Lietotājvārds
Parole
Cik daudz naida un necieņas pret citu darbu komentaros. Cerams, ka deputāti ar svaigo aci arī ievēros to stundās un pieņēms atiecīgos likumus pret skolotāju autoritāro mobingu pret skolēniem.
Citēju "Mārtiņš Bondars apmeklēs kādu skolu Valmierā". Bet realitātē bija apmēram 35 km no Valmieras.
Izsaku līdzjūtību skolotājiem. Svešinieks stundā - tas ir stress visiem. Bijusī skolotāja, stāžs - 42 gadi, pensija 147 euro. Paldies partijām un valdībai. Acīmredzot viņi visi ir ate(j)isti, ja nebaidās no Dieva dusmām.
Lai katrs deputāts ienāk skolā un nostrādā tur vienu nedēļu, labāk vienu mēnesi
Nu, lai tik ēno - iepriekšējā vakarā es viņu aizsūtītu uz veikalu pēc piena, sīpoliem un citronskābes un uz parku pēc sūnām laboratorijas darbiem, tad liktu sakārtot darba piederumus trīs dažādiem lab. darbiem, bez šaubām ar baudu noskatītos, kā deputāts to visu pēc stundām novāc, nomazgā un sakārto. Varbūt varētu viņam uzticēt e-klasē visu sarakstīt un padežūrēt gaitenī starpbrīžos...... Vakarā mēs kopīgi palabotu bērnu darbus. Un pagatavotos nākamai darba dienai. Cik romantiski....
Protams "jāēno" skolotāja darbs arī mājās, jo tā ir aisberga neredzamā daļa. lai pasēž kaut vienu vakaru blakus skolotājam, vērojot gatavošanos nākamajai dienai. Cerams, ka neaizmigs vērojot un arī netraucēs.
Sandra, pareizi!
Sandras doma pareiza! Lai dod tie deputāti - liekēži atskaiti arī par savu darbu!
Laba doma! Bet tad lai tautas kalpi arī skolotājiem ļauj vērot Saeimas sēžu darbu. Skolotājs mācību stundās neguļ, bet deputāti to dara bieži!!!!
1. - piekrītu. 2.- muļķības, manuprāt valsts budžets tiek dalīts visai nesaprātīgi, pēc deguniem. Vai nu maz kāds ir čīkstējis par nesakarīgiem iepirkumiem, vai bezjēdzīgi iztērētu naudu. Izglītība ir joma, kura patiešām valsts attīstībai ir būtiska un tādēļ ir vienkārši stulbi tai žēlot naudu. 3. -muļķības. Ko gan var izmainīt startējot vēlēšanās? Ši doma ir augstākā naivuma pakāpe.
Piekrītu Zentai , tāda ēnošana būs visās skolās. man gan radās cits jautājums. Kāpēc ēno lielās elitārās skolas? kāpēc kāds neēnos kādā ne tik slavenā skolā?
Ja jau ieplānots pat palīdzēt sagatavoties nākamai darba dienai, tad jau ies pie skolotāja uz mājām labot darbus un gatavoties mācību stundām, jo šie darbi pārsvarā tiek darīti mājās.
alga šogad skolotājiem mazāka vismaz par 10 eiro salīdzinājumā ar pag. gadu, tā teica direktore. Skolēnu vairāk par 200o un vēl nedaudz. Algas atgriežas gadu atpakaļ. Direktore citēja vēstuli saņemto no augstāk stāvošām instancēm
Varbūt man saliks 100 mīnusiņus par šo komentāru, kas to lai zin, taču mans uzskats ir tāds: 1.) Čīkstēt māk visi, darīt ko lietas labā - tikai retais; 2.) Ja jums palielinās algas, tad kādam citam šīs algas samazinās ( valsts budžetā izdevumi tik un tā ir lielāki par ieņēmumiem, ja kas); 3.) Nu cik var malt, ja kādam tiešām liekas ka viņš var mainīt notiekošo valstī, uz priekšu, startējiet vēlēšanās! (Tas tikai mans viedoklis, nevajag uzreiz ārdīties.)
apgriezti proporcionāli 21.09.2015. 22:42:11
Nu, re! Vienā piesviedienā puse mūsu aldziņas klāt! Kopš krīzītes jau cikreiz lekusi uz augšu. Treniņš labs! Ar katru piegājienu augatāk. Grūta iztikšana!! Jo mazāk pārvaldāmo cilvēciņu, jo straujāk aug aldziņas! Re, kā veicas! Par pelēkās masiņas iznīdēšanu un aidzīšanu pasaulē var labi nopelnīt!!
ha Valkiirai 21.09.2015. 22:10:38
Baigi laba ideja ,a mes kadu nedelju podzinjas Saiemaa paspaidit un aldzinju arii samainit vietam
Oi, taksh gribetu Dzintaru uz mazakumtautibu latvieshu valodas skolotajas vietu stundas vienu pec otras un tad majas ar autobusinju sagatavosies stundam...
deputātiem 21.09.2015. 21:35:42
būtu zolīdi algas pielikumu atdot lauku skolotājiem.
