Lietotājvārds
Parole
Ej nu ej!!! Baigo Ameriku atklāji. Tavai zināšanai tas ienāca prātā jau skolotājiem viduslaikos:) Bet jociņš tāds, ka skolās bērnu nepietiek un tāpēc rauj iekšā visus arī epileptiķus, garīgi atpalikušos, utt
"ak tu jē" 21.04.2016. 15:08:35
Vai liene tiešām ir skolotāja? Kad tad viņai ir tā viena klase? Varbūt tomēr - ka? Kam maksāja piemaksu , ja ne tiem , kas strādāja ar "trakojošajiem"? Kad salikt novirzienus? Šodien? Rīt? Saprotams, ka cilvēks rakstījis steigā, bet, ja nav neviena sakarīga teikuma. Ko tāds dara skolā? Ja skolotājs runā nesakarīgi, dabīgi, ka viņu neviens neklausās. Varbūt liene arī staigā ar kājām?
Skolniece PAR 21.04.2016. 08:50:20
Es 100% piekrītu! Vajag pacelt līmeni tiem labākajiem - grūtāki mājasdarbi, papildus uzdevumi utt. Ja klasē ir apmēram 6 - 10 skolēni, tad protams var ar katru pastrādāt vairāk individuāli (4 - 6 min). Man žēl to skolnieku, kas tiešām grib mācīties, bet viņiem nepievērš nekādas uzmanības!!!
Agrāk bija sociālās korekcijas klases ,kur tos, kuri trakoja stundās, salika visus kopā un maksāja piemaksu par tiem ,kas ar viņiem strādāja,tagad daži taisa zvēru dārzu klasē un neļauj talantīgiem ,gudriem bērniem apgūt mācību vielu.Paldies dievam ,kad man tāda klase ir tikai viena ,ko mācu ,bet 4 reizes nedēļā.Es domāju,kad skolās vajadzētu salikt no 5 klases bērnus- matemātikas novirziena,dabas zinību novirziena, ...... tad bērni būtu ar vienādām interesēm . Varētu izņemt standarta programmu un kaut ko klāt.Tagad laikā ,kad varētu kaut ko ārpus programmas mēs nodarbojamies lai vispār klase nomierinātos pirms stundas, jo tie kas trako nevar piecelties,sasveicināties,un kur tad salikt uz sola visu ,kas stundai nepieciešams.
Vispirms jāievieš, ka no klases uz kādu speciālo izglītības iestādi būtu tiesības aizsūtīt tos, kuri traucē citiem un pārkāpj citu tiesības netraucēti mācīties. Tad visi palikušie būtu katrs savā jomā talantīgs. Tagad bezkauņas ir svēto govju vietā. Pārējiem atliek no 40 min. mācību laika labi ja 20 min., jo skolotājam kaut kā taču jāsavāc trakojošie elementi...
sāksim ar to, ka nav jau precīzas definīcijas, ko nozīmē "talantīgs skolēns". tas, kurš mācās ar teicamām atzīmēm? jeb tas, kurš nemācās un visu tāpat saprot? tāds, kurš ļaujas skolotājam sevi sagatavot kaut kādam konkursam vai olimpiādei un dabū godalgotas vietas? vai tāds, kurš ir motivēts un mācās, lai izprastu un varētu?
Pilnīgi piekrītu,man cilvēciski žēl talantīgo skolēnu,sevišķi lauku skolās,kuriem ir vajadzīgs atbalsts. Tikai virsraksts idiotisks-atlase....
Skolās organizēsim talantu fabrikas, pārējais nav vajadzīgs. Ko tad tie zaudētie talanti un ģēniji darīs? Kā dzīvos un iztiku pelnīs? Īsts talants izveidosies, bet mākslīgi neko nevarēs sastutēt. Jāatbalsta jau esošās skolas ar tradīcijām un kadriem, nevis jāļauj pašiem kaut kā kulties līdz kamaniņu zeltam! Ir taču sporta skolas un mākslas skolas, mūzikas skolas un dizaina koledža! Kas spēj, tas mācās.
Smiekliņš 20.04.2016. 15:28:44
Kurš teica, ka visi perversie sapņi jāpārvērš par īstenību?
Ierosinājumi 20.04.2016. 12:32:42
Pirmais pasākums- sagatavot profesionālus skolotājus ( kā par ārstu tāpat par skolotāju ne kurš katrs var strādāt). Otrais- sakārtot mācību programmas ( lai tās "nepārklājas", lai ir loģiskas un atbilstošas skolēna vecumam).
Kaut kas līdzīgs kā padomju sistēmā-sportistiem Murjāņi, mūziķiem Sigulda utt.?Pilnīgi piekristu tādu internātskolu izveidi. Tur tad arī ar talantiem jāstrādā, lai tiem nebūtu jāmokās vienā klasē ar tiem, kam nenormāla uzvedība un audzināšana,kur skolotājam no stundas 15min, jāpavada ieviešot kārtību vai aizrādot par uzvedību.
Neviena konkrēta plānota darba. Nav dzirdēts nekas par valdības darbiem, kuri nodrošinās to, ka te vispār būs kāds, ko mācīt. Un, protams, ka visas šīs tukšās pļāpas kaķim zem astes tikmēr kamēr premjers un valdība dara ot, ko pavēl partijas vai precīzāk to biznesa balsti. Tādēļ dubulttukša runāšana.
Labi, atlasīs, un ko tad ar pārējiem darīs?
Selekcija noziime labako sakrustoshanu ar labakajiem un genofonda uzlaboshanu vai nederiiga likvideshanu vai atstashanu dabigai atlasei, interesanti kaa tas notiks un kad bus shis selekscijas beigas. Interesanti kada veidaa var seleksionet no taa,kas valstii ir palicis , jo vismaz veselaakais genofonds ir izbraucis.
Izskatās, ka pie mums sāk īstenot slaveno romānu "Zvēru ferma". Vakar Šadurskis nolēma sākumskolas skolēnus barot, nevis ēdināt. Nu Kučinskis sataisījies nodarboties ar talantu selekciju (tieši tā ir tekstā, kaut gan virsrakstā šī zooloģija ir nedaudz modificēta"), veicot to ar Mičurina vērienu. Uzskatu, ka tās nav valodas neprecizitātes, bet gan precīzs abu ierēdņu apziņas fakts. Viņu apziņā mūsu vispār nav.
Pievienojos Kurmim. Kučinskim vajadzētu plašāk stāstīt, ko tieši grib, nevis jānodarbojas ar birokrātijas veicināšanu un visādiem dokumentiem. Tuvināsimies reālajai dzīvi, dārgie draugi!
Kurmis @ Vītola 20.04.2016. 00:41:54
Un tā, redz notiek tā gumijas vilkšana... Premejeram tikai jāpasaka uzdevums (samērā mistisks, manupārt) un tālāk vēl mistiskākās grupās tiks veikts jau tā mistiskais darbs?! Neticu!
Viņam par to nav jādomā. :) Tas talāk ir valdības darbs. Premjeram tikai jānostāda vienkārši formulēts uzdevums (izdarīts), 'pārējais jau tālāk jārisina darba grupās utt.
Kā viņš grib, lai atlasa talantīgos, ja Kučinskis runā tikai par vispārīgiem, neko neizsakošiem dokumentiem?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.