Lietotājvārds
Parole
....pupu mizas ar tām visām IKVD pārbaudēm, akreditācijām un LIZDAs konkursiem! Cik labi vadība uzrakstīs ziņojumus, cik skaisti mācēs runāt, tāds būs arī novērtējums. Akreditē skolas- uz tām neizbraucot! Vismazāk viņus interesē, kā šajās skolās strādā skolotāji. Tāpat tas izsmiekla konkurss- skolotājam draudzīgākā skola......Vai kaut ar vienu parastu mācību priekšmeta skolotāju komisija parunā? Padzer kafiju ar skolas vadību, izstaigā, paskatās skolu un viss...............Bet kā skolotāji jūtas šajā skolā, varbūt ir terors no vadības puses, kāds atstumts, kādam neiedod likmi, citiem "uztaisa"visu cik vajag................. bet pie skolas šilte- draudzīgākā skola..... :(
Tas nav nekāds noslēpums, ka kvalitāte= papīri, ne realitāte!
daļēji skartā 30.12.2015. 12:51:09
Bumbiņa tajā laukuma pusē, kurš uz papīra uzrakstījis smagāk. Uz vietas pārbaudīts īstenībā nekas nav. Iestāde strādā tikai ar papīriem. Pieliekot klāt mūsu likumu daudznozīmīgo skanējumu un kam kādas tiesības un pienākumi, rezultāts skaidrs,
Kritika vietā 28.12.2015. 18:33:12
Ar lielu necieņu un augstprātību izceļas šie cilvēki pret skolotājiem. Uzskatu, ka problēmas jārisina novada izglītības pārvaldes darbiniekiem, kas labāk pārzina situāciju katrā skolā. Šim dienestam ir stipri jāmainās, jāmācās iedziļināties, uzklausīt visas puses un cienīt pedagogus( tam gan neticu).
I K V D- pedagoģiskā policija 28.12.2015. 15:07:51
Pedagoģiskā policija, ļoti balstās uz vecāku denunciācijām... Skolā un skolotājos vienmēr atradīs kā un kam piekasīties,kāds papīrs trūkst jeb nepareizi uzrakstīts. Lai tikai sūdzībmaņi būtu apmierināti un nesūdzētos par IKVD. Kādus vērtīgus ieteikumus bez papīrīša aizsega devuši. Kad un kā notiek IKVD akreditācija ? Vai viņiem ir pakāpes-un jāatrāda mapes? Nez cik cilvēku strādā šajā papīru kantorī ??? Kādas algas ? Latvijas PSR Izglītības ministrijā bija līdz 20 inspektoriem,kuri ar visu tika galā.
Pārsvarā kvalitātes dienests reaģē uz vecāku sūdzībām. Skolas nodrošinājums mazāk interesē.
vai kvalitātes dienests pārbauda skolotāja iespējas kvalitatīvi pasniegt stundu,vai viņam ir viss darbam (pēc likuma paredzētais)nepieciešamais? Kā lai skolotājs realizē standartu un programmu savā mācību priekšmetā,ja nav šim mācību priekšmetam paredzētie darba materiāli un skolotājs to no savas algas nevar nodrošināt?
Tāpēc jau skolās vajadzīga dir.vietniece - literāte, lai atrakstītos par n-tajām sūdzībām! Ka tik kaut kas nav "pa spalvai", tā vecāki raksta.
Taču aizvadītajā gadā, šķiet, tika konstatēti vairāk pārkāpumi - ļoti daudz attiecībā uz valodas lietojumu (precīzāk - uz valsts valodas NElietojumu mazākumtautību skolās).

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.