Lietotājvārds
Parole
Skolotājs. 02.12.2014. 11:26:31
Es domāju, ka viņa ir gudrāka....
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 01.12.2014. 21:49:19
Pat uz papīra uzliktus solījumus nepilda! Mutiski - "viena tanta teica". Ar katru paziņojumu sevi parāda skaidrāk!
LIZDA kārtējo reizi imitē darbību- cik var piketēt?! Tāda arodbiedrība , kas nepilda savu primāro pienākumu, nav vajadzīga! "Jaunais modelis" ir algu samazinājums, kāpēc par to klusē?
Paskatieties uz Seiles smīniņu! Viss skaidrs!
Protams, ka būs atsēdēšana. Un kur tās telpas, kur visiem vienlaicīgi uzturēties pēc stundām? Kur katram savs dators, lai var gatavoties, konsultēt utt.? Un par mazāku samaksu! Ha! Lielāka alga, grozi, kā gribi, nesanāk!!!
Neticu nekam! Jāpublisko modeļi! Skaidri un gaiši jāpasaka VISIEM- cik un par ko tiek maksāts! Kad es pasaku, ka man par stundas sagatavošanu + labošanu apmaksā nepilnas 2 minūtes un klasi audzināt drīkstu 12 minūtes dienā, netic!!!
Esmu pret jauno modeli. Neviens nepasaka, ka ir skolotāji, kuri neatbalsta jauno modeli. Jaunais modelis taču nozīmē algu samazināšanu pilsētās, lauku skolu slēgšanu un nejēdzīgu atsēdēšanu skolās, turklāt vēl darbu mājās.
Pilnīgi piekrītu, es arī neticu, kurš gan vispār vairs tic! Seilei ir patiešām jāizcīna, lai rezervē to naudu jau tagad, citu variantu nav. Tā viņa arī sevi piera'dītu!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.