Lietotājvārds
Parole
Skolā esmu no 7.30-16.45. pasniedzu 2 mācību priekšmetus,man ir maģistra grāds.Kas tas par priekšlikumu-piestrādāt tik vēlu - nogurušam.Varbūt par apkopēju...
secinājums 01.12.2014. 17:29:32
Ja samaksātu par reāli (!) veltāmo laiku par labošanu un gatavošanos, tad jau būtu solītis uz priekšu. Vēl varētu apmaksāt sēdēšanu sapulcēs, jo tajā laikā darāmie darbi iekavējas, un pēc 10 stundu darba dienas vienkārši ne fiziski, ne garīgi vairs nevar normāli sagatavoties stundām, par darbu izlabošanu nemaz nesapņojot.
Domāju, ka Staujuma k-dze ar saviem izteikumiem skaidri parādījusi savu un savas kliķes nostāju! Nu ko, Aijā - žūžū!!!!
Straujumas kundze , pedagogi pieprasa padarītajam darbam SKOLĀ atbilstīgu algu nevis vairāk darba ! Un vai Jūs tiešām domājat, ka, apvienojot pienākumus, izglītības kvalitāte, par kuru visi ir tik satraukti,uzlabosies? Jā, tiešām ar izpratni par izglītības jautājumiem ir švaki gan ministrijā gan valdībā kopumā!
Skolotājas pusslodzi no rīta apvienot ar 1.5 slodzes vakarpusē un naktī "uz rampas"...vai "Hesburgerā"...vai automazgātavā...:( ..bēdīgi...
mazsalacas meteorits 28.11.2014. 21:34:37
Tas būtu brīnums,ja Straujuma par kaut ko nebrīnītos."Profesionāle",kura valsti kopā ar Āboltiņu turpina gremdēt.Par to Latvijā pasniedz ordeņus/ Dombrovskis/.Lietuvas un Igaunijas prezidenti izsmej Latviju un no sadarbības norobežojas. Par prettautisku šādu valdīšanu,piem.Rumānijā 25 gadus atpakaļ ,prezidents Čaušesku ar sievu stājās tribunāla priekšā...
to Pareizi 27.11.2014. 21:58 28.11.2014. 11:24:58
To likumu mainīja ar citu pamatojumu - tāds likums apgrūtina minimālās algas celšanu... Un to izdarītājā pirmā Jaunā laika valdība ar Repši priekšgalā. Un LIZDA tam piekrita, kaut arī jau tad bija skaidrs, ka skolotāju atalgojums līdz ar to būs relatīvi sliktāks, un noteikti mazāks par 2 minimālajām algām!
Cilvēka bērns 28.11.2014. 10:05:25
Мадам, я предложил бы Вам объединить Вашу должность с должностью уборщицы. И неизвестно еще, на каком поприще Ваша деятельность оказалась бы полезнее для страны...
atrada iemeslu atrunām, lai alga nebūtu jāpaaugstina. Kur Straujuma bija pirms Saeimas vēlēšanām? Piekrītu Brigmanim. Šī valdība nebūs ilga.
Cik atceros, tad pāris gadu (laikam divus) saeimā pieņēma likumu ka par 21 kontaktstundām noteica likmi divu minimālo mēnešalgu apmērā. Tad šo likumu atcēla, jo citādi neesot iespējams uzlabot skolotājiem atalgojumu. Kādi uzlabojumi ir veikti, tagad skaidri redzams.....
Vai tiešām kāds cer, ka ieraudzīs? Utopija!!! Padomās kuram vē piegriezt, sev taču par lielo darbu drīz būs jāpieliek!
Solīja jau kaut ko ieraudzīt ar šā gada septembri!
Es DRĪKSTU stundas sagatavošanai un darbu labošanai veltīt 2,1 minūti, klasi audzināt dienā-3 minūtes + 1 klases stunda. Tradicionāli!! Šitās ziņas nav grūti konstatējamas- tarifikācijā melns uz balta, taču premjere tās saprast nespēj.
...bet milzīgās kompensācijas neievēlētiem Saeimas deputātiem nekad netrūkst un nekad nav nodokļu maksātājiem žēl..
Pilnīgi piekrītu, ka tik nesakārtotā sistēmā, pilnīgā bardakā, naudu grūst iekšā ir neprāts.
