Lietotājvārds
Parole
Neviens jau nerunā ,ka skolotājs ir arī cilvēks.Cieņas izpratne pret skolotāju veidojās pašam ilgstoši strādājot par skolotāju.
Secinātāja. 09.05.2016. 12:25:50
Malacis, Šadurski! Tikai augstos amatos sēdošie ir tiesīgi saņemt algu , skaitāmu tūkstošos. Pasarg Dievs, skolotājam uzdrošināties kaut trešsdaļu no tā pieprasīt sev. Šadurski, vai visi ministri ir pelnījuši lielās algas? Padomā par to!
Redz, skolotāji tagad savāc savus darba augļus! :D ...tā jums vajag! "Slepkavojiet" vien tālāk jauno paaudzi, būs vēl "sulīgaka" nākotne jums...
Šadurska demisija un streiks.
Vīrs vardā Uve 06.05.2016. 08:59:56
Bet noņemt varam jebkurā brīdī!
Nav jau svarīgi, kas viņus skolojis. Kāda ir cilvēka daba un ko viņam mācījuši vecāki. Neviens skolotājs nav mācījis apzagt savu tuvāko. Cilvēku pārbauda ar naudu. Tas ir tāpat kā ar autovadītājiem- neviena autoskola nemāca braukt agresīvi, bet kas notiek uz ielām?
Tie, kas te veic aprēķinus, arī nav līdz galam godīgi un pārspīlē. Visiem taču ir skaidrs, ka šobrīd slodze ir 21 stunda, kas kā kontaktstundu skaits tiek saglabāts arī nākotnē, ietverts tajās 30 stundās. Var jau būt, ka kādam šobrīd nav jāgatavojas stundām.... Lielo skolu skolotājiem, kuriem ir n-tās paralēlklases. Mazajās skolās jāgatavojas katrai stundai....
no laukiem (89 bērnu skola) 05.05.2016. 13:38:33
Jā! Mums polises nekad nav bijušas! Nekad! Turklāt par lielu daļu darba arī nesamaksā!
...->"skaitļu ģēnijam" 05.05.2016. 13:33:38
Kāpēc pakāpeniski jāatgriež algas pirmskrīzes līmeni? Tas būtu 10 vai 20 gadu laikā? Tūlīt!!! Atgriezties tūlīt un tad runāt par kaut kādu paaugstinājumu! Vispār jau vēl joprojām tiek mazināts!
to: Loģika 05.05.2016. 13:28:46
Tieši tā!!! Un vēl pašķetinot šo teikumu: "mēs nekad nedabūsim naudu", skan itkā nauda viņiem būtu jāiet prasīt aiz treideviņiem kalniem pie kāda skopa svešzemju sultāna. B-d, vienu un tie paši vēži vienā kulītē jau pus gadsimtu (psrs laikos jau bij pazīstami) trinās un šāda retorika "mēs"-"viņi"!
...itkā tie otri, ausaiņi lāču kažokos, mūsu valsi neaplaupa un nenīcina šobrīd! Patiesībā abi ir no vienas un tās pašas šlakas, tikai taktiskā runāšana uz tautu ir apzināti grozīta, lai izskatās, ka valdībā ir pozīcija un opozīcija. Tā ka mīļais "?" atver abas acis, nevis tikai vienu. ;)
citējot "no Pārdaugavas" 05.05.2016. 13:12:35
PIRMKĀRT: samazināt uz pusi ierēdņu (ekspertu, vecāko-jaunāko speciālistu, projektu vadītāju, koordinatoru, konsultantu u.tml.) skaitu departamentos,izglītības pārvaldēs un ministrijā. OTRKĀRT: samazināt uzblīdušo skolas administratīvo aparātu, pieturoties pie Jansones piedāvātā modeļa - viena dir.vietnieka likme uz katriem 200 izglītojamiem, ja skolēnu ir tikai 100, tad 1/2 vietnieka likme.
cik ilgi balsosiet par rusofobiem, kuri baidot ar krieviem aplaupa Latviju, tik ilgi Latvija tiks nīcināta.
meļi un manipulatori 05.05.2016. 11:23:45
420 uz likmi ir 20 eiro paŗ mācību stundu mēnesī, 680 uz 30 stundām ir 22,66 pielikums 2,66. kāpēc par to klusē, bet dzird tikai no 420 uz 680 KLAJI MELI. UN TIEK TIRAŽĒTI UN TIRAŽĒTI. jā, politikāņiem ir tāda zinātniski pierādīta manipulācijas metode - tūkstošo reizi cilvēks dzirdot vienu un to pašu, kaut arī klajus melus, tūkstots pirmajā reizē pieņem to par patiesību..
Rodas jautājums! Kas šos valsts vadītājus ir skolojis?
