Lietotājvārds
Parole
Sanak ta driz berns tikai piedzims un jau bus uzreiz jamcas ka apieties ar datoru
datorika nav mācība par datoriem.
datorikas skolotāja 16.09.2015. 21:24:02
Kur tks demonstrēts preses konferences video? Vai tāds ir?
Marķīzs de Karabass -> šaubas 16.09.2015. 19:21:24
Ko tu domā sakot "lēkā pa tekstu", un par kuru mobilā telefōna (telefōni ir mobīli pēc noklusējuma (by default), tev nav jāsaka mobilie telefōni, bet tas noteikti izklausās daudz interesantāk, tādēļ viss kārtībā) aplikāciju tu runā, kurā lēkā bildītes? Kā arī ņem vērā, ka ne visas zināšanas noteiktās jomās tiek pārmestas uz citām jomām. Ja kāds spēlē konter streiku(Counter Strike), kurā šaudās, domā viņš īstajā dzīve ar' šaudīt iemācīsies(pa reto reizi - jā, bet pārsvarā - nē)?
Vakar mazdēlu (9 gadi) piesēdināju pie datora, lai viņš pats internetā sameklē to, kas vajadzīgs mājas darbam. Redzēju, cik nežēlīgi pret sevi viņš lēkā pa tekstu. Viņš TĀ dara tāpēc, ka ir pieradis pie šādas bildīšu lēkāšanas mobilajā telefonā. Un viņš to visu PĀRNESĪS uz citām dzīves jomām. Domāju vēlāk uz savu personisko dzīvi, ģimeni, CILVĒKU ATTIECĪBĀM. Kāpēc lai viņam novēlu tādu nelaimi? Tā ir bezatbildīga izglītojošo kungu un kundžu rīcība. Taisnība vien ir - ZIVS PŪST NO GALVAS, BET TĪRA TO NO ASTES.
Atkal viss būs tik smuki, ka smukāk vairs nevar būt. Un labi ar. Bet Bībelē ir teikts, ka nevajag celt pili uz smiltīm - uz meliem, ka visu gribam un visu varam.
Viņi jau sen kā to visu apgūst...jau pirmajās klasēs!
Bērniem iespējami ātri jāapgūst gan kā droši lietot datoru (piemēram, kā glabāt savas paroles), gan kā ātri sameklēt vajadzīgo informāciju, gan kā izmantot datoru kā darbarīku (piemēram, sagatavot prezentāciju). Jo agrāk viņi to sāks - jo labāk.
Datorika,informātika... 16.09.2015. 10:36:49
Lai bērni VĒL vairāk laika pavadītu pie zilajiem ekrāniem? :) Paldies, domāju, ka pietiek. Tātpat šīs ir vienīgās zināšanas, ko viņi gribot negribot tāpat ikdienā apgūst visstraujāk.
Ceru, ka mūsu skolā arī ieviesīs! Informātika šķiet visai novecojusi pēc mācību programmas.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.