Lūdzu, beidziet atklāti ņirgāties par skolotājiem. Premjeres k-dze, tikai vienu nedēļu eksperimenta dēļ paņemiet sev tuvāko mācību priekšmetu, atbilstošu klašu grupu, kurā to varat pasniegt + klasi audzināšanā + sagatavojieties un novadiet vecāku sapulci + ikdienas dažādu ar skolēniem saistītu jautājumu risināšanu, kuriem nav iespējams sagatavoties... Pēc nedēļas atbildīga darba paudiet savu viedokli!!!
to, ka sistēma nav sakārtota - tas i SUNIM IR SAPROTAMS. BET VAI PIE TĀ IR VAINĪGS SKOLOTĀJS, KA IERĒDŅI NESPĒJ BŪT UZDEVUMU AUGSTUMOS??? AR KADĀM MORĀLĀM TIESĪBĀM VIŅI NĀK UZ SKOLĀM UN VĒL GRIB KAUT KO AKREDITĒT, JA PAŠIEM SAVĀ KANTORĪ IR BARDAKS???
saule............. 27.11.2014. 08:26:40
Skumji......kauns......pretrīgums ( pret valdibas bezatbildību,liekulību,meliem......varētu turpināt,bet kāda jēga!!!!!!!!!!!Ciniķi paliek ciniķi! Gribas teikt- morālie slepkavas!!!!!!!!!!!)....kā mūsu valstī tiek vērtēts cilvēks...:)
Labrīt, startēju uz skolu. Ja vēl par aprēķiniem, tad mani atalgo salīdzinoši dāsni - stundai varu gatavoties veselas 5,6 minūtes.
Kā no tik slinkiem un stulbiem skolotājiem ir izauguši visi tie gudrie valdībā!!!!!!!!????????????? Visi zin skolotāju mācīt tikai klasē neviens neiet. Vecāki ar pamācīs ,kā jāmāca un kad viņa lolojums noteikti to zina,mēs tikai nenovērtējam pareizi un nemākam pajautāt pareizi,lai viņš atbildētu ,bet paši aizmirst paskatīties vai berns uz skolu aizgājis un vai visas stundas nosēdējis līdz beigām. Un valdība noteikti zin ,kad mēs nestrādājam,noteikti mēs apzogam valsti , kad mušu alga ir pietiekoša ,tikai viņiem ir atbildība ,mums nav. Viņi nokļūdās- tauta samaksā, ja mēs nokļūdīsimies - būs bomžu bars, kuri nekad neatradīs darbu.
Tikko pabeidz lasīt un labot 12-to murgus par elektromagnētiskajiem viļņiem. Topā secinājums:"Bija grūti, bet kad sapratu un atradu formulu, tad nedaudz sāku saprast". Priecājieties šogad skolu beigs nākotnes Laimdota.
Jā, Vienotība un premjere plašo skolotāju kolektīvu ir nodevusi. un smagi pievīlusi Kauns!
Piemetināšu ieprikšējam, ka man par sagatavošanos stundai maksā1,998:21= 0,0951429!
Tagad tikai sākšu veidot rītdienas kontroldarbu datorā (papildināt ), jo klase no klases gadu no gada atšķiras. Ģimenei vakariņas iedotas,trauki nomazgāti, māja nedaudz piekopta, vīrs un bērni aizgājuši gulēt, nu varu pievērsties brīvā laika hobijam. No rīta piecelties gan nebūs viegli,- skolā jābūt 8:00 (jālēdz vaļā skola, klases), "darbs" gan sāksies tikai 9:OO.
Es kapitulēju. Nav spēka pabeigt labot, miegu ciet. Stundas sākas 8, tātad darbā jābūt 7.50 vēlākais. Jāiet gulēt. Pabeigšu labot rīt. Ak jā, sarēķināju, ka nedēļā bērnam man apmaksā 2,8 minūtes labošanas...
Tikko e-klasē ievadīju pēdējos kontroldarbu rezultātus! Plkst 22.53.
Es gribētu savam darbam paralēli piestrādāt IZM par algotu konsultanti. Ceru, ka mana izglītība būs pietiekama? Vai, varbūt, par daudz laba? Ministri un Saeimas deputāti taču arī vairākās padomēs vienlaikus par algotiem konsultantiem. Bet, varbūt, mēs vairāki skolotāji varam vadīt IZM darbošanos un saņemt viņu aldziņas. Domāju, ka sliktāk nebūtu. Tikko kā beidzu "izklaidēties"labojot savu skolēnu darbiņus. Lūk tā!
bioloģijas skolotāja-> nav ko sūdzēties 26.11.2014. 22:49:17
Parādi man to skolu, kur skolotājs var iet mājās plkst.10.00. Ja nu vienīgi darba savienotājs, kurš strādā vēl otrā skolā, vai tāds, kurš nepilnu slodzi strādā. Arī es patreiz vēl laboju darbus.... pirms tam gatavojos stundām- prezentāciju veidoju. Tā vietā es labprāt paskatītos TV, palasītu grāmatu, vai, kā droši vien jūs- jau gulētu !!!
Premjerministre ir pazemojusi sevi un pie tam smagi. Mums nav jākaunas! Jautājums tiem, kas apsūdz mūs balsošanā par Vienotību: bet kā tad būtu bijis labāk? Es gribētu zināt IKS viedokli.
tradicionāli 26.11.2014. 22:26:56
Bēgļi Latvujā saņem 256 eiro ikmēneša pabalstus, par katru bērnu saņem 76 eiro (mūsējais - 12). Par mājokli ... nav jāmaksā. Bēglei ar 2 bērniem sanāk 256 + 152 = 308. Man, stādājot slodzi - uz papīra, bet realitātē 1,5 un vairāk, ir 320 + 24 = 344! Cik tradicionāli! "Neparedzēti gadījumi!!!
