Lietotājvārds
Parole
Libernacisma izplatība Europā...
Atvērti dažādajam? Jā, protams- pretimnākoši cilvēkiem ar invaliditāti, atvērti cilvēkiem ar citu ādas krāsu, bez aizspriedumiem pret cittautiešiem. Bet savu nāciju un kultūru sargājoši pret agresīvo feministu uzbrukumiem, pret geju tiesību glorificēšanu, pret bērnu mazgadīgu hiperseksualizēšanu, pret kareivīgi uzbrūkošu islāmu, pret mantu kultu, pret tiem, kas grib apdraudēt mūsu latviskās un mūsu kristīgās saknes. Jo tikai tas mūsu tautu nosargās!!!
NAUDAS PIELIKUMU SKOLOTĀJIEM
Vai tikai man ir sajūta, ka problēmas ar dažādības atzīšanu un pieņemšanu ir tieši tam imigrantu vilnim, kas veļas pār Eiropu? Eiropā jau sen dažādību uztver pozitīvi (Latvijā gan vēl jāpiestrādā), taču problēma ir - kā pareizi palīdzēt iejusties un iedzīvoties tiem, kas atbrauc, neradot iespaidu, ka viņiem te viss ir atļauts. Ja vien ... viņi te nebrauc ar pavisiem citiem mērķiem.
Tas "Eiropas konkurētspēja un izaugsme ir arī viena no Latvijas prezidentūras prioritātēm 2015.gada pirmajā pusē."- ļoti izklausās pēc- "Šogad plānu izpildīsim plānu uz 200%!!!"
Ina - skolotājam 06.03.2015. 10:27:25
Es gan domāju, ka ministre ir pārdomājusi katru vārdu, pirms šādā lielā pasākumā izteikusi savu viedokli. :) Viņa iestājas par atvērtību, dažādību, demokrātiju. Paldies! Un Bravo minsitrei!
Skolotājs-vīrietis 06.03.2015. 10:21:45
CIK SEKLI!!! CIK TUKŠI!!! BEZ RAKSTURA!!! BEZ MORĀLES!!! BEZ STĀJAS!!! "Eiropas konkurētspēja un izaugsme ir arī viena no Latvijas prezidentūras prioritātēm 2015.gada pirmajā pusē." LIELISKA PRIORITĀTE!!! UN KO MĒS ŠAJĀ SAKARĀ IZDARĪSIM :):):) ES ZINU: AIZSŪTĪSIM VIŅEM SAVUS JAUNIEŠUS...
Skolotājs-vīrietis 06.03.2015. 10:11:55
Kas ir domāts ar vārdu DAŽĀDĪBA. Es negribu, lai mana skolotāja alga atšķiras no rietumeiropas kolēģiem. Tādu dažādību man nevajag. ESMU PĀRLEICINĀTS, KA CILVĒKS PATS NESAPROT, KO VIŅŠ DOMĀJA AR ŠŌ VĀRDU.
Diena, kad Kārlis bija Karlīna style.
Kādēļ, lai nebūtu? Protams! Racionāls, gudrs, atvērts cilvēks!
Tātad Seile arī ir absolūta liberāle. Tikai pateikts caur ziediņiem.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.