Lietotājvārds
Parole
Tik labi strādā, ka izglītības sistēma, kas bija laba. Par to liecināja mūsu bērnu zināšanas arzemēs. Bija pat tā, ka attiecīgajā klasē nebija ko darīt.Visas labās iestrādes pamazām tiek sagrautas, nemaz jau nerunājot par atalgojumu.Kāpēc gan tā dižo ierēdņu kompānija nevarētu tikt paretināta vai arī nolikta uz skolotāju algām. Skolēnu skaits taču samazinās, tātad arī darba apjoms mazāks.Cik padomju laikā bija kadru izglītības ministrijā? Derētu to zināt! Darbs tāpat tika padarīts.
Trūkst to ierēdņu ministrijā, ja katram skolotājam grib pievienot ministrijas uzraugu, kurš prasīs atskaites par katru soli un vārdu, un radīs aizvien jaunus noteikumus un standartus, un mācību priekšmetu saturu pārveidos. Tāpat trūkst ierēdņu rajonu un pilsētu pārvaldēs, kuri varētu pieprasīt vairāk un garākas aptaujas un atskaites. Jo vairāk noteikumu, jo labāk skolēniem - normāls skolotājs taču nav spējīgs organizēt sevi darbam bez norādījumiem no augšas un kontroles. Skolotājiem arī sāk trūkt - sekretāru, kuri to visu sarakstītu un aizpildītu, un nosūtītu.
pilsētas skola 01.12.2014. 17:28:55
Labi strādā! Jau daudz ietaupīja šogad. Vieniem krietni atņēma, otriem neko nepielika, kur palika?Lielā Ziemsvētku prēmija nopelnīta!
Ierēdņi pieprasīto izpilda labi un kvalitatīvi - uzprasīju, lai atnes kafiju - atnesa, gribēju kūkas - arī tās dabūju. Pie tam svaigas, tātad kvaitatīvas
Iedzīvotāju, skolēnu skaits samazinās- ministriju darbiieku, deputātu palīgu skaits nepārtraukti palielinās. Nomazina skolotājus, medicīnas personālu! Murgs! Vai tiešām ministre tik augstās domās par ministrijas ierēdņiem? Kāda kategorija šiem cilvēkiem? Kurā klasē kurus priekšmetus drīkstētu pasniegt? Vai vispār stāvējuši klases priekšā? VPD katru gadu ir kļūdas. Murgs!
Un kas no "foršuma" skolā ir pateicoties ierēdņiem? Ja kas arī ir tiešām forši, tad tikai pāšu skolotāju, skolēnu un vecāku radīts.
Reputācija ir kā mellene: ja par to rūpējas, tā ir skaista un spoža; kad pret to izturas pavirši, tā sasmērē rokas, kuras vēl ilgi pēc tam ir grūti nomazgāt.
Strādā jau labi, tikai REGULĀRI aizmirst atbildēt uz ierakstītām vēstulēm.
Nē, nē, tur visi ir profesionāļi. Tik vien viņiem atgadījās, ka "pazaudēja" vai nemācēja ieplānot dažus solītus miljonus, bet kam negadās...
Piekrītu, ka par labajiem darbiem nedzird. :( Visi pieraduši tikai kritizēt... Protams, vajag uzstāt uz algas palielinājumu, bet ar negācijām vien neko labu mēs paši sev neizdarīsim... Protams, uz ierēdņiem darbojas tikai stingra pieprasīšana, bet, domājot tīri par savu labsajūtu, neaizmirsīsim domāt arī par labajām lietām, kas skolā ir forši. Tā arī ikdienā jutīsimies labāk. :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.