Lietotājvārds
Parole
Zurkai. Tai dramatiskajā naktī, baisajās atbildības stundās tu domāji, ka tev par ŠITO tik maz maksā. Labāk būt cīruļītim debesīs - ne tie sēj, ne tie pļauj, lietiņš tos baro un vējiņš tos šūpo. BET uz tavajiem maigajiem pleciņiem gulst tik liela atbildība un kabataiņa tik stipri pampst...
VĒL Ne, VĒL Ne ... aizēēēj...
Kas no tā mainīsies, ja kāds tur uzņemas vai neuzņemas atbildību? Vieniem patīk, ka ministre demisionē, otriem atkal nepatīk. Man gan gribētos zināt, kādu lēmumu pieņemtu skaļie kritizētāji tai naktī ar to informāciju, kas tobrīd bija rīcībā. Un diez vai ar to 100% tautiešu būtu apmierināti.
Cilvēki sāk aizmirst kāpēc vispār 1873. gadā tika organizēt šie svētki, kāpēc tie pastāvēja un tika "iznesti cauri" visiem okupācijas gadiem. Vai tie nebija MŪSU tautas varēšanas un SEVIS pierādīšanas veids. Kāpēc mēs tagad vaidam, ņaudam. Mani pirmie svētki bija 1985. gadā (tie bija lielie Dziesmusvētki), kad man vēl bija 14 gadi (es arī biju no tiem ģībstošajiem bērniem), mamma, pirms došanās uz Rīgu, piekodināja, lai noteikti no rītiem paēdu un nestāvu sastingusi. Biju pārgurusi jo uz mēģinājumiem bija jāceļas jau piecos.... Tāpat gan izlijām, gan pārkarsām...Bet mēs bijām lepni un toreiz dziedājām gan "Ģeņ pobedi" gan "Manai dzimtenei", bet bijām tik lepni, ka esam viena LIELA UN VAROŠA TAUTA, toreiz padomijas gados. Svētki bija skaisti, paldies. Vai ministrei jāatkāpjas, nezinu, bet kaut kas jāpārdomā gan ir! Ar cieņu!
Šoreiz tas pats, un atkal visi atbildīgie bezatbildīgi šķīstās nevainībā. Bet acīmredzamais duras acīs. Par visu VISPIRMS jāatbild svētku izpilddirektorei Agrai Bērziņai! Vājprātīgi paštaisnajai un nekaunīgajai ierēdnei, kura notikušajā tagad vaino pašus cietušos - bērnus! Arī ministre Mārīte Seile ir atbildīga par to, ka nekontrolēja Agras Bērziņas un visu citu bezatbildīgo un voluntāro darboņu patvaļu bērnu izdzīšanā un spīdzināšanā.
Tātad cilvēki laikam būtu gribējuši, lai Seile skraida pakaļ 16 gadīgiem tīņiem, un rauj ārā ūdens pūdeles, lai pārstāj laisīties? :)))) Tas tik būtu skats! Patiešām - īsta ministra pienākumi! :) :) :)
Joprojām - nu nav Seilei par to vien jādemisionē. Ok., saprotu, bija tur kāds miscommunications par gājienu, bet publiskajā retorikā redzams, ka visu laiku piesauc tos ģībstošos bērnus. Jūs ar kādu no viņiem esat vispār parunājuši? :) Nu, tad izdariet to! Vakar man viena no koristēm tā arī teica- jaunieši vakaros tusēja, ūdeni izlaistīja, nevis izdzērta, un pusdienas daudzi neapēda. Tas attiecas tieši uz lielākajiem bērniem, nevis pirmo klašu skolēniem. Un masu psihoze arī nostrādāja - redzot, ka vienam slikti, pārējie arī satraucas un arī viņiem it kā paliek slikti. Tas ir tikai normāli.
Сейле - безголовая курица. Она и ее подчиненные не могут праздник простейший организовать, а хочет руководить министерством. Пускай в хлеву работает.
Seiles aizstāvjiem 14.07.2015. 09:48:34
Viņai taču neprasa atbildību par to, ka bērni noģība. Saprotams, ka daudzi bērni paši bija vainīgi, ne viņi pienācīgi visu apēda, ne arī ūdeni dzēra. Atbildība viņai ir jāuzņemas par neprasmīgo, bezatbildīgo un nepārdomāto gājiena atcelšanu. Tur bija milzīgas komunikācijas problēmas. Uz kartsām pēdām kaut ko atceļ, visiem nepaziņo, dažiem paziņo, bērni un skolotāji nezina, ko darīt... Beigās tāpat visi iet... Bet dažiem tas ir liegts, jo atbildīgie par viņiem ir likuma paklausīgi un dara, kā atbildīgais ministrs noteicis... Bet cieš no tā svētku dalībnieki, bērni. Nu, nav taču tas viss normāli?!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.