Lietotājvārds
Parole
ķīmiķim, mammām un visiem pārējiem 26.09.2015. 11:10:20
Nedomājiet, ka esmu kaut kāds labdaris, kas uzskata, ka bēgļi un visi pārējie ir šausmīgi miermīlīgi un pūkaini, es arī izturos ar šaubām pret jebkuru svešinieku. Taču es uzskatu, ka pret cilvēku, neatkarīgi no rases vai reliģijas ir jāizturās ar respektu. Ne visi musulmaņi ir teroristi un es stipri šaubos ka kāds te nodurs visu klasi. Šādi teksti liecina nevis par piesardzību bet gan par totālu trulumu un agresiju pret jebko, kas kaut nedaudz atšķirās no mums. Tā uzvedās nevis saprātīgi cilvēki bet gan zvēri, kas ir gatavi saplosīt ikvienu kas viņiem pietuvosies.
un tad tādiem sīkajiem musulmanīšiem kaukas skolā neiepatiksies un šamie ar nazi izgriezīs visu klasi
Kuri bēgļi gribēs mācīties valodu, kurā runā ap 2 miljoniem cilvēku visā pasaulē? Viņi mācīsies angļu, vācu u.c. Tērēt pedagogu potenciālu šai iemītnieku daļai ir vairāk kā bezjēdzīgi. Līdz ar to mācot Muhamedu Ali Nazyr mūsu Jānītis un Anniņa tiek apdalīti. Papildu finansējumu un atsevišķas nodarbības! Vai bēgļu grupā, kuru ieved, lai ir attiecīgs pedagogu skaits, tāpēc ka no kara bēgot arī pedagogi taču bēg.......
Man niggeri un citi puspērtiķi principā būs nesekmīgi.
Maniem 3 dēliem viss kārtībā. Regulāri nodod nevajadzīgās drēbes trūkumcietējiem. Strādā ar savu ğimeni un nelien manējā, kā es nelienu tavējā. Atradusies labdare...nez.,ko teiksi, kad šie sāks zagt un izvarot? Paveries apkārt un atver acis...Tu tiešām domā,ka LV ievedīs tos baltos un pūkainos? Naivā. Man tevi žēl.
Liekat mieru mammaam. Nekad nepienjemsim teroristus un to atvases. Punkts. Man un citiem nav jaaizprot muusu visgudraas laimdotinjas kaarteejais marazms.
Mammai kas te uzdrukājusi komentāru jāiet nost no datora un jāpadomā par dzīvi. Ja šādu attieksmi māci bērniem, tad man tiešām žēl kādi necilvēki izaugs no tavējiem. Protams, koalīcijas lēmums ir nepārdomāts, bērniem vajadzētu ļaut kādu brīdi integrēties, iemācīties valodu, varbūs īpašas latviešu valodas nodarbības. Jo parastajās skolās palaist jauniešus, kuriem latviešu valoda ir pirmās klases līmenī nu dien nav prāta darbs, ņemot vērā, ka ne skolotāji ne klasesbiedri nevarēs izpalīdzēt tā, lai būtu vismaz sekmīga atzīme. Otrām kārtām, mūsu jaunieši ir izcili aprobežoti, ja skolās pēkšņi sāks parādīties citu rasu pārstāvji, nav pat jautājumu par to, ka būs vardarbība- vai nu fiziska, vai emocionāla.
Un kādā valodā man būs jārunā ar bērnu vai vecākiem? Arābiski? Reti kura arābu sieviete runā angliski. Kā es kaut ko viņai iestāstīšu? Vai valdība man beidzot varbūt maksās par tieguldīto darbu? Vai valdībai ir plāns, kā notiks šo bērnu mācīšana? Vai būs beidzot palīgskolotāji? Ir valstis, kur notiek speciāla pat ģimeņu valodas, kultūras utt. mācīšanas programma. Saprotu, ka mums nekā tāda nebūs. Iemetīs "kaķi" upē un skatīsies, vai iemācīsies peldēt.