Ja gadījumā kāds "Tautas Kalps" sadomātu ēnoties mūsu skolā, tad uzreiz varu pavēstīt iespējamo ēnošanās pasākuma dienas kārtību. 8.00 - 8.15 Tautas kalpa svinīga sagaidīšana 8.15 - 9.15 Skolas Bosa kabinetā pārrunas par "aktualitātēm" izglītībā mūsu novadā 9.15 - 10.00 Boss Tautas kalpu iepazīstina ar skolu, stadionu, sporta zāli, sasniegumiem sportā, interešu izglītības jomā. 10. 00 - 11.00 Boss un Tautas kalps novēro paraugmācību stundu - izrādi. Stundu vada skolas "lepnums" - 5. kvalitātes pakāpes "paidagogs". 11.00-11.30 Tautas kalps kopā ar skolas administrāciju un skolēniem ietur pusdienas skolas ēdnīcā. (Skolēni par pusdienām maksā, tautas kalps - nē) 11.30-12.10 Tautas kalps vēro sporta stundu. (1-3 klašu grupas klasei. Vidusskolas klasei nav jēgas, tiem vairāk kā 50% "atbrīvojums") 12.10-12.40 Tautas kalps tiekas ar skolas "pašpārvaldes" dalībniekiem. 12.40 - 13.20 Tautas kalps vēro kora nodarbību. 13.20 - 14.20 Tautas kalps dalās vērojumu iespaidos ar skolas administrāciju. (Neformāla atmosfēra, kafija, kreņģelis ) 14.20 - 15.20 Tautas kalps iepazīstas ar pulciņu darbu. (Gan jau kādas nodarbības tiks noorganizetas) 15.20- 16.00 Gandrīz atvadu kafija 16.00 - 17.30 Tautas kalps pavada skolēnus (Brauciens ar skolēnu autobusu no skolas, līdz izkāpj pēdējais skolēns, un tad atpakaļ uz skolu. 17.30-17.40 Tautas kalps iedzer atvadu kafija un saka atvadu vārdus Bosam . 17.45 . Tautas kalpa ēnošanās misija ir beigusies.
Skolotāji turpinot strādāt par niecīgu algu un necīnoties par konkurētspējīgu algu, turpina graut izglītības sistēmu.
Ārprāts... 21.09.2015. 21:10:45
Šodien izlasīju par deputātu algu palielināšanu. Tas jau bijis iekļauts budžetā. Supper! Vai tiešām nevar kāds sākt aicināt skolotājus aktīvi, radikāli rīkoties? A-ba, ko domā, ko nerīkojies? Skolotāji sen tam gataavi.
Deputātiem atrakciju aptrūcies? 21.09.2015. 20:44:07
....skolotājiem samaksa par likmi nav mainījusies. ... ... ... Bet deputātiem par atrakcijām no nākošā gada maksās algas pielikumu - būšot pāri 160 eiro pielikums algai. Un gaklvenais - nav jāizstrādā nekādi modeļi, algu paaugstināšanas grafiki, nav jāsola gadiem ilgi, nav nepieciešamas n-tās komisijas un darba grupas, nav jāveic nekādas aprobācijas, datu salīdzināšanas un apspriešanas, viss notiek vienkārši un uzreiz - bez paskaidrojumiem. ... ... ... Vai skolotājiem arī būs?
Šito ēnošanu izdomāja LIZDA, lai parādītu skolotāju darbu. Tas viss tikai radīs atkal apgrūtinājumu skolotājiem, bet tāpēc jau viņi nemainīs domas, ka skolotājs ir pelnījis cilvēcīgu samaksu jeb vismaz kaut kādu algas pielikumu. Šogad, starp citu, samaksa par likmi nav mainījusies.
Tiem, kas runā ne pa tēmu 21.09.2015. 19:02:48
E-klasē stundu ievadīšana ir tikai viens mazumiņš. Ir arī jāstrādā ar žurnāla pielikumu, bērnu dienasgrāmatām un viena k-darba ievadīšana paņem samērā lielu laiku!
Nevis ēnot, bet pastrādāt trīs gadus vai pilnu kāda mācību priekšmeta ciklu no 1. stundas līdz gala pārbaudījumam.
skolotāja no lauku skolas 21.09.2015. 18:53:43
Kāpēc lauku skolas un to problēmas nevienu neinteresē? Vai šie kungi un dāmas dosies arī uz pedagogu mājām? Paskaitīs vēlās vakara stundas?
