Lietotājvārds
Parole
Komentārs
2 bērnu tēvs 27.02.2017. 17:15:03
Šī spēle ir vardarbīga nelietojiet šo spēli
Skolnieciņš 26.02.2017. 20:08:14
Tauta, mostaties! Ir vel bīstamāka parādība par "Zilo vali" šaisaulē, tā ir nabadzība!!! Katru gadu kāds bomzis nosalst Latvijā. Kāpēc cilvēki neceļ traci? Mēs taču esam civilizēta un eiropēiska valsts! Bomžu šeit nedrīkst būt!!! "treškārt, pamanot, ka bērnam ir grieztas rokas, skrāpējumi ar asu priekšmetu uz ķermeņa, zilumi" jāstučī sociālajam pedagogam un sociālajam darbiniekam! Tad ģimeni bez aicinājuma apmēram reizi vienā~divos mēnešos apciemos ciemiņi.... Tāda, lūk, dzīve... Cieņā, Skolnieciņš © Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{
Arī agrāk bija šādas spēlītes "na slabo". Tikai tās notika reālajā dzīvē, mazākos baros, un ja nekas ļauns negadījās(visbiežāk jau negadījās), pieaugušie pat neuzzināja, kādos riskantos gājienos bērni, pusaudži iesaistās. Tagad internets to ir padarījis globālāku, līdz ar to draudīgāku, jo bezpersoniskāku. Acīs nevienam nav jāskatās.....
es esmu "zilais valis"
Ko dara interneta drošības dienesti? Latvijā nekas netiek darīts.Nebrīnos kad šādiem cilvekiem kas veido tam līdzīgas spēles nav bails no cietuma vai soda.Kaut viens Latvietis ko ir darījis saistība lai beigtu šo murgu?
Cilvēki spēlē šo spēli,jo acīm redzot vairāk negrib būt dzīvi,bet šā vai tā neiesaisties un nespēlē spēli "Zilais Valis"
Visvairāk izbrīna, kā kāds var gribēt, lai viņu pamodina 4:20 :D
Ja,piemēram,es organizētu informācijas karu pret kādu teritoriju,tad ieguldītu resursus-a)kontracepcijas līdzekļu un abortu popularizēšanā, b)tradicionālās ģimenes degradēšanā,piedāvājot seksuālās alternatīvas, c)suicidālu ideju popularizēšanā.Plānotās sekas tad būtu a)iedzīvotāju vidējā vecuma pieaugums,b)sociālo garantiju sistēmas postīšana,c)dzīves līmeņa vispārēja pazemināšanās,d)kaut kas tāds,ko laikam sauc par morālu degradāciju(gan īsti nezinu,ko tas vārdu savienojums nozīmē,bet sekas varētu būt ilgtspējīgas). Protams,informācijas karam ir arī citi aspekti un jaunais Gēte,kad rakstīja "Jaunā Vertera ciešanas",nedomāja ne par vienu no tiem.
Kāds to arī spēlē? Neizklausās jautri.
Man vairāk uztrauc zemās skolotaju algas un bezjēdzīgās reformas nevis internets.....
Tā problēma jau sākas, kad mums šķiet, ka palutinam savus bērnus, iespiežot viņiem rokās skāriņu un palaižot sociālajos tīklos. Džungļos jau vienu nelaistu, bet tīklu mudžeklī - lūdzu, ej, uz kuru pusi gribi... Vajag maksimāli noslogot ar reālo dzīvi. Labāk, lai vaid, ka grūti, ka nav brīvā laika, bet vismaz galva un rokas aizņemtas ar kaut ko reālu... Lai lasa, spēlē instrumentus, zīmē, sporto, piedalās konkursos.
Tas viss ir aiz bezdarbības,pienākumu nav,lodā pa internetu un eksperimentē,arī pārprasta varonība,normālam cilvēkam pat prātā neradīsies doma ko tādu darīt .Es uzskatu,ka tās ētikas mācīšana,kā atsevišķu priekšmetu,ir kaķiem zem astes,stundā māca uzvedību,cieņu utt.,bet bērni praksē tā nedara,iziet no stundas un sit klasesbiedram,apsaukājas.Nevar stundās iemācīt to,kas ģimenē bija jāieaudzina jau no dzimšanas,tādēļ tādus augļus saņemam,jo visatļautība un necieņa plaukst un zeļ no pirmajiem apzinīgajiem soļiem,kad vecāks savu lolojumu stāda augstāk par citiem.
Ja tie ir draudi dzīvībai, ko dara drošības dienesti, kibernodaļas? Lai bloķē un slēdz, lai pasargātu mūsu valsts jauniešus. Citur pasaulē to var izdarīt, pie mums nē????????????
Paldies, tagad sapratu.
Neesi tik naivs.
Naiva māte 24.02.2017. 12:51:21
A kāpēc tādu spēli, kas apdraud bērna/cilvēka dzīvību, veselību nevar slēgt, bloķēt?
Santa @Doma 24.02.2017. 10:55:57
Ne tikai jārunā skolotājiem, bet obligāti jāziņo nekavējoties arī vecākiem! Bet galvenais, ka nevar vienu bez otra, jo dažādas ir ģimenes - ir arī tādas, kurās to neuztvers nopietni vai kurām varbūt pat nerūpēs!... tādēļ svarīgi, lai arī skolotāji dara, cik var - runā psihologs, soc.pedagogs un tā.
Mūsu skolā tas jau ir klāt. , meitenes, saskatījušās sociālajos tīklos ievietotos video, sāka graizīt sev rokas pat mācību stundu laikā. Audzināšanas darbs notiek, bet savu galvu jau otram neiedosi...
visiem gudrīšiem un smīnētājiem 24.02.2017. 09:11:34
Sarkastiski smīnēt, vāvuļot par "dabisko atlasi" un teikt, ka nav jēgas nevienu sargāt, var tik vien ilgi, kamēr tas neskar mūsu tuviniekus, resp., mūsu bērnus. Kad nelaime notiek ar pašu bērnu, tad vecāki ceļ trauksmi - kā tas varēja notikt, bija tik labs puisis (meitene), kur bija skola, kur bija sabiedrība, kāpēc laikus nereaģēja utt...
mī un žē 24.02.2017. 07:49:26
ko nu darīs, kur nu skries, vai kāds jaunums te tagad uzrakstīts, vai man dieniņ`
Skolnieciņš 24.02.2017. 06:19:23
Kāda jēga sargāt? Ja cilvēks ir stulbs, tad tur maz ko var darīt. Dzīve Latvijā pati par sevi ir vardarbīga un destruktīva, piem., bomžiem... Tā ir elle, kad nav sociālā statusa un attiecību, nevar nodrošinā fizioloģiskā vajadzības... Un patversme maksā veselus 7€ par diennakti. Un vel liekuļi runā par labdarību... LPSR laikā bomu nebija, bija nabaģi, bet ne bomži!!! Bomžu dzīve ir smagāka par "zilā vaļa" mocītu pusaudzi... Uztraukties nav jēgas. Jūs taču katru trūcīgo neglābjat? Kaut gan viņu Latvijā ir 3%!!! Dabīgā atlase... © Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{
Paldies Dievam, mūsu skolā nekas tāds nav dzirdēts, tikai vispakārt ziņās Latvijā.
Paldies par informāciju! Satraucoši, bet labāk zināt laicīgi un būt sagatavot, pat, ja nav patīkami.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.