Lietotājvārds
Parole
Kā, ko dara pēc tam...bumbulē...eksis nokārtots un basta :-D
Kamēr vecāki nesāks protestēt pret šādu nepārdomātu un bezatbildīgu rīcību, kam jau ir un būs vēl trakākas sekas, tikmēr nekas nemainīsies izglītības sistēmā!
Notiek! Tad jau tikpat labi var vairāk uz skolu neiet. Taisam eksāmenus visur martā un ČAU! ABSURDS!
Interesanti, ko dara jaunieši un skolotāji pēc angļu val. eksāmena? Angļu val. aprīlī un maijā vairs nenotiek?
Ar kādām tiesībām tiek atņemtas tiem bērniem stundas, kuriem eksāmenu nav? Jo stundas nenotiek, jo redz skolotāji ir aizņemti Valsts PD, kuros ir obligāti jābūt klāt. Kurš mums atdos nenotikušās stundas un konsultācijas uz PD rēķina????????
Nesaprotu jēgu angļu valodas eksāmenam martā, ja rezultātu tāpat uzzin tikai reizē ar citiem eksāmeniem, labākajā gadījumā 30.06.
Ha ha ha ! Galvenais sestajām klasēt izgudrot murgainus Valsts Diagnosticējušos PD februārī un martā, par kuriem netiek liktas atzīmes, bet tiek vērtēts procentuāli. Jūs tiešām domājat, ka viņi tiem gatavojas tikai tāpēc, ka tur Augšā kāds ir tādu murgu izdomājis? Redz esot jāpārbauda skolēnu līmenis. Kāds līmenes gada vidū? Viņi skaidri un gaiši pasaka-man vienalga. Manai gala atzīmei tas neko nedod. Viņi vairāk nav muļķi šajā vecumā un paši sāk domāt un visu saprast. Gada beigās šā vai tā liek pēdējos PD katrā klasē. Tiem tad arī gatavojoas. Uz šiem te procentiem aizgāja, pasēdēja un kaut ko uzrakstīja. Kur es to vispār varu redzēt, to rezultātu, ja mums ir tāda konspirācija un slepenība, nu pasargdies vecākiem parādīt bērnu kļūdas...mī un šē.. Nu ziniet baigo līmeni var noteikt....Jāsmejas! Čakarē bērnus un skolotājus ar liekiem darbiem. Izglītības sistēma pilnīgi samaitāta un maitā vēl tālāk. Bet ir taču jāparāda, ka Augša atrādā, un ka tiek izdomāts stulbums aiz kārtējā stulbuma !
Piekrītu A 08.03.2015. 00:02:52
Ar zināmu nostaļģiju atceros tos laikus, kad izlaiduma klasēm bija eksāmenu sesija, kas sākās maija pēdējās dienās un turpinājās jūnija pirmajā pusē ... Tagad ieskaites un eksāmeni notiek vienlaikus ar citu klašu mācību stundām. Jau pati to norise ir sarežģīta un problemātiska, jo nepietiek ne telpu, ne skolotāju, lai nodrošinātu visas mācību stundas un vēl eksāmena vadīšanu 2 -3 telpās. Kur tad vēl darbu labošana, kas jāveic priekšmeta skolotājam pēcpusdienā pēc 5-7 novadītām stundām! Jā, vēl taču arī semestra un gada atzīmju izlikšana, pēdējie kontroldarbi pārējās klasēs ... Kam šis stress un jezga ir izdevīga???
Sakārtotu mācību procesu! Valsts pārbaudes darbiem - eksāmenu sesija, nevis samocīts process ar dažādiem brīvdienu laikiem. Ģimenē dažkārt ir bērni dažādos vecumposmos... Kā ieplānot kopīgu atpūtu ar bērniem un ģimeni pavasarī, ja brīvlaiks 12. klašu skolēniem ir ar nedēļas nobīdi? 12.klasniekiem, lai cik dīvaini arī kādam neliktos, gribas būt kopā ar vecākiem un jaunākajiem brāļiem un māsām....
LIELĀKU ALGU SKOLOTĀJIEM
turpināsies atsēdēšana 12. klasē???? Muļļā un muļļā 11. klases vielu. Jēgas nekādas. Pazīstama meitene(teicamniece) no 12.klases aizbrauca mācīties uz Krieviju, tur-pārbaudot viņas zināšanu līmeni, konstatēja, ka meitene atbilst 10.kl. līmenim. Fantastiska mums tā izglītības sistēma! BRAVO !!! Un nestāstiet man, ka Krievijā ir slikta izglītības sistēma. Tur jebkurā skolā ieeja notiek ar kartēm, vecākiem uz mobilo atnāk sms, ka bērns iegājis/izgājis skolā. Un tā ir visās skolās, nevis dažās. Un jebkuras ārpusskolas nodarbības, piem, ģitāras spēle, sports utt ir valsts apmaksāti. Kas ir mums? Izgudrojumi ik gadu, darba imitēšana un nejēdzīgu eksāmenu izgudrošana. Pasaulē mūsu diplomi visiem pie pakaļas!
Nav taču tik traki! 12.klasē patiesībā ir vismierīgāk, jo liela daļa eks. jau nokārtoti 10. un 11. kl... Ja ir vēlme, var tikai vēlreiz kārtot. Bet slodzes ziņā nav pārāk traki.
Nost ar pārbaudes darbiem. :( Jau apniciiiis.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.