Varētu padomāt, ka deputātu bērni neiet skolā un ka deputāti nepārzina skolotāju darbu...riebjas, šo te visu lasīt vispār!
Skolotājiem darbs ne vienmēr (praktiski NEKAD) nebeidzas, izejot pa darba vietas durvīm. varētu vēl paciest to "ēnotāju", ja skolā pakaļ vazājas, bet nevarētu gaidīt, ka skolotāja kopā ar burtnīcām stieps šo uz māju...
Nu bet saprotiet taču, ka nedēļu sekot līdzi nebūtu reāli. Katram ir savs darbs jādara. Šī diena ir, lai deputāti gūtu IESKATU pedagogu darbā, redzētu piegriezni, nevis sajustu drēbi, tā teikt..
Deputātiem atrakciju aptrūcies? 21.09.2015. 15:02:30
Ākstīšanās. Ākstīšanās aiz gara laika un bezdarbības. Ja vēlētos izprast pedagoga darbu, tad izvēlētos konkrētu skolotāju un sekotu viņai visu nedēļu no rīta līdz vakaram. Diez, vai izturētu visas dienas, jo skolotājas strādā arī vēlu naktī, lai izlabotu darbus. Domājams, pārējie ģimenes locekļi noprotestētu un atteiktu šādai deputātu atrakcijai. Nopietni runājot - balagāns. Lai izklaidētos.
Lai nokomplektētu klases kādā man labi zināmā ;-) speciālajā skolā šogad normāli bērni ar fiziskiem traucējumiem mācās kopā ar garīgi atpalikušajiem.
e- klasē taču var rakstīt uzdoto kaut vai no rīta uz katru dienu, pēc tam tik piekoriģē, vai pirms stundas. Nevar dienu uz priekšu - a žēl.
Ar vienu dienu nepietiks - un nevis lai "ēno", bet lai nedēļu pastrādā skolotāja darbu. Attiecīgais pedagogs varētu būt tad sava veida prakses vadītājs un konsultants gudrajai galvai - tautas vietniekam.
Man šķiet, ka sarakstā nav arī nevienas mazākumtautības skolas, jo tur ir sava specifika ,un gribētos pēc tam dzirdēt viedokli arī par šīm skolām.
Ēnos vai ekskursijā atnāks un vēl savu PR kampaņu pabīdīs? Ja ēnos, tad deputātam ir patiešām no astoņiem rītā līdz brīdim, kad skolotājs iziet no skolas, visur jāseko skolotājam. Gribēšu redzēt tos varoņus, kas to dabūs gatavu.
Ieteiktu paēnot pirmklasnieku skolotājus. Vēlams pirmajā semestrī vai, vismaz, pēc brīvlaikiem.
es atvainojos...jūs ne to virsrakstu komentējat :-)) runa ir par ko citu
Uzskatu,ka mācību stunda vairāk domāta komunikācijai ar bērniem.Ierakstot mājas darbus un veicot citas biroja funkcijas skolnieki ātri var atslēgties no mācību procesa.Ir klases ,kurās skolotājas līdzinās uzraugiem un nedrīkst uzmanību no hiperaktīva bērna novērst pat dažas sekundes. Drīzāk tajā e- klasē vajag funkciju,kas dod iespēju jau pirms notikušajām stundām sarakstīt mājas darbus un uzdoto vielu.
Pirmām kārtām, Skolotājam būtu e-klasē jāieraksta uzdotais uzreiz pēc stundām vai stundas laikā (un šim nodrošinājumam ar datoriem un pieslēgumu, būtu jānodrošina valdībai.). Otrām kārtām, no ierakstiem vecāki var sekot līdzi uzdotajam un pārbaudīt savu bērnu (ja ir jāpārbauda), ne visi skolēni ir apzinīgi un ir kuri jāstimulē. Savādāk saka, ka jāseko līdzi savam bērnam, bet kā tu pasekosi, ja lielākie jau ir makaronus sakarinājuši uz ausīm, ka nekas nav uzdots. Treškārt, elementāri var slimot un ja ir tikko pāriets uz jauno skolu un bērns nav komunikabls, tad vēl telefona, kur uzzināt informāciju. Tā kā e-klase ir ļoti būtiska. Neatkarīgi no tā vai berns ir pierasktījis stundā uzdoto, vai nav
Tad nu gan. Atjak izgudrojuši jaunu ameriku...:-DDD...tagad nu čekos un pārbaudīs skolotājus, vai tie nemelo, vai tiešām strādā utt...ēnošana ķeksīša pēc, lai pēc tam pateiktu, ka viss ir vislielākajā kārtībā... :-DDD

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.