Interesanti: skolotāju vai citu profesiju pārstāvju algu palielināšanai naudu nevar dabūt, bet tiklīdz izdomā palielināt algas paši sev, tā - lūdzu, daži lieki miljoni atrodas! Nekauņas.
piekrītu "skaitļu ģēnijam" 05.05.2016. 08:59:21
Problēmas visu līmeņu izglītībā un zinātnē pareizi būtu risināt sekojoši: 1) jāpanāk krīzes beigas izglītības sistēmā, t.i. jāizstrādā grafiks cik ilgā laikā skolotāju algas tiks atjaunotas pirmskrīzes līmenī un jāsāk šis grafiks pildīt, 2) jāveic izglītības jomā strādājošo ierēdņu skaita samazināšana, 3) jāveic izglītības sistyēmas restrukturizācija. Šie uzdevumi ir jāveic paralēli! Tikai pēc tam, kad būs likvidētas krīzes sekas atalgojuma sistēmā, varētu sākt runāt par algu pielikumu atbilstoši jaunajam skolu modelim.
Jā, nu nez kā tie augstie kungi vēl varētu izdomāt par ko un kā mūs pazemot. Izrādās, ka skolotājus sodīs par to, ka valsti pamet tūkstoši. Vispār to skolēnu skaita palielināšanu varētu kaut kā citādi nosaukt. aaa
Ministrs Kārlis algā saņem "x" summu. Viņš nolemj, ka pa vakariem un brīvdienām piepelnīsies sētnieka amatā. Ministra algas pieaugums ir 62 %. Kā var salīdzināt divus dažādus skolotāja darba laikus un tiekt, ka alga tieks palielināta. Trakākais, ka sabiedrība tam tic.
Visa teiktā jēga ir četros pirmajos vārdos: "MĒS NEKAD NEDABŪSIM NAUDU". Jūs nekad nedabūsiet naudu. Viņi nekad nedabūs naudu. Utt.
Pat atkārtoti medicīnas darbiniece pārjautāja - jums tiešām nav polises? Nē, nav!
skaitļu ģēnijiem 04.05.2016. 13:38:12
Atdodiet nogriezto! Nevajadzēs pielikt! Kam vēl ir krīzes gadu alga 9 gadus pēc krīzes?
skolotājam 03.05. 04.05.2016. 13:30:49
Mazājā skolā (86 skolēni) pēc jaunā vēl nedaudz vairāk kā slodze samazināsies. Tā kā, noņemot lielajām skolām, mazajām nekādi nekas nepalielināsies. Palielināsies tikai tām skolām, kurās 120-140 bērni! Mums pat par stundu nesamaksās kā par stundu!
Ārprāc!!!!!!... Kas tā ir par atklātu ņirgāšanos!
VanGogspedajogs 04.05.2016. 09:31:52
Ilgtspējības princips- n desmit gadu, n e a t k a r ī b ā un skolas un skolotāji tāpat kā situšies pliki panātrēm tā arī šobaltdien sitas. Tas ir ilgtspējīgi. Mūs glābs iespējams kvantu fizika ar paradigmu, ka nepastāv ne laiks ne telpa, tātad nepastāv arī i l g t s p ē j ī b a, cienījamais ministra kungs. :)
Vai palasijāt 03.05.2016. 23:38:14
Tepat lapā ir atsauce uz astrologa redzējumu uz šogad notiekošos: «Tieši jūnija sākuma planētu izvietojums skar Latvijas horoskopa svarīgākos punktus, sakustinot to, bet šoreiz ļoti spriedzes piesātinātā veidā. Jānotiek brīnumam, lai Latvijai paietu secen tautas masas aizskaroša informācija un notikumi. Jebkurā gadījumā gada vidus ir būtisks pagrieziena punkts ilgtermiņa Latvijas attīstībai. Reizē tas ir arī dažas katastrofas, satricinājumi vai sabiedriski politiski neprātīgu lēmumu laiks. Laika periods ietiecas arī Jāņos, kas var būt bīstamāki nekā daudzi iepriekšējie, kopā ņemti,» saka astrologs.
.....Kamdēļ vēl neviens nepieprasa ministra demisiju???? Ko maļ par to LIZDU? Kārli ziepēs!!
Jā, mēs nekad nedabūsim rīcībspējīgu izglītības jomas ministru. Visi normālie apzinās nepadārāmo un netīro spēli......
Uzskatu, ka ir jāveido jauna skolotāju arodorganizācija, kura patiesi cīnītos par skolotāju tiesībām, algu un darba apstākļiem. Pašreizējo LIZDU, pareizāk - tās vadību, ir jāpatriec ar negodu. Tādi kolaboracionisti un nodevēji darba reālajiem darītājiem - ierindas skolotājiem nav vajadzīgi. Neko nespēj noorganizēt, tikai tukši pūš IZM stabulē, riebjas pat runāt. Kur ir streiks? Kur ir stingras prasības? Vienkārši nelietīgi manipulatori ir LIZDA vadība, cik saņem savos Jūdas grašos? Tad labāk, ka tādas organizācijas nav vispār, ātrāk streiks notiktu, ja tiktu organizēts stihiski, ne šādi veģetējot un stenot.