Bēgļi arī ir cilvēki, protams, cita kultūra un dažādi citi aspekti, kas varētu vietējos rast neuzticību un sliktu attieksmi, bet, manuprāt, tas ir tikai pozitīvi, jo atrodoties latviešu sabiedrībā, viņi integrēsies un līdz ar to problēmu ar viņiem nebūs. Iedomāsimies sevi viņu vietā. Tie bērni nav vainīgi, ka dzīvo tādos apstākļos, kur nav droši, kur ir dažādas sociālas un ekonomiskas problēmas.
bilingvāls 22.09.2015. 13:37:12
Man gan liekas, ka tieši mazākumtautību skolas, kuras tiešām godprātīgi un radoši visus šos gadus ir realizējušas bilingvālo izglītību un pārzina šo metodiku, daudz veiksmīgāk spētu integrēt atšķirīgos, citā valodā runājošos. Bet vadošā koalīcija jau sēž augstāk, viņiem tālāk redzams!
bēgļu integrācija un mūsu tolerance? kā saglabāt latviešu identitāti pie svešas mentaltātes? "Dievs svēti Latviju"
Vajadzētu viņiem 1 m. g. vispār tikai latv.v. mācīties, tikai tad mācīties visu pārējo . Ja viņi latviski pratīs tikai sasveicināties. tad par kādām mācībām var iet runa? Viņi būs nesekmīgi. Nu bet nē - skolotāji vasarās sēdēt nevēlēsies, četriniekus ieliks.
nu gan sasmeejos 22.09.2015. 12:08:32
Tur lielaakaa dalja analfabeetu...kaa vinji to iedomaajas...hops un peeksnji iemetiis 5.vai 3. Klasee? Deputaati ar galvu vispaar domaa?
nu superīgi. Lai vienreiz latviešu skolu latviešu valodas skolotāji izjūt, ko nozīmē kādam iemācīt latviešu valodu, sagatavot eksāmenam un eksāmens - vienāds ar latviešu bērniem. Un visus priekšmetus latviski lai mācās. Un tad redzēsim - vai var būt vienādas programmas vai nevar.
Neceriet, ka mūsu bērni mācīsies kopā ar viņiem. Ja mūsu skolā viņus ieliks-vāksim parakstus pret un mūsu bērn neapmeklēs stundas! Mūsu bērnu izglītības kvalitātei nav jācieš dēļ tā, ka daži labi neprot latviešu valodu. Lai Straujuma ņem tulkus, privātskolotājus un māca.
Vai kāds no šīm koalīcijām,kas to atbalsta ir arī padomājuši ,kā atbalstīt skolas???Kādā valodā skolās un pirmsskolas iestādēs sazināties ar šiem bērniem,lai viņiem vispār paskaidrotu,ka "suns",piemēram,ir suns un nevis galds vai krēsls?? Kā klasē ,kur visi mācīsies matemātiku vai ķīmiju paskaidrot šim bērnam darāmo uzdevumu??? Un,visbeidzot,vai skolām tiks piešķirts papildus finansējums darbam ar bēgļu bērniem!? Jo tas ir milzīgs papildus darbs,kas būs jāiegulda! Un - kad? Vai no darba brīvajā laikā???
Слава Богу, этого ужаса в наших школах не будет. Ни проблем с хиджабами, ни со свининой, ни с длиной юбки. Хоть раз у старушки голова правильно сработала!
uz korāna lai zvēr neievērot 33.korāna 1 citātu, kurš neļauj klausīt Latvijas premjerministru neticīgo, t.i. nemusulmaņus viņi nedrīkst klausīt!
Viņi ir ciemiņi, un tā arī jāuzvedas. :) Būsim atvērti, pieklājīgi un ar pašcieņu. Tad viss būs kārtībā. Gan valodu mācīsies, gan visu citu. Ja vien paliks šeit.
Bet, ja nu viņi paši grib būt kopā, visi vienuviet?! Ja nu viņiem negribas ne integrēties, ne čupoties? Vai kāds ir domājis, ko viņi paši vēlas, un uz kādu rīcību būs tendēti?
Galvenais jau lai nenobāž vienā atsevišķā rajonā. Jābūt pa visurieni, tad lai netaisa savu atsevišķu, noslēgtu komūnu, bet paši kļūst par savējiem. Tad arī cilvēki nebaidīsies, un pašiem būs vieglāk.
Ļoti pareizi, tikai tā var patiešām cilvēkus integrēt - jāmācās valsts valodā, jārunā ar vietējiem bērniem un pieaugušajiem!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.