Lietotājvārds
Parole
Cienītā es! Vai Jūs esat strādājusi kādā no minētajām skolām? Varbūt uzziniet vispirms, cik šovinistiskos izgājienus un apvainojumus neizturējušas skolotājas ir no tām aizgājušas...
Nepieciešamas komisijas, kuras skolās pārbauda valsts valodas kategoriju atbilstību zināšanām!
Daudzu latviešus veiksmīgi izdzina tīrīt tualetes UK. Latviešu skolās (izņemot elitārās) ļoti jūtami samazinājeis skolēnu skaits, bet darbu vajag! Padzīsim krievu skolotājus no krievu skolas un būs darbs!
Da kam tā meitu tur Krievijā vajadzīga? Ja aizbrauks uz turieni, tad tur viņa būs nulle. Te viņa "tēvzemei" noder kā mutes virinātāja - marionete
MEITA- robeža vaļā! Brauc uz bagāto Krieviju!
Mazākumtautības skolās skolēni tikai iegūst, jo zina trīs valodas! Dzimto,latviešu un angļu! Un visās runā un raksta! Bet latviešiem kirilica kā ķīniešu hieroglifi. Strādāju gan latviešu skolā,gan mazākumtautības skolā. Varu salīdzināt. Tad kurš ir ieguvējs? Starp citu, stundas novadu pilnīgi identiskas (pēc satura, apjoma, kā arī valodas ziņā).
Ar sirdi un dvēseli vairāk nekā 20 gadus Daugavpilī cittautiešiem mācu latviešu valodu. Atziņu ir ļoti daudz. Pašlaik tikai divas: 1. Pa šiem gadiem nav izdota neviena (neviena!!!) laba (viduvējas un sliktas ir) mācību grāmata, kas domāta skolēniem, kuri valodu apgūst bez valodas vides. Labākas grāmatas bija padomju laikā!!! - jaunie vārdi ar tulkojumu, 2-3 uzdevumi to nostiprināšanai, teksts ar jaunajiem vārdiem, 2-3 uzdevumi darbam ar tekstu, tas pats ar gramatiku. Vai varat nojaust, cik laika un pūļu iegulda labs latviešu valodas skolotājs Daugavpilī, gatavojoties stundām? 2. Treknajos gadus skolēni ar lielu degsmi mācījās latviešu valodu, pašlaik motivācija ļoti daudziem pazuda.
Es cienu gan latviesu, gan krievu valodu labprat runaju abas valodas.
Cilvēks, kuram rūp! 27.11.2014. 21:04:02
Piedodiet, bet ko darīsim ar to, ka daudzi, kā jūs sakat, "latviešu izcelsmes" skolotāji, iedzen kompleksos mazākumtautības skolēnus?! Un jūs vēl apgalvojat, ka neesat nacionālisti. Smieklīgi! :)
--------------- 27.11.2014. 20:28:00
Šito pannu uzlika sildīties, lai nepiedegtu tā iepriekšējā!
māte meitai 27.11.2014. 20:25:17
atvainojiet par ātrumā pieļautajām drukas kļūdām.
māte meitai 27.11.2014. 20:24:14
Nu redzi, ja tādi skolotāji būtu gana labi un kvalificēti, tad tu mācētu rakstīt latviešu valodā. Bet nemāki. Vai arī negribi, jo necieni valsti, kurā dzīvo. Un arī tur akmens to skolotāju dārziņā, kuras neprot saviem skolēniekiem iemāciet cieņu pret dzimteni.
,,skolotāja'',KAS jums DEVA TIESĪBAS SAUKT BĒRNUS PAR IDIOTIEM????Viena klase ir tāda....Man liekas,kā jūs pati esat tā IDIOTE????Kā jūs varat strādāt skolā????Es jūs tuvu nepielaistu pie bērniem.
Griežos pie Skolotājas,kura raksta netaisnību par krievu skolām.Ja viņai ir viena noteikta skola,tad nevajag teikt par visām krievu skolām.Ir Rīgas 34.vidusskola.Rīgas Anniņmuižas vidusskola,kurās strādā jaukas latviešu valodas skolotājas.Un skolēni ciena skolotājas un labprāt mācās latviešu valodu.UN ADMINISTRĀCIJA IR JAUKA.Jūs ,,skolotāja'' neesat tā,kura var vērtēt un runāt par VISĀM SKOLĀM UN VISĀM LATVIEŠU VALODAS SKOLOTĀJĀM,ADMINISTRĀCIJU.
Man kompleksus rada krieviski nerunājošie skolotāji.
И что по- вашему делать таким учителям? Знают русский язык хорошо , а латышский и подучить можно. А те фашисты которые гонят на русских учителей могли бы закрыть варишки. С русским языком все страны открыты, а ваш латышский только нищей Латвии нужен в которой нет работы а зато науионализм зашлаливает!
