Lietotājvārds
Parole
kļūst jautri 14.05.2016. 17:24:46
Apbrīnojami, ka ministrs var vienu dienu teikt vienu, otru, gluži pretējo! Es skolā vecākiem vai bērniem tā nevaru. Kāda ir ministra kompetence? Viņa teiktais par kompetencēm akurāt pierāda, ka galīgi nezin ne standartus, ne programmu, ne metodes.
Reālajā dzīvē. 05.05.2016. 08:47:29
Muļļāšanās pēc partiju pavēlēm. Pašreizējā varas sistēmā ļoti normāla parādība.
LABS JAUTĀJUMS! KĀDA IZGLĪTĪBA IR MŪSU IZGLĪTĪBAS MINISTRAM?
Piedodiet, bet kurš ir tas ķēms, kas to saka ? Zaudētāji būs bērni, jo saprotiet ka apvienotajās klasēs skolēnam no vienas klases vielu izklāsta 20 minūtes. Vai tikai par skolēnu zemo zināšanu līmeni atkal nevainos skolotāju. Vai tiešām skolotājam jābūt FIGARO? Mums Latvijā ir izglītības ministrs ar attiecīgu kvalifikāciju?
Nu nevajag apvienotās klases!!! Ja nevar nokomplektēt normālas klases, jādomā par skolu optimizāciju. Jā, varbūt nežēlīgi, bet no apvienotām klasēm pa lielam iznāk tādi "narcisi", jo nav nekādas konkurences, nav ar ko sacensties, stundās viens vecums klausās, ko stāsta otram, un otrādi. Mans bērns nāca no skolas mājās (bija apvienotā klase 1 un 3.) vājprāts.... kaut kāds. Pusi viņš dzirdējis , kas attiecas uz viņu, pirmklasnieku, paralēli stāsta kaut ko par dalīšanu ar atlikumu. Viss vienā putrā! Mājās bijām spiesti to visi mācīties no jauna. Kam to vajag? Skolu esamība vai neesamība neglābs viena vai otra miesta pastāvēšanu, ja nav pagastos darba vietu. Tāpat visi darbu meklē pilsētās, ja laukos tā nav, un neredzu iespēju pastāvēt arī skolām ar apvienotām klasēm. Vai mums Latvijai nevajag gudrus, talantīgus un gribēt zinošus bērnus, kas saprot, kas ir būt līderim, labākajam vai vismaz tiekties uz to?
Cik vispārīgi un haotiski var runāt ministrs! Saikne ar realitāti- nekāda. Stulbāk par stulbu.
Vispār nesaprotu, par ko ir runa?! Tagad uzmanība tiek novērsta uz to, vai ļauj vai neļauj apvienot klases. Bet jārunā par to, ka algu reforma nepalielina algas!!!! NEPALIELINA!!! Izrēķināju. Mana alga būs mazāka. Mazāka!
Baidos, ka IZM neprot rēķināt. Vai arī negrib prast.
Esmu strādsājusi apvienotā klasē, kur katrā ir arī pat vairāki problēmbērni. Tas ir murgs! 100% cieš tas augšgals! Tad runājam par to zemo līmeni un skolotāju neprofesionalitāti!
Atbildu Lailai. Pati esmu strādājusi apvienotajās klasēs. Katrs tandēms savādāks. Reāli ir bijis, ka ar labu kontingentu apvienotajā variantā strādāt vieglāk un patīkamāk nekā ar t.s. grūto klasi, kaut arī nav apvienojuma.
IZM aizmālē tikai acis un parāda: redz, cik labi IZM strādā. Jums kaut kas nepatīk??? nu ja - tagad jau varēs apvienot klases. Nu vai nav smieklīga reforma?
420 uz likmi ir 20 eiro paŗ mācību stundu mēnesī, 680 uz 30 stundām ir 22,66 pielikums 2,66. kāpēc par to klusē, bet dzird tikai no 420 uz 680 izklausās super. Siers slazdā.
Jūs vai Jūsu bērns ir mācījies apvienotā klasē? Es esmu - un to murgu ne bērniem, ne skolotājiem nenovēlu. Visas runas a la "skolotājam jābūt profesionālim, jāvar, jāprot|"' - blablabla. Atrunas для нищих.
grr labojums 03.05.2016. 09:53:11
(40 procentu skolotāju)
no vienas puses, uzstādījums ir, ka nedrīkst būt apvienotās klases 5.-9. klašu grupā, no otras - redz, taisiet apvienotās klases! Un kad beidzot saskaitīs skolotājus pēc slodzēm, nevis pēc galvām? (t.i. - vienā skolā ir gan skolotāji uz slodzi, gan pusslodzi - ģeogrāfija, mājturība, mākslas, kopā, teiksim, slodzes 10, bet skolotāji 12 - 8 uz pilnām slodzēm, 4 uz pusslodzēm), tai pat laikā šie pusslodzes skolotāji pasniedz otru pusslodzi otrā skolā, kur atkal tiek pieskaitīti (slodzes10, skolotāji 12). Rezultātā rodas pa divām skolām jau 24 skolotāji, kamēr reāli tie ir 20 cilvēki ar 20 slodzēm. Un šie ir tikai vieglākai rēķināšanai cipari. Realitātē mazajās skolās apmēram 40 pedagogu strādā amatu savienošanas kārtībā, tātad - uzrēķins, cik ir pedagogu uz skolēnu, ir stipri pārspīlēts.
Nezinītis no mēness 03.05.2016. 09:47:25
Kad būs oficiāls lēmums par jaunā modeļa ieviešanu no 2016.gada 1.septembra? Kad? Maijā? Jūnijā? Augustā? Varbūt septembrī?
Kādu gan apjukumu varētu radīt algas pielikums? Nav taču runa par milzīgu nozares reformu, bet gan pat ALGU reformu. Līdz ar to, šāda atkāpe neiztur kritiku.
Domāju, tas ir tika normāli!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.