Lietotājvārds
Parole
Tātad viss paliek pa vecam-420 uz papīra par slodzi. Minimālā alga tiem ,kam ir slodze ,bet tiem ,kuriem nesanāk slodze vēl mazāk.!!! DRAUDZĪGA, SOLIDĀRA NEIZIEŠANA SEPTEMBRĪ UZ DARBU.
šodien stundas vēl nevadīšu, šomēnes vecāku sapulci vēl neorganizēšu, šoreiz pedsēdi vēl neapmeklēšu, jo vēl neesmu tikusi skaidrībā ar savām izjūtām, vēl neesmu paguvusi visu pārklācot ar saviem kolēģīšiem, vēl orākulam neesmu paspējusi palūgt SKAIDRU atbildi uz tik daudzajiem aktuālajiem jautājumiem.
Jaunais briesmīgais bubulis, atvainojos, algu modelis pagaidām paliks pagultē. Bet jūs, mazie labticīgie draudziņi, turpniet baidīties un neko labāku neprasiet. Ja nē, bubulis t.i. jaunais algu modelis tepat pagultē vien sēž un var izlīst laukā un tad....
Un arī palielinājums :(
Ideāli, ka neskatīs. Vismaz šogad algu samazinājuma nebūs.
nav jau ko skatīt, tas ir s_ds, nevis modelis
Nu protams, ka neskatīs, jo nevar jau zināt, cik vēl noņems nost, lai varētu uzturēt Grieķijas skolotājus .
Vai tad labāk būtu, ja pieņemtu reformu, kas vēl samazinātu algas, nevis novilcinātu (līdz beigās noraktu) šo, jauno?
Par skolotājiem tik iesmej 14.07.2015. 10:18:41
:) :) Redz, kā, neapnīk vēl ņirgāties! No dienas uz dienu pārceļ! Sviests.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.