Mazo algu saņēmējus, kam darba devēji, nevēloties piemest tos 60 saglabās iepriekšējo samaksu , nomazinot slodzi,un pieprasīs vienkārši veikt iepriekšējo darbu, aicina vērsties VALSTS DARBA INSPEKCIJĀ. Ko mēs esam marinējušies 7 gadus? IM, I Pārvaldes ... prasa tik un tik k-darbus, to un šito ... , kam finanses neseko ... .
Priekš, nav par ko sūdzēties 26.11.2014. 21:45:17
Arī patreiz plkst 21: 24 sēžu un laboju pārbaudes darbus, ko skolēni uzrakstījuši. Ir protams labi darbi un slikti darbi. Darbus izlabošu līdz 23.00. Vai tas nav skolotāja darba laiks? Vai skolas apkopēja to varētu izdarīt? Pēc Straujumas kundzes izteikumiem masu mēdijos saku domāt par apkopējas darbu, jo man ļoti patīk tīrība. Alga īpaši neatšķiras -60 eiro. Nav kategorijas ( papulē), nav algu aprobāciju (seilē), nav misiju (seilē), nav netradicionālu risinājumu algām (straujumē). Apkopēja 3 stundās izdara savu darbu un bez kreņķiem dodas uz mājām vai arī uz citu darbu.
bioloģijas skolotāja 26.11.2014. 21:24:49
Es arī labi pasmējos, īpaši par to, ka direktoram tagad jāpiestrādā par grāmatvedi! Tā taču ir pilnīga izgāšanās no Straujuma puses! Ja valsts iestādes vadītājiem nevar nodrošināt cilvēcīgu samaksu, kauns tādai valdībai! Labāk nevērtu muti vaļā cien. ministru prezidente! Izgāzās kā veca sēta! Kā arī , pirms runā par to, ka bioloģijas skolotājs varētu piestrādāt par lauku konsultantu, iepazītos, ko laukos dara lauku atbalsta dienests un lauku konsultanti. Lai cik labs būtu attiecīgais skolotājs, izejot kursus, nevar veikt tik atbildīgu amatu, kur vajag augstāko lauksaimniecības izglītību. Bet vispār, es un lielākā daļa skolotāju , labprāt apvienotu savu darbu ar MINISTRA darbu, protams, par ministra algu!
Niknais Kalašņikovs 26.11.2014. 21:20:48
Tad jau ministru prezidentes darbu, netradicionāli, vajadzētu apvienot ar finanšu minista darba pienākumiem par vienu premjerministres algu .....un būs finsiāls ietaupījums. 100 deputātus, netradicionāli, apvienot un samazināt uz 50, bet pienākumus pildīt par 100 deputātiem. Tas gan būtu Latvijas "veiksmes"" stāsts. Secinājums atkal tas pats, ja premjerministrei prātā var rasties šādas absurdas idejas, tad ne tikai izglītba ir briesmās, bet Latvija ir nopietni apdraudēta! Un vēlreiz! Streiks eksāmenu laikā! Streiks eksāmenu laikā! Streiks eksāmenu laikā!
Nav izdevīgi. Algas diez ko neatšķiras!
Žēl, ka neviens necenšas iedziļināties situācijā. Būtu patīkami, ja premjere būtu informēta par to, ka jau šobrīd mazo skolu direktori pilda ļooooti dažādas funkcijas: iestādes vadību, mācība proces organizāciju, ārpusklases darba organizāciju, lietvedību, jurista funkciju, grāmatveža funkciju, celtniecības uzrauga funkciju utt. Mazajās skolās jau sen nav grāmatveži, lietveži, vietnieki audzināšanas darbā un mācību darbā.
Varbūt apkopēja var piestrādāt par skolotāju?
Bērnudārzos audzinātājs visulaiku strādā apvienošanas kārtībā, tikai par to neko nesaņem. mazgājam dupšus, reizēm mazgājam truakus, apsmērējm zilumus un vēl celiņi jānotīra. Vēl neviens nav paprasījis zupu izvārīt. Šī ir atklāta ņirgāšanās par skolotājiem. Mūsu iestādē vēl uz entuzijasmu strādā brīnišķīgi pedagogi, bet nu lielākā daļa sāk apsvēr aiziešanu, jo nu jau cilvēkiem gana. dzīvojam tikai vienreiz. Un kāpēc visi brauc prom????
runāsim atklāti 26.11.2014. 20:25:34
Kādā amatā var piepelnīties jaunas sievietes- modeles vai,,,,,,? Tām ,kas gados gan paliks apkopējas amats
N U TANTIŅA PALIEK TANTIŅA,tādi arī izteikumi.Nu,kā jūtaties Vienotības velētāji,vai agrāk nebija skaidrs,ka šiem putniņiem vārga dziesmiņa,tik tāds ķērciens.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.