Lietotājvārds
Parole
Ideja, protams, ļoti pozitīva, bet ne īpaši izpildāma. Latvijā dzīve invalīdiem ir traģiska ar šiem pabalstiem, ja cilvēks nav spējīgs strādāt dzīvot nevar. Toties knapa izdzīvošana sanāks. Ironiski, bet šads liktenis var sagaidīt ikvienu no mums. Un kāda būs citu bērnu attieksme pret invalīdu? Ļoti pozitīva vai ņirdzīga? Protams, atkarīgs no situācijas, vides un kontingenta. Šāda ir sabiedrība. Vel papildus būs jātērē nauda šādai idejai. Vai bērns var mācīties ar citiem ir atkarīgs no invaliditātes iemesla. Ar dauna sindromu sekas vabūt sliktas... Bērni ir bērni.
Lai puišiem veicas! Malači un lepojos! Ar vājredzīgumu veikt šādu distance ir īsta drosme!!!
Tur būtu pašvaldībām jāfinansē skolu pielāgošanai.
galvenais, ka nevar jau vainot skolas un direktorus - lai piemērotu skolas cilvēkiem ar vajadzībām ir nepieciešami tiešām lieli līdzekļi. To pašu liftu - esmu novērojis tikai vienā Rīgas skolā. Diemžēl, bet tā ir realitāte, skolām tas ir sarežģīti risināms jautājums.
Skolās nemaz nepamanu cik ļoti sarežģīti būtu uzturēties cilvēkiem ar invaliditāti. Ja viņu tiesības ir noteiktas, tad skolās tās regulāri tiek pārkāptas.
Paldies Apeironam un vīriem!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.