Lietotājvārds
Parole
Viņu ielika tāpēc, lai klusētu un neko neprasītu!
Vēlētos lielākas,enerģiskākas izpausmes veidus pieprasot finansējumu,bet pašlaik šķiet,ka nekā. Iespējams nav vadītāja,vai ineliģence neļauj sist dūri galdā. Lai veicas,bet ja jūt, ka nevar,tad labāk laicīgi lai aiziet.
Man IZM un RD IKSD birokrātiskais aparāts atgādina resni, kas principā apzinās, ka vajadzētu tā kā tievēt, taču, tā vietā, lai atzītu stāvokli un uzklausītu ārstus, viņš metas izmēģināt dažādus "brīnumlīdzekļus", pseidodietologu pamācības vai vienkārši cītīgi meklē pseidozinātnieku raksts par to, ka viņš ir resns nevis tāpēc, ka daudz ēd, bet tāpēc, ka vainīgi esot ĢMO, e-vielas, gēni utt.
Njā, ar to politisko atbalstu ir kā ir, bet es nevainotu apstākļus, bet gan viņas raksturu. Proti, ne jau tas, ka viņa ir bezpartejiska, bet tas, ka viņa nav vadītāja, viņa nav tāda, kas pieprasīs un uzsitīs dūri galdā, lai dabūtu savai nozarei finansējumu. Labāk pasēdēs maliņā. Cilvēciski tas, protams, ir labi, bet vai ministram tad der...
Vienmēr esmu cienījis šī cilvēka viedokli. Šķiet, viņš arī šoreiz "nešauj" garām.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.