Lietotājvārds
Parole
Зарплату педагогам уже оценили - получили кукиш с маслом. Теперь занимаются ерундой. Совет учителям - согласитесь получать минимальную зарплату. Она растет быстрее, чем учительская.
lai brauc. mums ne skolotaaju istabas nav, tualete viena uz trim staaviem.
vēlreiz pārlasīju rakstu un sapratu, ka LIZDA grib pavizināties pa skolām,kur viņus garšīgi pacienās, grib pabraukāt un atpūsties, iztaisīties, ka dara svarīgu darbu, bet īstenībā traucēt mācību procesu, tādi vazankas, kas klīst pa skolu, nekad neko pozitīvu nedod. Vēl cer gūt sev lielāku biedru skaitu, bet savus tiešos uzdevumus neveic-ne mazums ir tādu skolu, kur gadus 5-10 nav notikusi neviena arodbiedrības sapulce, kur biedri netiek informēti par arodbiedrības lēmumiem, kur arodbiedrības priekšsēdētāja braukā tik pa ekskursijām par arodbiedrības līdzekļiem. Priekš kā man tāda arodbiedrība? Es no tās izstājos jau pirms 9 gadiem?
Kāds mērķis? Ko konstatēs? Ko tas mainīs? Kāds no tā skolotājiem labums? Vai grib imitēt savu darbošanos, neaizvietojamību?
LIZDA ir liekēži, kas jāpatriec. Ja nav, tad nav.
Konkursu variet nerīkot - Āgenskalna Valsts ģimnāzija bija, ir un būs vislabākā!!!
Ko nu kol'ēģi runājam par streikiem? Vai tad učuki ir spējīgi kaut ko izdarīt; tik vien kā galviņu grozsīt un piekrītoši māt. Ja nu būtu tas streiks ( un nevis vienu dienu, bet līdz uzvarai), cik tad būtu to, kuri gatavi piedalīties?
P...L IZDAI 25.08.2015. 12:28:18
Ak vērtēs? Konkursiņš būs ? LIZDAI darīt nav ko? Cik jauka, aizrautīga nodarbošanās - paceļot, pavērtēt, saņemt vēl papildus naudiņu..... Nu ja, nav jau jādomā, kā savus pie minimālās algas palikušos biedrus atbalstīt ar kārtīga STREIKA r;ikošanu - no tā jau pašiem p..LIZDiešiem nekas neatleks!
Žetons iepriekšējā komentāra autorei (-am) - NE-draudzīgāko ir vairāk. Mūsu skolā garantēti būtu TOP5. Un, ja vēl sāks izvērtēt direktorus un vietnieces ....
Labāk lai vērtē pedagogiem nedraudzīgākās izglītības iestādes un palīdz mainīt situāciju! Bet tad jau būtu jāstrādā, jābojā nervus... Labāk pozitīvi, ar jaukiem smaidiem, uzdziedot drin-drala-lā, ar puķitēm un kūku vai kliņģeri radīt sajūtu, ka tā LIZDA darbojas un ir vajadzīga...
Nu, un?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.