Lietotājvārds
Parole
Asus 29.12.2015. 14:49:46 А где в Латвии нужна робототехника ? Где есть хоть одно нормальное производство ? -------------- Не техника - програмирование, батенька. Эстонцы Скайп за скока лямов загнали мерикосам? Латвии бюджет годовой закрыли?
А где в Латвии нужна робототехника ? Где есть хоть одно нормальное производство ?
no lauku skolas 29.12.2015. 11:40:51
Atkarīgs ir no kadriem, cik un ko grib un var piedāvāt. Mums visas labās idejas direktore akceptē! Tik pašiem jāgrib vadīt pulciņus. Paseko gan direktore pulciņu darbam. Tam jābūt kvalitatīvam. Gada noslēgumā pulcņiem jāparāda. ko gadā paveikuši. Parasti tas ir Māmiņdienā. Tad ir skolēnu darbu izstāde, lielās meitenes demonstrē modes pašu šūtiem tērpiem, dziedātāji dzied, dancotāji danco u.t.t.
oi, ziniet, nē, direktore mums ir ļoti laba! Prioritātes gan ir citas, virziena ziņā - visām skolām nav jābūt uz ekskaktajām zināšanām balstītām.
Inga 28.12.2015. 14:13 Ja jau valsts inženierzinātnes pasludinājusi par prioritāti, tad kādēļ katrā skolā nav kas līdzīgs? Mum ir vien koris un zīmēšana.... LAIKAM JŪSU SKOLĀ ENTUZIASTU TRŪKST VAI IR CITAS PRIORITĀTES:). TAS ATKARĪGS NO SKOLAS DIREKTORA - VAI IR VĒLME PRAKTISKI DARBOTIES VAI NĒ.
Esam maza lauku skoliņa, bet informātikas skolotāja ir ļoti darbīga. Otru gadu bērni veiksmīgi darbojas ar robotoku. Novadā mūsējie visspicākie. Lai kā nolikti tie lauki, vienai otrai pilsētas skolai griežam pogas.
Jāsaka paldies entuziastiem! Kā jau par visu šajā valstī! Paldies arī A. Ņikitenko, ka nodarbojas ar šo darbu un iedveso jaunos puišos attīstīt arī savas spējas. Pagājušā gada uzvara Japanā bija milzīgs sasniegums.
Ja jau valsts inženierzinātnes pasludinājusi par prioritāti, tad kādēļ katrā skolā nav kas līdzīgs? Mum ir vien koris un zīmēšana....

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.