Es strādāju lielā skolā. Es zaudēšu pusi no algas. Varbūt kompensēs ministrs no sava algau pielikums?????????????????
Reāli jau nekādas reformas nenotiks. Finansējums tiek atņemts lielajām skolām un atdots mazajām. Visiem lielo skolu skolotājiem draud iespaidīgs algu samazinājums. Tiek realizēts tas, kas jau bija izstrādāts pie Seiles valdīšanas. To panāca ar skolēnu skaita palielināšanu uz katru skolotāju. Cik ilgi mēs ļausim mūs muļķot?
Deputātiem gan Šadurskis algu pielikumu izsita tāpat. Vienkārši paņema nodokļu maksātāju naudu un pielika deputātiem algas. Tagad viņš melo un mēģina tēlot labdari. Kam mums tāds plānā galdiņa urbējs ir vajadzīgs?
Mūsu skolā process par izstāšanos no LIZDAs jau ir sācies .
Skolotāju algu pielikums ir skaista un aplama manipulācija ar skaitļiem!!!Vienkārša matemātikaVecā sistēma 420/(21x4)=5 eiro (bruto) ,bet 3.64 (neto)eiro stundā Jaunā sistēma 680/(30x4)=5.65 eiro (bruto), bet neto 4.04 (neto) eiro stundāStarpība starp jauno un veco modeli ir: 4.04 -3.64 =0.40 centi par stunduAlgas pielikums skolotājiem 0.40 centi par stundu , bet veikli tiek manipulēts ar sabiedrību un apgalvots ,ka pielikums ir 65 %, lai gan patiesībā tie ir apmēram 8% ?Ja 2008 gadā par 21 stundu skolotāji saņēma 498 eiro jeb 350 latus, tad tagad par 21 stundu saņems 474 eiro. Tātad pēc šis reformas valdība vēl nebūs atdevusi ap 25 eiro no pimskrīzes laikā paņemtāJa valstī pasludinās ,ka minimālā alga būs 500 eiro , bet tikai jāstrādā nevis 40 , bet 50 stundas, tad kas tas būs???Pēc mūsu valdības saprašanas- MINIMĀLĀS ALGAS PAAUGSTINĀŠANA!!!
Meli, meli, meli, ministra kungs, bet meliem kājiņas īsas:)
Hmm. Skolotājas pārdomas. 03.05.2016. 16:46:37
"Tikai tā 03.05.2016. 10:39 682 eiro par 21 stundu!!! Tikai tā un ne savādāk skolotāju vairums izjutīs algu pieaugumu!!!" . . . . . . . . . . . . . . . . . Bet Igaunijā par šādu slodzi jau šogad atalgojums ir pāri 1000 eiro.... Ar ko Latvijas skolotāji ir noziegušies, ka viņu alga vēl arvien ir 405 - 420 eiro PIRMS NODOKĻIEM mēnesī?
mēs nekad nedabūsim naudu algu pielikumam 03.05.2016. 16:23:56
Atdodiet atņemto, tad runājiet par pielikšanu! Pielikšana nedraud, jo reformas, kā redzams, nebeigsies vēl pēc 20 gadiem. Tad jau arī vairs nebūs kas strādā skolās, nebūs jau arī skolas, izņemot lielās pilsētas. Vecie būs prom, jaunie- par šādu algu, atvainojiet, "bariem skries uz skolu".
Nesapratu, par kādu algas pielikumu runā ministrs? Nevajag patreiz nekādu algas pielikumu, skolotāji tikai lūdz atdot atpakaļ to naudu, ko valdība atņēma skolotājiem krīzes laikā!!!! Ja pareizi esmu sapratusi, tad valstī krīze beigusies, jo deputātiem un ministriem algu palielinājums ir pamatīgs. Tas nozīmē, ka skolotāji saņem atpakaļ to, ko valdība atņēma... Ministrs jauc divas dažādas lietas- algas pielikums un un parāda atdošana...
par ko maksā? 03.05.2016. 16:06:46
Algu pielikumu šajā valstī dabū tie, kuri savu darbu neizdara! Deputāti- sola, sola, runā, runā, neizdara, neizdara. Salīdziniet viņu algu kāpumu ar krīzi! Maksā par sava darba neveikšanu un vēl bagātīgi katru gadu pieliek. Protams, lai būtu līdzsvars, citiem jāpieliek ar - zīmi!
Paardaugavai 03.05.2016. 16:04:41
tiesi taa.un samazinaat seetnieku,saimnieku,apkopeeju skaitu.rads rada galaa...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.