Lietotājvārds
Parole
draudzīgas attiecības, domā nedeļu, kā izvērtēt
ZINU, KO RAKSTU 16.07.2015. 14:25:00
Dziesmu svētku organizatoru loģika: bērna vidējais svars uz pusi mazāks par pieaugušā, tāpēc var stāvēt uz A4 lapas. Pasaules prakse nosaka, ka uz vienu cilvēku tiek rēķināti 50 centimetri. Ņemot vērā, ka tribīnēs atrodas bērni, ne pieaugušie, ir iespējams piekāpties par 5 centimetriem. Organizatori tribīnēs katram bērnam bija paredzējuši vēl mazāk vietas - 35 centimetrus, kas ir nedaudz vairāk kā A4 papīra lapa. No pārblīvētajām tribīnēm izriet arī nākamais būtiskais drošības pārkāpums - koristi bija sastājušies ieplānotajās evakuācijas ejās, ko ļoti labi var pamanīt visos video ierakstos un fotogrāfijās - bērni stāv nepārtrauktās rindās. PIEBILDE: svētku izpilddirektore Agra Bērziņa ir devusies atvaļinājumā uz ārzemēm un darbā atgriezīsies tikai pirmdien, 20.jūlijā.
dziedātāja mamma 16.07.2015. 12:29:54
Kāpēc neviens nepainteresējas ne pie viena paģībušā bērna skolotāja, kā tas viss notika. tie, kas stāvēja blakus bērniem, tie saprot, ka satraukumam bija nopietnāks iemesls, nekā oficiāli tiek izpausts. Aculiecinieku stāsti ir ļoti satraucoši. Droši vien, tad kad tika atcelts gājiens, bija uztraukums par kaut ko nopietnu. Un te nu koncerta organizatoriem jāpaskaidro, kāpēc tieši ģenerālmēģinājumā sākas šī ģibšana, jo parastie mēģinājumi ir daudz nogurdinošāki. Kāds papildus faktors bija ģēneralmēģinājumā? Krāsainas gaismas, kāds neparedzēti toksisks efekts? Konkrēta viena situācija, par kuru esmu informēta, izraisa patiesas bažas par patiesas informācijas slēpšanu. Ja nekas netiktu slēpts, tad jau sen būtu intervijas ar to pedagogu liecībām, kuru kolektīvos berniem palika slikti. esiet redzējuši kaut vienu interviju presē? Es nē.
Seilei būtu jāatvainojas bērniem un skolotājiem, kas neaizgāja gājienā viņas pieņemtā lēmuma dēļ, vēlams rakstveidā. Jo vai bērni saprot, ko nozīmē termins politiskās atbildības uzņemšanās.
Gājiena atcelšana nerada labu iespaidu, rada iespaidu par amatpersonu nervozitāti, pārliecības trūkumu. Tā sacīja LR E. Liniņš. Pilnībā piekrītu.
ne pa tēmu 16.07.2015. 11:27:15
N`to reizi.... Seilei taču neprasta atbildību tikai par bērnu ģībšanu, bet gan par GĀJIENA ATCELŠANU. Tas ir pavisam kas cits! pavisam cita atbildība, pavisam cita problēma.
Šodien publiskajā telpā parādījās jauna versija, ko pamanīju, - patiesībā pie atbildības būtu jāsauc nevis IZMm bet gan VM - veselības ministrija. Kurš ir vainīgs pie ģībšanas? Neaktīvais dzīvesveids, nesaprašana, ka ŪDENS, ko pasniedz, IR jādzer, nevis jāsviež laukā, un maltītes aī IR jāēd...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.