Lietotājvārds
Parole
Kāpēc tikai laureātiem? Vairāk vai mazāk gatavojās visi. Olimpiāde nav tas pats, kas standarts: kas var standartu, var nesaredzēt olimpisko risinājumu vai būt gatavs pavisam citiem pārsteigumiem un negūt laurus. Bet laureātiem gan vajag vairāk!
Protams, ka katrs skolēns ir svarīgs. TIkai izdienā parasti novārtā paliek tieši tie labākie, jo skolotājam "kādu jāvelk ārā no bedres". Tāpec ir patīkami, ka vismaz šoreiz kāda uzmanība tiek veltīta olimpiāžu laureātiem. Skaidrs, ka bez darba šie panākumi nav nākuši. Skolēni ir nopietni strādājuši. Interesantāk būtu uzzināt par apbalvotajiem pedagogiem. Tie ir cilvēki, kuri tiešām palīdzējuši sagatvoties olimpiādēm vai tīri formāli vispāriziglītojošo skolu skolotāju vārdi, kuriem olimpiades gadā laimējies mācit olimpieti? Gatavošanās tāda mēroga olimpiādēm notiek ne tikai skolās. Kāpēc tāda interese par apbalvotajiem pedagogiem? Mani bērni vēl mācās pamatskolā, piedalās starpnovadu olimpiādēs. Pagasts gada beigās izsaka nelielas "taustāmas" pateicības godalgoto skolēnu skolotājiem. Bija bērnam laba skolotāja, pirms olimpiādes aizgāja dekrētā. Olimpiādes laikā klasei jau cita skolotāja. Gada beigās par bērna sagatavošanu apbalvoja to otro, kuras ieguldījums bija apaļa nulle.
вопрос 26.11.2014. 09:10:47
хотелось бы знать размер наград? для моего способного школьника это могло бы быть стимулом лучше готовиться к олимпиадам. а вообще , очень хорошая идея!
Protams, prieks par sasniegumiem un atbalstu, bet tas ir nesamērīgi liels. Tad tāpat būtu jāprēmē tie skolotāji, kuri ar laikietilpīgiem atbalsta pasākumiem izvelk no bedres ne vienu vien skolēnu ar mācīšanās un uzvedības grūtībām. (Kas ir galvenais - lielīties pasaulei vai visi cilvēkresursi savā valstī?) Turklāt ir mācību priekšmeti, kur skolotājiem nav iespēju sevi šādi pierādīt, piem., Latvijas vēsturē. Otrkārt, olimpiāžu skolotājiem un skolēniem ikdienas darbā bieži tiek pievērtas acis citām ikdienas darba prasībām. Man žēl, ka Latvijā nav sistēmas. Ir pliks PR. Pretī skolotāju protestiem tiek pamesta ziņa - lūk, kā mēs skolēnu un skolotāju darbu novērtējam!
Pamēģiniet pati kādu tām olimpiādēm sagatavot vai piedalīties, tad zināsiet , cik gudri runāt! Žēl palika, ka vienreiz iedeva nevis glupīšiem , bet gudrajiem!
Nu, te gan tas ir nevietā... Domāju, ka skolotāju algas nevar saistīt ar talantīgu jauniešu atbalstīšu... Nedrīkstētu viņiem likt jausties slikti par to... Algas ir pilnīgi cits jautājums..
Sveiciens visiem talantīgajiem skolēniem! Jūs jau darāt lielisku darbu!
Redz, kāds negaidīti skaits finansējums kaut kur atvilknē atradās! :) Mūsu algām gan tā nekad negadītos!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.