Lietotājvārds
Parole
Saldū bus reģionālā vidusskola. Tas tā...starpcitu.
FK KALSNAVA/MADONA 01.03.2016. 19:12:20
SEN BIJA LAIKS
Arī skolotāja 01.03.2016. 19:02:10
Čīkstētāji - komentētāji, paskatieties dzīvē uz šīm tā saucamajām skolām, nevis rakstāt idiotiskus komentārus un ņerkstat, ka žēl, ka it kā nu jau viss tiek putināts. Šīs skolas ar 10, 20 un 40 skolēniem izmaksā simtiem tūkstošu gadā, un kam tās ir jāsponsorē? Tām pašām nabaga mazajām lauku pašvaldībām, kuras nav tās bagātākās un kuras varētu šo naudu tā vietā novirzīt ceļiem, lauku centru attīstībai, amatierkopām.
Piekrītu. Ir jāsaprot taču, ka uzturēt izglītības iestādi ar 12 -100 skolēniem ir neefektīvi un neekonomiski. Tikmēr nevarēs arī pacelt algas un domāt par ilgtermiņa attīstību, kamēr aizies miljoni apsildot, uzturot, algojot, t.i. tērējot tur, kur var ietaupīt. Atcerēsimies par igauņiem, kas veica pamatīgas reformas, samazināja skolu skaitu un tādējādi atrada līdzekļus, kā būtiski paaugstināt algas skolotājiem. Protams, daudzi palika bez darba vai pārkvalificējās - cilvēkam ar augstāko izglītību tas ir salīdzinoši viegli izdarāms. Nevis kā Lietuvā, kur ir skolotāju pārprodukcija!
Cik ļoti, ļoti bēdīgi, ka paši savai tautai, saviem bērniem, savai izglītībai un kultūrai nevaram izdarīt nekā laba... Paši savām rokām salaužam un aizmetam to, kas gadu desmitiem krāts un vākts ar skolotāju sirds mīlestību... Ļoti žēl.
reiz, sen senos laikos 01.03.2016. 11:59:36
Pirms trejdeviņiem gadiem, aiz trejdeviņiem kalniem bija Latvija, kurā BŪVĒJA bērnudārzus un skolas....
Slēgs Sadus 1 vidusskolu interesanti, kurā novadā tā atrodas
Vai tad Saldū vairs nebūs vispār vidusskolas, ja jau slēgs gan 1. Saldus, gan 2.Saldus vidusskolu?
Kam tad būvēs tās skolas tagad? Tiem pāris desmitiem bērnu?
Vai tad vēl ir ko slēgt?
pensionēta skolotāja Līga 01.03.2016. 10:05:42
Nu vienkārši skaisti! Uzreiz redzams ka dzīves līmenis Latvijā iet uz augšu. Algas deputātiem ,ieņēmuma dienestiem...būs. Tā tik turpināt! Lauzt veco , bet par jauno kā būs tā būs, jo tāds laiks ,ka bērni mūsu valstī ir PĒDĒJĀ vietā.
Bērniem prieks būtu īslaicīgs. Kad katru rītu būtu jābrauc vai jāiet 30 min ilgāk uz skolu. :)
Iz twittera: "Ar ļoti neviltotu interesi un gaidām,braucot uz skolu, bērni noklausījās ziņas par skolu slēgšanu. Bija vīlušies neizdzirdot savu sarakstā." :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.