra ES jau būs beigusies un kārtējo reizi varēs būtisku palielinājumu pedagogu algām solīt no 3016.gada 1.janvāra :))
Cik ilgi valdība ņirgāsies par skolotājiem? Par cilvēkiem, kuri godīgi maksā nodokļus? Ļ.cien. Straujumas k-dze, es arī balsoju par Jums, par partiju "Vienotība". Šobrīd esmu neizpratnē - balsoju par VIENOTĪBU skolotāju turpmākai pazemošanai?...
Straujumas k-dze, 26.11.2014. 13:19:31
algu pielikums tika solīts no 1. JANVĀRA, NEVIS NO 1. SEPTEMBRA!!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.