Lietotājvārds
Parole
Vai būtu iespējams latviešu valodu mācīt,bet ne apmācīt ?(obučaķ) 100% piekrītu pensionāram.
ļoti labi!Man patīk mācos latviešu valodu!
Pensionārs precīzi pateica!!
VALSTIJ LĪDZEKĻU PIETIEK, TIKAI PARTIJU SPONSORI NEĻAUJ PIEŠĶIRT!
smejos pilnā balsī. 06.02.2015. 21:49:25
Kā tad.:D
pensionārs 06.02.2015. 19:37:59
Cik gadu desmitus valsts šķiedīs līdzekļus latviešu valodas mācīšanai cittautiešiem? Kur rodas šie nezinīši, ja viņiem valsts itkā spiesta iet palīgos? Veikalos pārdevēji pircējus pirmām kārtām uzrunā krieviski, tikai pircējam atbildot latviski tiek saruna turpināta strupiem īsiem teikumiem latviski. Kā lai cilvēks šādā vidē rod motivāciju apgūt valsts valodu?
To dzirdu jau otro reizi pāris dienu laikā.un dažādiem avotiem. ļoti jauki.Dodiet iespēju cilvēkiem mācīties!!!!! izmantojiet situāciju !!!!Visu laiku bija ierobezotas iespējas un informaacija
Labā ziņa jau tā, ka tieši Latgalē. :) Rīgā un Latgalē latviešu val kursi ir visnepieciešamākie. Būtu laimīgs, ja valsts valodu uz ielām dzirdētu vairāk.
Dievs dod, ka tas ir labs signāls.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.