Vai tiešām domājat,ka tikai mazākumtautību skolās ir šāda problēma?Ļoti daudzi bērni vispār neprot izteikt savas domas arī dzimtajā valodā! Ja sākumskolā,ar latviešu mācību valodu,latviešu valodas stundas pasniedz pedagogi kuru dzimtā valoda nav latviešu ,cik kvalitātīvas ir šīs stundas?Cik pareizu latviešu valodu viņiem iemāca ?Protams,skolotāju trūkuma dēļ,laikam ir tā,ka pilnīgi vienaga kas māca-galvenais ka ir skolotājs.Ja sākumskolā un pamatskolā ir tādi robi dzimtās valodas apguvē,tad ko lai bērns dara tālāk aizejot uz ģimnāziju?
Tas ir labākais secinājums par mazākumtautību skolu skolotājiem! Šādiem skolotājiem ,kuri nespēj vai negrib runāt valsts valodā nav jāstrādā valsts mazākumtautību skolās.
Rīdziniece 27.11.2014. 14:37:40
Lai Platpers aizkuļas uz Ķengaragu, Maskačku. Īsta Krievija. Par skaistu latviešu valodu tur varēs vēl ilgi sapņot.
Kāda mīlestība pret valsti. Cilvēks nevar atrast darbu ..jo obligāti jāprot runāt krievu valodā
Apvienotās klases mācot ir tas pats joks, bet tikai vēl uz pusi mazāk!
Tad kad piemaksāja par to, ka tu strādā krievu skolā - pasniedz latviešu valodu ( vai to vispār kāds var iedomāties, ko nozīmē pasniegt krievu skolā latviešu valodu?), tad arī skolotāji gatavojās vēl papildus un norija tos sāls gabalus, kas katru dienu bija jādzird. Tas pats arī par gatavošanos bilingvālajām stundām. Līdz ar krīzes sākumu šī piemaksa tika noņemta un viss. Tad kāda velna pēc man būtu jātērē savs brīvais laiks un sava nauda kaut kādiem papildmateriāliem un metodikām un jārāda smaidīga seja tiem, kas spļauj tev virsū no trešā stāva? Lai atgriež piemaksas par kaitīgu darbu! Tas pats arī - lai sagatavotu bilingvālu stundu vajag 2reiz vairāk laika. Kāpēc skolotājiem tas būtu jādara par velti?
Šis jautājums ir diskutēts un diskutēts. Valdība bija un ir par to informēta. Patreiz šo jautājumu iemeta dienas kārtībā, lai tušētu iepriekšējās- sāpigās tēmas
nesaprotu kāpēc Latvijā joprojām pastāv valsts apmaksātas mazākumtautību skolas? Kāpēc, piemēram, Anglijā nav Anglijas valsts apmaksātas latviešu skolas? Ņemot vērā to, cik daudz mūsējo tur ceļ viņu labklājību. Manuprāt tas ir tikai loģiski, ja es gribu dzīvot kādā valstī, es vispārējo izglītību iegūstu konkrētās valsts valodā.
skolotāja 2 27.11.2014. 11:42:07
Bet bija taču laiks vismaz 10-15 gadi, ka krievu skolu skolotājiem piemaksāja lielu naudu par to, ka stundas vada bilingvāli. Cik man zināms- naudu saņēma, bet turpināja runāt savā valodā. To stāstīja studenti, kuri mācījās krievu skolās .
Abu Meri šodien teica: "Latvijā neviena mazākumtautība netiek diskriminēta - tāds jēdziens neeksistē" HA! Pilnīgi piekrītu Abu Meri! Tiek izfantazēts, ka viņi tiek diskriminēti, lai arī paši lielākajā mērā izrāda necieņu pret Latviju. Kauns. ++Abu Meri gan varētu izjust diskrimināciju, jo viņa tautības cilvēks šeit nav tik daudz un pret viņiem ir vairāk stereotipu. Es tiešām priecājos, ka viņš to neizjūt, turklāt tik ļoti ciena LV un izturas pret to ar godu, par Latviju zinot vairāk nekā vidusmēra iedzīvotājs, kuram šīs ir dzimtene. :) Turklāt lieliski runā latviski!
Varu iedomāties, ka krievu skolās vadība latviešu valodas prasmi skolotājiem un darbiniekiem uzskata - labākajā gadījumā - par nelielu plusiņu. No sērijas "sīkums, bet patīkami!" - ja nu kādreiz ievajagas...
Krievu skolās nerunā un nemāca latviski, tāpēc nesaprot latviešu valodu, argumentējot, kā tā nav nepieciešama Latvijā! Skolēni neciena skolotājus!Administrācija tikai smīn!
protams, ka diivaini runaat par to, kur ta agraak bija. bet interesanti gan, kaapeec kaadam kas jaapiemaksaa-skolas kaa skolas, normaali berrni utt. izdomaajushi.
Piekrītu Platperam!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.