Lietotājvārds
Parole
JAUKUS SVĒTKUS! 07.04.2015. 20:28:35
jaukus svētkus! visiem gudreniekiem
Raidījuma vadītāja projekts uz 3 gadiem. Laikam ES naudu dzeguzēns tērē.
Lieliski jaunieši! Lielisks raidījums. Viens no maniem mīļākajiem raidījumiem, jo ir brīnišķīga sajūta redzēt patīkamus, interesantus, asprātīgus, jā, gudrus arī, protams, jauniešus. Lai visiem veicas!
dalībniece 01.04.2015. 21:47:32
Pati esmu piedalījusies raidījumā gan pagājušajā sezonā, gan šajā, tāpēc varu atbildēt uz jautājumu, kāpēc skolēni piedalās un kā notiek atlase. Manuprāt, skolēni galvenokārt piesakās raidījumam, jo vēlas pārbaudīt, cik konkurētspējīgas ir viņu zināšanas starp visas Latvijas jauniešiem, kā arī tāpēc, ka tā ir iespēja gūt lieliskas emocijas, kontaktus un vienkārši iepazīt darbu televīzijā. Dalībnieku atlase notiek pēc iesniegtajām atbildēm uz jautājumiem, tiek uzaicināti tie, kas rakstot spēj parādīt, ka ir interesanti, oriģināli un inteliģenti. Vidējai atzīmei ir minimāla nozīme. Tā kā, ja vēlies tikt uzaicināts, raksti tā, lai lasītāju uzrunātu tava personība, un parādi savu zināšanas un gudrību jau pieteikuma anketā! :)
Forši un atjautīgi jaunieši mīlu viņus :*
Ja man poliklīnikā paprasa, cik MAN pilnu gadu, man bieži vien ir jāpadomā... Jūs domājat, ka es to nezinu???
Tas, ka kāds neatbild uz kādu jautājumu vēl neko nenozīmē. Iedomājieties sevi svešu cilvēku un kameru priekšā, prožektoru gaismā... Ko tur vispār var padomāt?! Ja iešaujas prātā- labi, ja nē- neko neizdomāsi... Tā, protams ir vērtīga pieredze, tāpēc arī bērni to izmanto. Ticu, ka ar katru nākamo reizi cilvēciņš jūtas drošāks un savas zināšanas var labāk parādīt. Par izvēli- tas pirmām kārtām tomēr ir šovs...
Vidējā atzīme kā atlases kritērijs, protams, ir ļoti objektīvs, tomēr tā ne vienmēr ir īstā un vienīgā Gudra cilvēka pazīme. Ar atzīmi nevar izmērīt intereses, redzesloku, reakciju, intuīciju, galu galā- spēju riskēt. Tāpēc centīgajiem, godīgajiem, lēnajiem šajā konkursā gadās vilšanās.
Es biju pieteikusies uz šo TV spēli, bet mani nepaņēma. Nesaprotu pēc kāda principa ņem tur cilvēkus, jo puse vispār neko nezin. Piemēram, no manas skolas tie kuri tika neko nezin, un viņu vidējās atzīmes ir ap 7.
KnightHunter 31.03.2015. 18:34:54
Tas ,,Zināt ir stilīgi ir nejēdzīgs teiciens " !! Tam nav nekāda sakara ar stilu, tikai gudrība, kas ir augstāk... .
Skatītājs 31.03.2015. 17:16:52
Piekrītu skeptiķei. Bieži vien neviens no dalībniekiem nevar atbildēt uz tiešām viegliem jautājumiem. TAS IR FAKTS.
Ļoti jauks un pozitīvs raidījums tikai... Nasaprotams ir kāpēc 2 gadus pēc kārtas ir pa lielam vieni un tie paši dalībnieki ???Zinu, ka bija daudzi, kas gribēja piedalīties 10., 11. klašu grupā, bet...neuzaicināja.Tiešām nesaprotama izvēle no šova veidotājiem, bet varbūt doma ir par hronoloģiju, izaugsmi utt., be,t lai veicas!
Ļoti pozitīvs raidījums! Pagājušajā gadā piedalījās arī viena mana skolniece un skolēns. Visas klases atbalstīja. Zināt IR stilīgi! Ja kaut kur tā neuzskata, tad žēl... Jauki, ka tiek iesaistīti gan klasesbiedri, gan vecāki un skolotāji. Latvijā IR daudz gudru un mērķtiecīgu jauniešu. Un tas jārāda, jāreklamē! Visu cieņu vadītājiem.
Anita Ullai 31.03.2015. 13:10:02
Ulla, kuri tad ir tie lauku bērni - no Rīgas, Cēsīm, Jelgavas? Diezgan aprobežota domāšana jums... Jebkurā gadījuma, piekritīšu, ka tā ir uzdrīkstēšanās. Diemžēl par aktualitātēm politikā zināšanas vājas, laikam vēl nav izpratnes un intereses. Bet kopumā var secināt, ka mums ir gudri jaunieši. Ņikita pēdējā spēlē - erudīcijas un, galvenais, inteliģences un augsta intelekta iemiesojums. Man no viņa vecākiem būtu ko pamācīties. Lai veicas!
lauķe Ullai 31.03.2015. 12:58:35
Nevajag noniecināt lauku bērnus. Viņi tapat ar labiem rezultātiem piedalās gan olimpiādēs, gan dažādos konkursos un nemaz tāds wooow tas konkurss nav. Drīzāk tā ir uzdrīkstēšanās un pierādīšana pilsētas iedomīgajiem vīzdeguņiem, ka laukos arī ir gudri un spējīgi skolēni. Es gan īsti nesaprotu pēc kādiem kritērijiem izvēlas dalībniekus, jo sekmes ne vienmēr tur ir tās augstākās un ,man šķiet, ka lauku skolu audzekņu nemaz tur nav tik daudz. Arī mana meita pieteicās - videja atzīme ap deviņi, labi panākumi dažādās olimpiādēs, sabiedriski aktīva, utt, it kā atbilst visiem "gudrīšu" kritērijiem, bet neuzaicināja, toties piedalījās daudzi iepriekšēja gada dalībnieki.
Ne jau visi tur ir tik gudri, kas piedalās. Dažreiz, kauns, ka skaitās gudri, bet nezina elementāras lietas .piem. aktualitātes politikā utt. Šovs!!
Komentētājam 31.03.2015. 12:17:21
Lielākajai daļai skolēnu gudrie vienmēr likušies nestilīgi.
No mana beerna klases neviens negrib piedaliities, jo tas neesot stiliigi. Gudrie taapat zina, ka vinji ir gudri un neies tur aakstiities. To arii var redzeet raidiijumaa, ka piedalaas ar zemaam videejaam atziimeem- aciimredzot dazhiem taa ir iespeeja izrauties rampu gaismaa. Nu un otra kategorija- lauku beerni, kuriem shii piedaliishanaas ir wooooow, kaut kas taads!!!
Priecājamies 31.03.2015. 09:09:39
Apsveicu Ņikitu! Malacis!
1. ģimnāzija, kurš gan cits? :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.